Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 310
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 510
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 368
А колко случаи познаваме, и тук във форума, и в живота, на семейства, състоящи се от мъж и жена, които въобще не могат да се нарекат "нормални"? Нормалността е много обширно понятие, което всеки възприема различно.

Пример: майка курва, баща пияница, каращи и биещи се всяка вечер пред децата, които няма какво да ядат, защото бащата е изпил парите. Чат-пат попляскват и децата профилактично. Как точно тези "нормални" хора възпитават децата? В какви ценности?
или
двойка възпитани хомосексуалисти, покриващи всички нужди на детето, пътуват, ходят на музей, кино или театър, записали са детето на спорт и/или чужд език, езда или каквото и да е там,  и които му помагат да избере професия и да се реализира.

Кой от двата примера ти се струва по-удачен за отглеждане на дете?

# 511
  • Мнения: 11 505
Скрит текст:

Да и какъв е проблемът?
Хомосексуалните са готови да налетят на всеки и всички са и педофили?
Не може ли да имат връзка,в която да се обичат,да имат различно желание за секс един с друг,като хетеросексуалните двойки и да си избира партньорите,а не да е сериен изнасилвач-педофил,който си ляга с всичко де що докопа?

Само ти ли не разбра къде и какъв е проблема?
Нека си има всеки връзка с когото си иска.
Но, дете се отглежда и възпитава на нормалност в нормално семейство, състоящо се от мъж и жена.

Скрит текст:
Хайде пак да не започваме дърляници и обяснения защо 2+2 = 4

Да считаме ли, след като твърдиш горното, че деца отглеждани само от един родител са ненормални? Не искам да коментирам частта, в която заклеймяваш хомосексуалните двойки като ненормални. Живеем в свят, в който следва да бъдем по-толерантни... кой знае, може някой твой много близък да е хомосексуален и един ден да иска да отгледа дете заедно с партньора си. Та с тези изказвания бъди ималко по-внимателна. Wink

# 512
  • София
  • Мнения: 24 839
А колко случаи познаваме, и тук във форума, и в живота, на семейства, състоящи се от мъж и жена, които въобще не могат да се нарекат "нормални"? Нормалността е много обширно понятие, което всеки възприема различно.

Пример: майка курва, баща пияница, каращи и биещи се всяка вечер пред децата, които няма какво да ядат, защото бащата е изпил парите. Чат-пат попляскват и децата профилактично. Как точно тези "нормални" хора възпитават децата? В какви ценности?
или
двойка възпитани хомосексуалисти, покриващи всички нужди на детето, пътуват, ходят на музей, кино или театър, записали са детето на спорт и/или чужд език, езда или каквото и да е там,  и които му помагат да избере професия и да се реализира.

Кой от двата примера ти се струва по-удачен за отглеждане на дете?
Нито единият.

Не можеш да кажеш дали алигаторът е повече дълъг, отколкото зелен!

Говорим за модел на нармалност, не за отношения между брачните партньори.
Като не се разбират, като някой от тях е боклук, ще се разделят и читавият ще отгледа детето.
Ако и двамата са боклуци- семейни двойки без деца има много и те ще осиновят децата.

Ездата и музеите, и храната не могат да бъдат причина да изкривиш психиката на едно дете с тотално антиприроден модел.

# 513
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Чакай сега да видиш как ще завалят твърдения, че в природата е норма да се отглеждат малките в хомо и транссексуални двойки. 😆

Последна редакция: пн, 30 юли 2018, 15:50 от Vermilion`

# 514
  • Мнения: 35 988
Дами, сериозно се отклонявате от темата.
Моля, придържайте се към нея.

# 515
  • София
  • Мнения: 19 202
Не можеш да кажеш дали алигаторът е повече дълъг, отколкото зелен!
Напротив, по-дълъг е, защото е дълъг и от двете страни, а зелен - само от едната... Joy

bubanka, с цялото ми уважение - темата е за мъже. Аз жена няма да си взимам, с или без дете, поне не и в този живот.
Да си доказваме колко вървежни са жените с деца... практиката всекидневно ни опровергава.

