Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 403
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 585
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
При мен нехаресването между ММ и синковеца беше взаимно. Борба на характери. Мина много време, докато всичко се нареди и стана ОК. Тогава бях много млада и не си давах сметка. Сега от позицията на възрастта и опита си давам сметка, че никой не трябва да си го причинява това, защото много изтощава и променя отношенията.
Ако сега би ми се случило, никога не бих се вкарала в такъв филм доброволно.

# 586
  • Мнения: 3 510
При мен нехаресването между ММ и синковеца беше взаимно. Борба на характери. Мина много време, докато всичко се нареди и стана ОК. Тогава бях много млада и не си давах сметка. Сега от позицията на възрастта и опита си давам сметка, че никой не трябва да си го причинява това, защото много изтощава и променя отношенията.
Ако сега би ми се случило, никога не бих се вкарала в такъв филм доброволно.

Как може да си била с мъж, който не харесва синът ти?????

# 587
  • София
  • Мнения: 19 221
Ако сега би ми се случило, никога не бих се вкарала в такъв филм доброволно.
Как може да си била с мъж, който не харесва синът ти?????
Та мен собственият ми син не ме харесва винаги. Е, да се гръмна ли по този случай?

# 588
  • София
  • Мнения: 24 839
Никоя жена досега от пишещите тук, не е твърдяла, че е с даден мъж, защото харесва децата ѝ.
Всяка твърди, че щом мама е щастлива, детето също е щастливо.

От опит и наблюдения едно знам- в началото никое дете не харесва заместника на баща си.
Независимо колко е чудесен, внимателен, търпелив, обичащ и каквото там се сетиш.
А, ако пък е и по- любвеобилен с мама, черните точки му се увеличават.

И друго има- който от ден първи заяви на жената как "обожава деца" и как силно харесва нейните, просто не е искрен, а казва това, което би му проправило пътя към нея.

# 589
  • София
  • Мнения: 19 221
absurT , има разлика между ситуациите.
Ако разводът е бил грозен и детето е привързано към майка си, може и да си отдъхне. Зависи от възрастта

# 590
  • Мнения: 456
Момичета, мислейки по темата да ви питам следния въпрос:

Бихте ли взели мамин мъж, който в една друга тема е наричан от вас "гащник", заедно с майка му при положение, че той ви взима с дете?

Да, той ви харесва много, вие го харесвате (симпатичен, образован, с обноски и изглежда да е добър човек), но цялото това удоволствие идва с маминка. Той ви приема с дете, но идва с майка-орлица, която все още му взима боксерки от страх да не би синът й да си вземе по погрешка найлонови, вместо памучни; която ще ви виси над главата в кухнята, за да види дали варите любимата му леща с достатъчно лук и домати в нея и т.н.

# 591
  • Мнения: 5 240
Даааа бих, ако го обичам бих изтърпяла всичко и не бих обръщала внимание на битовизмите .  Аз съм умна жена и както той, така и маминка ще завъртя да действат спрямо моите интереси. Маминка ще има нужда от движение, за това ще води детето ми на тренировки, ще го взема от училище и за всичко това аз ще и благодаря както на нея така и на мъжа си. Всяка вечер ще си лягаме и ще му казвам - добре, че беше майка ти, че днес бях много изморена и не бих се оправила без нея. На нея ще казвам - щастлива съм, че точно твоя син ме хареса. Той ще сменя крушките, а аз ще го гледам с възхищение.  Ще ги накарам да се чувстват много ценни и това ще им хареса. Wink

# 592
  • Мнения: X
При мен нехаресването между ММ и синковеца беше взаимно. Борба на характери. Мина много време, докато всичко се нареди и стана ОК. Тогава бях много млада и не си давах сметка. Сега от позицията на възрастта и опита си давам сметка, че никой не трябва да си го причинява това, защото много изтощава и променя отношенията.
Ако сега би ми се случило, никога не бих се вкарала в такъв филм доброволно.

