Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 425
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 830
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018

Статията се отнася за жени, родили извън брак, непланирано, и изоставени. Понеже става дума за САЩ, има един голям проблем, който не се споменава - цветът на кожата на тия деца. Хората са расисти, дори да не се споменава.

Та така, не мисля, че статията е релевантна и че е някакво доказателство за психопатии.

Да, доста мъже биха се замислили дали да вземат жена, родила извънбрачно от някой полу-случаен. Това говори и за характера и произхода. Но няма общо с качествата на мъжа, ако е решил да участва във "второ венчило".


Аз пък мисля, че е релевантна за всяка географска ширина и дължина. Не съм забелязала мъже да предпочитат дебеланите с по 3-4 русички деца, с каквито са пълни западноевропейските градове пред красиви, бездетни жени. Ей, на, и Хари взе Меган. Мегън е мулатка, разведена, милионерка, но няма деца от предишен брак. Голяма рядкост е богат, млад, бездетни да вземе самотна майка. Сещам се за Линда Макартни, жената на норвежкия престолонаследник, Джордан и това е.

В момента в България 60% от новородените са извънбрачни, ако и родителите да съжителстват.

Моята теза е, че мъжете по природа биха предпочели за брак и деца мома без деца, но не винаги такава им се вързва.

# 1 831
  • Мнения: 18 526
Забрави Миранда Кер Simple Smile И Рийз Уидърспун мисля, че ерген си взе, като беше с две деца, и още, и още. Който си е кандидат за някоя жена, взима я с все деца. Сега после колко ще издържат е отделен въпрос Simple Smile

Наташа Хамилтън от Атомик Китън - тя вече има 4 деца от 4 различни мъже, все ергени преди да се захванат с нея, сега е с 5-ти ерген, и очаквам да роди наскоро Simple Smile Животът е шарен.

# 1 832
  • Мнения: 330
Дами, четохте ли изобщо гореспоменатата непретенциозна статия? Недоумявам какво я обсъждате с одобрение, когато застъпеното в нея противоречи на вашите лични виждания - вече доволно добре изтъкнати в идентична тема тук?
Какъв расизъм, какви 5 лева ... Случайно да сте били в Кейптаун или Йоханесбург? С очарователно снежнобялата си славянска кожа да се поразходите и да видите за какво иде реч и къде, и как ще завърши експеримента ви... Да те кара да съжаляваш за такива като Бота и апартейда... Посочих този пример, точно, защото авторът е южноафриканец.

# 1 833
  • Мнения: 30 802
Аз още чакам от Контесата по-сериозен източник от психологията или социологията, не блог с ниво на мисълта някъде около Middlebrow, ама по-надолце. Ако може да мръдне малко от нивото на Нетфликс поп-психологията и да изрови нещо наистина убедително...

# 1 834
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Интересна тема беше докъм 70та страница...

# 1 835
  • Мнения: X
Аз още чакам от Контесата по-сериозен източник от психологията или социологията, не блог с ниво на мисълта някъде около Middlebrow, ама по-надолце. Ако може да мръдне малко от нивото на Нетфликс поп-психологията и да изрови нещо наистина убедително...
Нямам време напоследък за задълбочаващи разговори. Работа и анагажименти за целия китайски народ имам та извинете ме за бързите и лаконични включвания.
 
Мисля, че е ясно за какво става на въпрос като се заговори за тенденции.

# 1 836
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Статията си е релевантна и за България. Омъжени или живеещи на семейни начала, жени биват изоставяни, докато са бременни, пък какво остава за случайно забременяване от еднократна връзка.

Сирено, по-убедително от споделеното от потребители тук, в тази тема, не знам какво търсиш.

# 1 837
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 685
За всеки влак си има пътници. Стига да иска, една жена винаги може да си намери партньор,независимо дали е с деца или без.

# 1 838
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 459
За всеки влак си има пътници. Стига да иска, една жена винаги може да си намери партньор,независимо дали е с деца или без.
Подкрепям мнението ти!

# 1 839
  • Мнения: 330
За всеки влак си има пътници. Стига да иска, една жена винаги може да си намери партньор,независимо дали е с деца или без.
Не подкрепям мнението. Колкото и успокоително, и оптимистично да звучи - на теория е уж така, но на практика - не съвсем.
Изхождайки от споделено в общуването с жени - мнението им в огромна степен лансира тезата, че трудно успяват да открият и попаднат на читав мъж, дори и просто за неангажиращи отношения, а какво остава за сериозен партньор...
Вероятно твърдението е валидно, ако човек занижи критериите си и свали летвата.

# 1 840
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Странно. Докато бях мома, млада и красива, само лекета привличах. Сдобих се с дете (от не баш леке, нооо почти) и намерих качествен мъж.

# 1 841
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
И аз като бях млада, слаба, красива, неженена и без деца привличах като магнит лекета - стари, разведени, даже вдовци, с поне едно дете. Свободните, атлетични, млади мъже, които са се интересували от мене се брояха на пръстите на едната ми ръка. Откакто съм се оженила и имам деца все красиви, свободни, без деца мъже ме задяват. Странен е живота.

# 1 842
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
От мен всякакви хора се интересуват в годините, не мога да ги категоризирам. Напоследък ми е смешно като ме закачат разни хлапета на има-няма 20 г ., с изключение на един, който наскоро ме преследва 5-6  км с колата и ме притесни. Никога не ме е привличала учителската професия.

# 1 843
  • Пловдив
  • Мнения: 23 652
Карен - ти поне си хубава. Пък аз ... съм си аз, ама хубава не съм. И получавам предложения от разни 25 годишни, съвсем прилично изглеждащи млади мъже. Да се чуди човек?!!??!!?

# 1 844
  • Мнения: X
Янтрич, неприлични ли са предложенията от тези прилични мъже?  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт