Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 430
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 38 475
Аз пък познавам един много свестен и перспективен ерген, дето вече не знае какво да си прави парите. Купува си дрехи, 3 д принтер, дава на  племенниците. Ама нали знаеш, че ковчега джобове няма.

# 526
  • Мнения: 12 473
Противно на представите ти Алехандро, чисто сратистически - точно умните си взимат жена с дете. Защото: 1. Не ги е страх; 2. Знаят да печелят пари; 3. Оценяват жената като човек, а не стока; 4. Знаят, че мога да разчитат на нея като партньор и тн. и тн.

# 527
  • Мнения: 456
А ти си изключението от моята теза. Виждал съм твои снимки в темата "Покажи се" и смятам, че си много красива жена. Виж теб бихте взел и с три деца. Струва си, за да се появя с жена като теб на "Витошка" дори и за една вечер. Акциите ми в палата биха се дигнали до небесата, ако колегите ми ме видят в твоята компания.
Така че ревизирам мнението си, но специално заради теб.

# 528
  • София
  • Мнения: 3 050
Добре, че не си търся мъж! Пази Боже! Добре би било детето ми да расте в нормален семеен модел, ама не на всяка цена. Другото плюсче е, че никак, ама никак не съм привлекателна. Уф, отдъхнах си.😂

# 529
  • София
  • Мнения: 38 475
Трябва да си много кух, за да мислиш, че стойността на една жена е секса или външния вид. Има и други неща освен тези, ама на някои хора не им е дадено да разберат кои са. Какво е семейство, партньор, любов.

# 530
  • София
  • Мнения: 19 242
Да подкрепя евентуалния си следващ мъж  Joy
Оставете таз песен любовна как външността или сексът нямали значение.
Партньор може да имам в ООД, но не това търсим, нали?
Харесва ни или не - между мъж и жена чувства без секс са рядкост, докато секс без чувства - доста по-често, т.е. сексът е относително автономен.

# 531
  • Мнения: 12 473
Жалко, че би ме взел само заради красотата ми. И именно заради това няма да имаш никога шанс със стойностна жена.. ooooh!

# 532
  • София
  • Мнения: 19 242
Angel_wing, ти не си ли стойностна?

# 533
  • Мнения: 12 473
Със сигурност стойността ми не е в красотата ми. Предвид и годините ми - няма да е още за дълго..))

# 534
  • София
  • Мнения: 24 839
Трябва да си много кух, за да мислиш, че стойността на една жена е секса или външния вид. Има и други неща освен тези, ама на някои хора не им е дадено да разберат кои са. Какво е семейство, партньор, любов.

Трябва много да си заблудена, или много неискрена, за да твърдиш това! Peace
Стойността на един мъж как я определяш, за да се спреш на него сред купа останали и да му  дадеш нишан да те сваля?
Нали първо външността те привлича- дори и да не е лицето, а ръцете да кажем..........
Как си представяш мъжа да оцени жената от пръв поглед?
По броя родени деца?

Що се отнася до секса- пак е прав.
Не ти ли пасва мъжът, не може ли да те задоволи, трябва да си най- недалновидната личност, за да се омъжиш за него, освен ако няма портфейл, който да се окаже за теб силен афродизиак.

Докога с тоя двоен аршин ще мерите, не знам, но той нищо хубаво не носи за никого. Peace

# 535
  • Мнения: 15 619
И тая тема, и доста подобни ме навяват на мисълта, че доста народ се чувства като на пазар. Купува, продава, предлага, пазари се, лъска стоката за продан.
Angel_wing, съгласна съм с мнението ти.

# 536
  • Мнения: 12 473
Апсурт, някои хора ги привлича излъчването и усещането, което усетят, когато те видят. Не е до външен вид само.

# 537
  • София
  • Мнения: 19 242
Със сигурност стойността ми не е в красотата ми. Предвид и годините ми - няма да е още за дълго..))
Хубавата жена си личи и на стари години.
А как очакваш да прецени стойността ти, преди да се познавате? Няма как, а външността е видима. Излъчването включва и външността, а дали всеки харесва класическата красота - това вече е друг въпрос.
Ако външността няма значение, защо жените обичат да ремонтират и да правят жилищата красиви, когато и по-грозни вършат същата работа?

# 538
  • Мнения: 19 837
Този потребител Алехандро де го срещна по темите, започвам да се смея. Все едно пише извънземно. Simple Smile
Голямо подбиране, голямо пресмятане, голямо нещо.
На ум (в наличието на какъвто се съмнявам) не му ѝ минава, че не мъжът избира, а жената избира мъжа. Винаги. Дерзай, потребителю.

# 539
  • Мнения: 30 802
Сега, аз по принцип никога не съм си търсила, нито пробвала да привлека мъж, който "да ми гледа детето". По-бедните пък веднага ги разкарвах, няма да ги мъча дори левче за сладолед да дадат, то ще им изгори душата от зор, та не ги мъчех.

Ама вече някой като ме иска и с дете - няма да го връщам, или да го сватосвам за мома.

Аз съм на принципа от оня филм "Монгол" - "умните мъже си взимат жени от нашето племе". Красотата е преходна, ама си има жени, които просто са полезни за мъжа. Аз съм от тия жени - ако ме третират правилно де. И с годините се вижда резултатът:)

Общи условия

Активация на акаунт