# 516
  • Мнения: 1
Най - големият дар е детето, въпреки че никой не е сигурен дали го иска, но някои дори не го разбират . Това не значи , че трябва да се лищиш и ти . Любовта идва с детето ...... попй я с цялото си същество

# 517
  • Мнения: 5 239
Не е толкова лошо да имаш дете и да си сама. Мои съученички ми казват- радвай се , че имаш дете, защото ние дори нямаме от кого да си родим. А който иска да ме "взима" после. Момите само могат да завиждат и пишат злобни постове във форуми.

# 518
  • Sofia
  • Мнения: 310
Интересно е мнението на мъжете по темата. Ако "да" защо и ако "не" защо. Нещо се оспами в последните постове и се разми фокуса.

# 519
  • Пловдив
  • Мнения: 14 326
Момите само могат да завиждат и пишат злобни постове във форуми.
Понеже е нещо непостижимо да намерят оплодител без ангажименти или да направят донорска инсеминация.

# 520
  • Мнения: 456
Ами ние мъжете сме си казали нещата. Трябва да имаш нещо вповече от другите жени, за да те вземе един переспективен мъж, защото все пак ти му слагаш една тежест на гърба, която се предполага, че ще бъде носена цял живот - едно гърло за хранене, чийто баща не е той. Всяка жена си преценява на какво е способна и какво още трябва да даде. И разбира се трудно може да се надява на свестен мъж. Свестните мъже по презумпция са умни, а умният мъж няма да вземе чуждо дете. Да, дали сте живот на някого, но вече не сте привлекателни щом сте с дете.

# 521
  • Мнения: 30 802
Вижте ся, аматьори сте. На жената не й се гледат толкоз качествата - гледа се какво може да ти даде дедо тъст:) и тогава се прави сметката какви гърла ще храниш.

# 522
  • Мнения: 456
Тъстът може да е ритнал камбаната.
Давам ти пример. Миналата година отивам на бързи срещи и на четвъртата маса сядам при една украйнка. Изглежда супер, че и лунички има. Вади едно листче с въпроси, после разбирам, че са около 17 (и очаква да им отговоря за 6 мин.). Та тази дама (пак повтарям изглежда супер) започва да ме пита 1. Имам ли деца? Не; 2. Искам ли да имам деца? Да; 3. Имам ли братовчеди, които имат деца? Да....Прекъсвам я и я питам "Задаваш ми тези въпроси, защото предполагам, че имаш дете?" Оказа се с две деца. Е, да, хубава, сексапилна, представителна, но с две деца...Ами няма как да ги храня. Мой приятел ми казва: "Вземай я, тая ще те счупи в леглото" Е, да де, но и някоя компаньонка ще ме счупи в леглото.

# 523
  • Мнения: 2 214
Ами ние мъжете сме си казали нещата. Трябва да имаш нещо вповече от другите жени, за да те вземе един переспективен мъж, защото все пак ти му слагаш една тежест на гърба, която се предполага, че ще бъде носена цял живот - едно гърло за хранене, чийто баща не е той. Всяка жена си преценява на какво е способна и какво още трябва да даде. И разбира се трудно може да се надява на свестен мъж. Свестните мъже по презумпция са умни, а умният мъж няма да вземе чуждо дете. Да, дали сте живот на някого, но вече не сте привлекателни щом сте с дете.
много тъпо изказване от уж умен мъж
много жени с дете / деца/ са привлекателни
а ако ти търсиш само някоя да те чупи в леглото, даже и с дете няма да намериш

# 524
  • Мнения: 456
Сексуалните взаимоотношения са важно нещо от брачните взаимоотношения. Изказването може да ти се струва тъпо, но пробвай да си с дете и да намериш нов мъж. И когато след първия ти опит е минала една неуспешна година, какво ще кажеш? Ами то всички мъже са тъпи. Не, не сме. Практични сме. Знаем с какъв труд се печелят пари и знаем, че е по-мъдро тези пари е да се дадат за жена без дете.

Общи условия

Активация на акаунт