Как може да си била с мъж, който не харесва синът ти?????
Какво означава това????
Детето никога може да не хареса някой евентуален  партньор на майка си и какво да стои сама с сина си, който след примерно 10г ще намери своята половинка и ще отлети, а тя все още ще си стои сама?В крайна сметка какво трябва да направи, да изкара 10 евентуални, да ги нареди пред сина си и да чака той да си избере🤣мъжа с който майка му ще спи?! 🤣🤣Важното е да се намери баланса.В крайна сметка родителя като не е щастлив, как детето ще е?
Оп ммм ти казваш за мъжа, че не харесвал детето, еми това вече си решава мамата..🙄ам реално мен като не ме харесва някой и аз не показвам симпатии🤔

# 593
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678
Ако сега би ми се случило, никога не бих се вкарала в такъв филм доброволно.
Как може да си била с мъж, който не харесва синът ти?????
Та мен собственият ми син не ме харесва винаги. Е, да се гръмна ли по този случай?
Точно същото и при мен беше тогава. Сега не, но в началото съпротивата беше жестока. ММ го харесваше, но детето беше на 13 със свои мухи в главата и обяви война на двама ни. И се изпокараха съответно. Аз съм била между чука и наковалнята. С какъв акъл съм го направила, когато е в пубертета, друга тема. Но смея да твърдя, че никой не е бил много щастлив в този период. После войната стихна и нещата се пооправиха.
По въпроса на Алехандро - не, не бих. Това, че една жена е разведена с дете не я прави дефектна, че да трябва да търпи какво ли не.

# 594
  • Мнения: X
Даааа бих, ако го обичам бих изтърпяла всичко и не бих обръщала внимание на битовизмите .  Аз съм умна жена и както той, така и маминка ще завъртя да действат спрямо моите интереси. Маминка ще има нужда от движение, за това ще води детето ми на тренировки, ще го взема от училище и за всичко това аз ще и благодаря както на нея така и на мъжа си. Всяка вечер ще си лягаме и ще му казвам - добре, че беше майка ти, че днес бях много изморена и не бих се оправила без нея. На нея ще казвам - щастлива съм, че точно твоя син ме хареса. Той ще сменя крушките, а аз ще го гледам с възхищение.  Ще ги накарам да се чувстват много ценни и това ще им хареса. Wink

Истината е, че ако всички бяхме толкова хитри и умни като тебе, щяхме да сме винаги щастлив и доволни от живота....
Де да можех и аз винаги всичко да използвам в моя полза
Ако наистина така разсъждаваш-евала, браво!

# 595
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 678

 А, де да беше толкова лесно Simple Smile

# 596
  • Мнения: X
Хубава теория. Ама практиката...

# 597
  • Мнения: 5 240
Така разсъждавам сега. Преди бях много опърничава и все с рогата напред само и само да постигна моето.  Натрупания ми опит до сега ме научи, че пак може да стане моето, но без да се нервирам и крещя, а докато се наслаждавам тихо.

# 598
  • София
  • Мнения: 19 221
И непременно да го чешеш под брадичката и по коремчето, а той да мърка...
Само ако съм съвсем изпаднала откъм финанси или пък да е временно - ще му поставя задачката да се изнесем след.... месеца.
Нали ти е ясно как всяка мъжка мама (и аз ще съм така след 20 години) вътрешно се ядосва как синчето й е оплетено от такава жена и гледа чуждо дете? А маминка надали ще свикне така бързо да води чуждото дете по мероприятия, особено ако още работи

# 599
  • Мнения: 456
Даааа бих, ако го обичам бих изтърпяла всичко и не бих обръщала внимание на битовизмите .  Аз съм умна жена и както той, така и маминка ще завъртя да действат спрямо моите интереси. Маминка ще има нужда от движение, за това ще води детето ми на тренировки, ще го взема от училище и за всичко това аз ще и благодаря както на нея така и на мъжа си. Всяка вечер ще си лягаме и ще му казвам - добре, че беше майка ти, че днес бях много изморена и не бих се оправила без нея. На нея ще казвам - щастлива съм, че точно твоя син ме хареса. Той ще сменя крушките, а аз ще го гледам с възхищение.  Ще ги накарам да се чувстват много ценни и това ще им хареса. Wink

Само да ти напомня, че си взела т.нар. "гащник", т.е. майка му също ще си ляга някъде до вас, за да следи как се държиш с нейното момче. Иначе теорията ти е добра.

Общи условия

Активация на акаунт