Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 398
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: X
Ами аз като една "мома"  съм доста взискателна. Външен вид, професия, материално положение, положение в обществото, характер, маниери и т.н. Естествено, че едно добре изглеждащо момиче на 20+ има много по-голям избор от една добре изглеждаща жена с деца на 30+. Нормално, който има по-голям избор, да има повече изисквания.
И избора и няма да се спре на мъж на 50.
Майка ми е на 52 с 3 деца и 2 внучета и гаджето и е на 39. Аз като 32 годишна няма да избера 40 годишен, а пък за 50 няма шанс изобщо. На моята сексуалност в момента само млад жребец може да издържи.

Злодеида, 35-40 годишните ,,мъжлета,, с брадичките и ,,мускулите,, нямат шанс при младите жени 30-35, те си падат по мъже 45-50. Масова е практиката 35-40 неуверен мъж да е с лелка. Накрая и той си взема млада. То и аз на 20 излизах с 30 годишни но чак до  50 не съм изпадал.

# 826
  • Мнения: 15 619
"По-голям избор" е твърде илюзорно понятие.  На всеки му се ще да е така и си измисля предимства пред конкуренцията, което е смешно и си личи от наблягането над чуждите "недостатъци" като "жена с дете" е просто нагледен пример. Дали петдесетгодишен чичо или тридесетгодишна мома или четиридесетгодишна майка, все тая. В един момент илюзиите се разбиват.  Реалността за всеки е различна.   Какъвто си без дете, такъв си и с дете. Просто, с напредване на възрастта негативите ти се обострят и хората ги различават все по-отчетливо и все по-отдалече.

# 827
  • Мнения: 2 760

Последно какво искат? Мъж или баща на детето от друг мъж? Пък ако става може и на него да му родят...
Скууба, мисля си, че жена с деца, която приема нова връзка, е съгласна да има деца и новия си партньор (обратното е по-скоро изключение). Но не се наемам да говоря от име на друг, защото поначало не мога да разбера  обвързване на всяка цена, особено ако цената са децата (не твърдя, че при всички е така, но изглежда, че малко хора се научават да живеят със себе си и държат да споделят тази си невъзможност с друг.
Зависи от общия брой деца и също така много зависи от възрастта на партньорите.
В моя случай децата са две големи (неговите, едното вече отлетяло от гнездото, другото сега отлита), и две по-малки, моите.
На теория мога да родя дете и отначало дори го исках, но взехме решение, че сме твърде възрастни за това. Ще отгледаме моите деца, докато си поемат пътя и после ще си гледаме живота.
Дори и най-прагматично погледнато и двамата ни устройва - той не остава сам в празен дом, аз имам мъж до себе си, който се радва на децата ми.

Скуба, стига с това "взели", е*а си, да не избирате дини на пазара... Проспериращата адвокатка може и сама да не иска брак и деца, има много такива жени и не е честно да им се лепят етикети.

# 828
  • Мнения: 5 240
Блякблинг,ами за конкретни ще говоря, не за някой. Бившия ми заряза 22 годишна. Той беше на 25 тогава а аз на 27 и  обяснението му беше любов от пръв поглед. Сегашния ми  ме наблюдавал 3 години и проучвал характера ми неумишлено. Твърди, че като постъпил в нашата фирма нещо го привлякло като магнит и решил да станем приятели първо тъй като бил патил от красиви жени. Две години сме заедно, той беше на 26, а аз на 30 като започнахме връзката. Попитах го скоро защо не се разделим и не си намери негова наборка без деца. Той каза - всичките са боклуци, едвам намерих теб, която напълно покриваш критерийте ми, и няма да те пусна, с бой те взех и ако стане така, че се хванеш с друг пак до бой ще се стигне.

# 829
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
За секс не ти трябва връзка.
А на 20 дали ще знаеш що е то зависи от положената основа. Аз много добре си знаех, но пишлегарчетата не стават. За добрия секс трябват отношение и пламъци, пламъци. 😆

# 830
  • Мнения: X
За секс не ти трябва връзка.
А на 20 дали ще знаеш що е то зависи от положената основа. Аз много добре си знаех, но пишлегарчетата не стават. За добрия секс трябват отношение и пламъци, пламъци. 😆

20 годишните момичета повечето не стават, изобщо не са в час, загуба на време. Около 25-27 се освестват.

# 831
  • Мнения: 3 510
Блякблинг,ами за конкретни ще говоря, не за някой. Бившия ми заряза 22 годишна. Той беше на 25 тогава а аз на 27 и  обяснението му беше любов от пръв поглед. Сегашния ми  ме наблюдавал 3 години и проучвал характера ми неумишлено. Твърди, че като постъпил в нашата фирма нещо го привлякло като магнит и решил да станем приятели първо тъй като бил патил от красиви жени. Две години сме заедно, той беше на 26, а аз на 30 като започнахме връзката. Попитах го скоро защо не се разделим и не си намери негова наборка без деца. Той каза - всичките са боклуци, едвам намерих теб, която напълно покриваш критерийте ми, и няма да те пусна, с бой те взех и ако стане така, че се хванеш с друг пак до бой ще се стигне.

Ами то 22 и 27 годишните пак са що годе конкуретни, но пак зависи от много неща. Но вече 22 годишна и 32 годишна, везните в повечето случаи биха наклонили в полза на по-младата, естествено при равни условия и за двете - тоест да са добре изглеждащи и т.н.
Моята фризьорка например е на 42, но изглежда покъртително, много е барната, а и в същото време има някаква много женствена и нежна харизма. Приятелки сме във фейсбук, а и живеем в едни квартал и виждам как момчета и мъже на по 25-6 си се заглеждат по нея, че даже и я свалят, но съм сигурна, че никой от тях не би имал нещо повече от секс с нея.

