Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 108 869
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 840
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Скрит текст:
Blackbling, не се ли ограничаваш сама с тази вяра, че след 40 няма да ставаш за нищо повече от случаен секс?
Ами, ако изглеждам добре на 40 (дай Боже) в очите на някой 25 годишен естествено, че ще ставам само за това. Говоря за млади мъже, за такива на моята възраст и близки до нея, естествено, че ще се надявам да ставам и за друго.
На теб единственото ти качество външността ли е?

# 841
  • Мнения: 2 749
Разсмя ме това мъж на 50 да каже, че жена на 40 вече не става. Grinning За мен /40+/ мъжете на 50 са си старички. Grinning
И защо жената с дете да има по-малко възможности?  Ако въпросните "възможности" се интересуват единствено от възраст, външен вид или липса на дете  /т.е. ангажименти/, аз не ги искам.

# 842
  • Мнения: X
Наши близки.И за двамата това е втори брак.Тя има син на 15 години,който винаги е бил при нея.Той има дъщеря от предишен брак,на 12 години,която досега живееше при майка си в Англия.
Двамата имат и едно общо дете на 5 години.Всичко беше идеално.Мъжът се грижеше за доведения си син ,за малката си дъщеричка,пращаше издръжка и на дъщеря си в Англия.
Обаче преди месец бившата му жена изпрати дъщеря му в България ,за да живее с тях .Той се зарадва.
Но сега нашата близка идва всеки ден  да се оплаква,че и тежи ,че не иска момичето да живее с тях .
Това,че той се е грижил за нейния син е нещо нормално според нея,но не е нормално тя да се грижи за неговата дъщеря.Защото момичето си имало майка.....Ами не е честно...


# 843
  • Мнения: 3 510

На теб единственото ти качество външността ли е?

Естествено, че не, но какви качества очакваш да търси едно 25 годишно момче в 40 годишна жена, освен добре изглеждащ външен вид. Тоест милфка, която да.....

# 844
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Наши близки.И за двамата това е втори брак.Тя има син на 15 години,който винаги е бил при нея.Той има дъщеря от предишен брак,на 12 години,която досега живееше при майка си в Англия.
Двамата имат и едно общо дете на 5 години.Всичко беше идеално.Мъжът се грижеше за доведения си син ,за малката си дъщеричка,пращаше издръжка и на дъщеря си в Англия.
Обаче преди месец бившата му жена изпрати дъщеря му в България ,за да живее с тях .Той се зарадва.
Но сега нашата близка идва всеки ден  да се оплаква,че и тежи ,че не иска момичето да живее с тях .
Това,че той се е грижил за нейния син е нещо нормално според нея,но не е нормално тя да се грижи за неговата дъщеря.Защото момичето си имало майка.....Ами не е честно...
Ами да, не е честно. Егоистично е.
Като идва всеки ден да ти се оплаква, ти не й ли го каза това нещо? Че мъжа й не е бил длъжен да се грижи за нейното дете, но го е правил с любов. Нормално е и тя да се погрижи за неговото дете, още повече, че то сега има нужда от близка жена, тъй като неговата майка е в друга държава?

# 845
  • Мнения: 5 225
Грозно постъпва да. И аз имам приятели двамата с 13 годишни дъщери. Живеят с тях. Ами добре си живеят де. Децата се занимават едно с друго, онези си пият коктейлите.

# 846
  • Мнения: 2 760
Лошо... Горкото дете, стресираща промяна в живота и за капак лоша мащеха. Дано мрънкането е временно, докато свикне.

# 847
  • град-държава
  • Мнения: 5 863

На теб единственото ти качество външността ли е?

Естествено, че не, но какви качества очакваш да търси едно 25 годишно момче в 40 годишна жена, освен добре изглеждащ външен вид. Тоест милфка, която да.....
Нямам идея и на 20, момчетата не са ми били таргет. 😉 А сега съвсем, но явно още ставам предвид, че се опитват да ме забиват 25+, въпреки че очевидно нося халка и още по-очевидно не съм мис Вселена. За мен са хлапета, а децата не са и не ме възбуждат.
Когато започнеш да познаваш хората в погледа, тогава ще разбереш защо и на 20 нямаш възможностите на някои жени, независимо от възрастта им, външността им и пр.😉

# 848
  • Мнения: 15 619

На теб единственото ти качество външността ли е?

Естествено, че не, но какви качества очакваш да търси едно 25 годишно момче в 40 годишна жена, освен добре изглеждащ външен вид. Тоест милфка, която да.....
И с какво точно фантазиите на някой недолюлян непознат, без оглед на възрасттта му и нейната, определят една жена, че тя да се впечатли или забележи!?  Joy
Такива винаги се намират. Не се определяй спрямо техните липси! Нито на 20, нито на 40, нито по-късно.