# 832
  • Мнения: 15 619
Blackbling, не се ли ограничаваш сама с тази вяра, че след 40 няма да ставаш за нищо повече от случаен секс?

# 833
  • Мнения: 917
На 50 даже и без деца не бих взела. Какво като си на 50 и децата ти били отлитнали вече, да не се числиш към ергените случайно ? Щом са толкова големи и отлетели, скоро може и да станеш дядо, защо пък да бърза жената до тебе да става баба? Та излиза, че ти на 50 искаш агнешко, а поддържана жена на 30 не може да иска никакъв мъж освен мухъл ?
Никой не е казал, че жена с дете търси задължително женитба, като всеки човек и тя търси връзка- като всеки !
В момента изглеждам много по-добре и поддържана от 20 годишните, не могат да ми стъпят и на малкия пръст. Собствения ми бивш, с който сме в ужасни отношения ми го е казвал не веднъж...... и не само той.  Дори ако не знаеш, че имам дете няма да предположиш. Та в този ред на мисли, когато една самотна майка си е изградила начин на живот, поучила се е от грешки, силна е , знае какво и как го иска. Защо и е да стане домакиня и да прислугва на някой си мъж и да е по-ниска от тревата само защото има дете. Всичко е взаимност и уважение, както и равнопоставеност.
Моя позната с дете се взе с един от най-богатите и желани ергени в малкото ни градче, години наред ходиха преди година се решиха и на дете. Братовчедка ми след ужасен първи брак с насилие и боища, в момент в който се бореше за оцеляване, работейки на пазара за зеленчуци, срещна бъдещия си мъж. И да този мъж беше ерген, при това много заможен. Самия той я е харесал много и е дал основа на връзката, въпреки че можеше да има и мома и то не каква да е. Именно е харесал скромността и борбеността  и.

# 834
  • Мнения: 5 240
Много близка моя приятелка тази година прави 30. До преди 2 месеца мърмореше "мамка му какво ми има, защо не мога да си намеря гадже" . От 1 месец е прибрала в дома си женен с две деца, жена му го тормозила. Човека е пълен лъжец и използвач.  Тя го вижда това до някъде, но не дава и дума да и се каже. Като я попитам какво очаква от такъв човек, отговора е "на теб ти е лесно имаш дете нали". Момите на тази възраст са много по отчаяни от майките.
Бляк, едва ли и секс ще получат от фризьорката ти.

# 835
  • Мнения: X
Повечето фризьорки определено стават. За секс.

# 836
  • Мнения: 3 510
Blackbling, не се ли ограничаваш сама с тази вяра, че след 40 няма да ставаш за нищо повече от случаен секс?

Ами, ако изглеждам добре на 40 (дай Боже) в очите на някой 25 годишен естествено, че ще ставам само за това. Говоря за млади мъже, за такива на моята възраст и близки до нея, естествено, че ще се надявам да ставам и за друго.

# 837
  • Мнения: 3 510
Повечето фризьорки определено стават. За секс.

Хахаха ами много е готина, не знам дали ще ми се разсърди, ако и постна снимка. На визия със сигурност е конкурнеция на 20 годишните.

# 838
  • Мнения: 18 477
Скрит текст:
Блякблинг,ами за конкретни ще говоря, не за някой. Бившия ми заряза 22 годишна. Той беше на 25 тогава а аз на 27 и  обяснението му беше любов от пръв поглед. Сегашния ми  ме наблюдавал 3 години и проучвал характера ми неумишлено. Твърди, че като постъпил в нашата фирма нещо го привлякло като магнит и решил да станем приятели първо тъй като бил патил от красиви жени. Две години сме заедно, той беше на 26, а аз на 30 като започнахме връзката. Попитах го скоро защо не се разделим и не си намери негова наборка без деца. Той каза - всичките са боклуци, едвам намерих теб, която напълно покриваш критерийте ми, и няма да те пусна, с бой те взех и ако стане така, че се хванеш с друг пак до бой ще се стигне.
Ами то 22 и 27 годишните пак са що годе конкуретни, но пак зависи от много неща. Но вече 22 годишна и 32 годишна, везните в повечето случаи биха наклонили в полза на по-младата, естествено при равни условия и за двете - тоест да са добре изглеждащи и т.н.
Моята фризьорка например е на 42, но изглежда покъртително, много е барната, а и в същото време има някаква много женствена и нежна харизма. Приятелки сме във фейсбук, а и живеем в едни квартал и виждам как момчета и мъже на по 25-6 си се заглеждат по нея, че даже и я свалят, но съм сигурна, че никой от тях не би имал нещо повече от секс с нея.

Не е много сигурно. На 20-22 г. повечето още ги тресе драматизма и романтизма, още не са излизали от семейството си и нямат реална представа за себе си и за света навън.
Ако са живели сами - в друг град или държава, примерно като студенткти, - не са толкова неориентирани, но далеч не всички са така.
А не всеки има нерви и време да "ориентира" неориентираните.
Това, ако говорим за връзка.

# 839
  • Мнения: 15 619
Приемаш самия факт на оглеждането като определящ живота и стойността на жената като жена и то по критерии на оглеждащия. Не са важни. Даже въобще липсват в картинката на живота й, освен ако сама не се съгласи с тях. Няма незаглеждана и неоглеждана жена и това не определя по никакъв начин качеството й. Просто чужди, неосъществени мераци. Нищо повече.

Общи условия

Активация на акаунт