# 849
  • Мнения: 10 993
Много интересна дискусия сте загърбили. Повечето мнения отбелязах с полезно защото са честни. На фона на неприятните новини за удавени деца, дето чета всеки ден направо искам все за гаджета и любовници да мисля.
Значи на 38 г. Съм в брак. Не мога да си представя дори да остана сама и пак да влизам във взаимоотношения тип брак. Пак да се съобразявам с роднини, да гледам чужди деца, при условие, че се радвам и искам моите да са все по-самостоятелни. Аз пък да раждам и дума да не става. Дърта съм .
Ако все пак търся мъж то профила му е около 50 г. С пораснали деца, без никакви желания за други негови биологични, с умрели родители и стабилна работа и доходи. Искам да си пътуваме заедно, да си живеем живота, но без битовизма и мръсни чорапи ако може.
Как е възможно след като един брак те е разсипал, останал си сам с едно или две деца пак да се нахендриш така -не ми е ясно. Камо ли пък чужд мъж да ми удари детето.
Средата ми и работата ми са такива, че дори не знам как е възможно мъж да те тормози. Та на мен дори не ми пука жив ли си умрял ли си -не виждам как ще ме тормозиш -това по отношение на мъжете като цяло, не конкретно към когото и да било.

# 850
  • Мнения: X
Кристина е пич Flowers Hibiscus
Евала за коментара

# 851
  • Мнения: 3 510
Мислите ми тръгнаха от думите на Злодеида, че харесва по-млади. Тя казва, че такива и връзват. Ок, няма лошо. Просто казах, че според мен едно младо момче на 25-6 за сериозна връзка би предпочел момиче с възраст близка до неговата, а една добре изглеждаща жена с 10-15 години по-голяма от него, по-скоро за някакви временни удоволствия. Не казвам, че и в това правило няма изключения, но са редки.

# 852
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Както Злодеида държи да има връзка, така и има 25 годишни момчета да 'и я предложат, очевАдно. И защо не?
Повечето самотни родители обаче предпочитат нещо за тяхно удоволствие,
защото тая игра вече са я превъртяли по един или друг начин. 😉
Кристина 👍

# 853
  • Мнения: 3 510
Както Злодеида държи да има връзка, така и има 25 годишни момчета да 'и я предложат, очевАдно. И защо не?
Повечето самотни родители обаче предпочитат нещо за тяхно удоволствие,
защото тая игра вече са я превъртяли по един или друг начин. 😉
Кристина 👍

Така е. Затова казах, че правилото има и изключения. Обаче тук пак се връщаме на въпроса за големината на избора.
Една жена на 30+ има по-ограничен избор за мъже на 25, отколкото една "мома" на 20+.
Всъщност сега се замислих, че тя под „мома” може да има предвид жена на 30+, която няма деца и не се е женила - в такъв случай мога да се съглася с нея.

# 854
  • Мнения: 923
На  31 ,разведена с малко дете,опитвам се да оправя самостоятелно жилище за мен и детето.Далеч съм от мисълта,че ще остана без паетьор до края на живота си,защото смятам,че има много "хляб" в мен и най-хубавото предстои,но сега да тръгна да търся не виждам как ще стане, просто нямам време.Смятам,че човек трябва да остане известно време сам ,за да изчисти съзнанието си,но със сигурност това няма да е когато детето навърши 18.Бих родила още едно дете,бих гледала чуждо,за мен генетичния материал не е от значение.Няма да търся някой,който да ни издържа,справям се добре с тази задача.За мен партньорстото е там където свършат силете на единия,да започне другия,да гледат в една посока.
Голяма част от приятелките ми са разведени и с втори брак,една част са със ергени и имат 1 общо дете,друга са с мъж с дете.Не виждам минуси ,в която и да е от ситуациите,когато човек има желание има и начин.
Единственото ,което не разбирам и ще се постарая да не допускам е запознанството на всеки мъж в живота ми с детето,за да тръгна да го правя,трябва да съм много сигурна в решението си,че този човек е "моят човек.
Винаги съм била искрена и мисля,че не трябва да се крие детето,то е част от мен,бих казвала от самото начало,за да може отсрещната страна да си прецени и да не си губим времето.
Относно сметкаджииството-хора всякакви.Не го разбирам,но не ги и съдя.
Относно травмите на децата-като дете на разведени родители и после шаферка на втората им сватба не мисля,че съм увредена по някакъв начин.Напротив,даже се радвам,че някога са постъпили така и че не съм израснала в скандали.Нямало е драма от моя страна нито към партньора на единия,нито на другия.Да,не харесвах единия ,но нито съм правела циркове,нито нищо.Мога да кажа че всичко ,което съм преживяла ме е направило това ,което съм,аз се гордея със себе си,вярвам,че някой някога ще го оцени.Не бих създала връзка на всяка цена

Общи условия

Активация на акаунт