Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 488
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 915
  • BG
  • Мнения: 892
ОК, 100 евро са си 100 евро. Обаче аз си имам мои пари. Допълнително пари не връщам, но спокойно мога и без тях. Защото, както вече писах, най-важно ми е да правя каквото си искам и докато мога да си го позволя, смятам точно това да правя. Точно от тази позиция, ако съм на 30, не бих взела 50-годишен. Сега, на 47, бих взела 50-годишен, ама всъщност си имам такъв.

Скуба, драги ми приятелю, на 40 сме лелки, на 50 сте чичовци и тва е положението.

Уиш, ще цитирам моя съселянин - не е срамно да си дедо, срамно е да спиш с баби Simple Smile
Ей много ме развеселяват тия опити да се изкараш вървежен, ама от всяко дърво Хю Хефнър (лека му пръст) не става. Simple Smile

[/quote]

Си, не ме разбра чадо мое ма няма значение
Иначе лелките над 40 всяка събота ги гледам в ОМВ срещу офиса как се редят и плащат газ и винетка за таралясника на ,,по-млад,, задължително с брада Simple Smile
[/quote]
Хах, това пък абсурд-да плащам на мъж-ми то по-добре да си купя вибратор и да си стоя сама Wink

# 916
  • Мнения: X
Чергата само финансово ли се измерва?  newsm78

По моите критерии ДА. Виж като сме от една черга как никой не гледа в паничката на другия

# 917
  • Мнения: 3 542
"Баси, Скуба, представям си колко пари губиш само като пишеш един пост в Мамата.

# 918
  • Мнения: X
ОК, 100 евро са си 100 евро. Обаче аз си имам мои пари. Допълнително пари не връщам, но спокойно мога и без тях. Защото, както вече писах, най-важно ми е да правя каквото си искам и докато мога да си го позволя, смятам точно това да правя. Точно от тази позиция, ако съм на 30, не бих взела 50-годишен. Сега, на 47, бих взела 50-годишен, ама всъщност си имам такъв.

Скуба, драги ми приятелю, на 40 сме лелки, на 50 сте чичовци и тва е положението.

Уиш, ще цитирам моя съселянин - не е срамно да си дедо, срамно е да спиш с баби Simple Smile
Ей много ме развеселяват тия опити да се изкараш вървежен, ама от всяко дърво Хю Хефнър (лека му пръст) не става. Simple Smile


Си, не ме разбра чадо мое ма няма значение
Иначе лелките над 40 всяка събота ги гледам в ОМВ срещу офиса как се редят и плащат газ и винетка за таралясника на ,,по-млад,, задължително с брада Simple Smile
[/quote]
Хах, това пък абсурд-да плащам на мъж-ми то по-добре да си купя вибратор и да си стоя сама Wink
[/quote]

Така е бе Си, ти знаеш повече. Къде видя да ти го оспорвам???

# 919
  • Мнения: 18 979
Е, нали ти си големият бизнесмен. Ако приемем хипотетично, че е от твоята черга на 25, за 5 години бизнес или работа, а ти си работил над 20 години, за да стигнеш там, където си, логично е да ти мине постиженията. И тук следва въпросът какво ще прави с дъртак такава жена. То вярно само такива, които имат нужда от задължителната минална и изискуема по съдебен ред издръжка от 100 лева, давана от щедрия бизнесмен, може да се излъжат с дъртушко.

# 920
  • Мнения: 12 473
Тук не мога да не се съглася с Кукумицинка. Peace

# 921
  • Мнения: X
Чергата само финансово ли се измерва?  newsm78

По моите критерии ДА.
Тук не мога да се съглася. Няма начин да са от една черга жена/мъж от семейство 3-4 поколения лекари, адвокати и т.н. и новозабогатял/а мъж/жена. Сори, никакъв шанс.

# 922
  • Мнения: X
Чергата само финансово ли се измерва?  newsm78

По моите критерии ДА.
Тук не мога да се съглася. Няма начин да са от една черга жена/мъж от семейство 3-4 поколения лекари, адвокати и т.н. и новозабогатял/а мъж/жена. Сори, никакъв шанс.

На 50 новозабогатял няма. Хората парите ги направиха преди 20 години, когато бяхме на 32-35
След Жан Виденов всичко се разпредели и оттогава няма нови преразпределения. Дори съселянина си гледа в паничката - строителството

# 923
  • Мнения: 3 542
Е затова не общувам с разни мъже над 50 - и са много постигнали, и са дзен. Но винаги опонента им е кофти, плебс заблуден отвсякъде. Защо ли истински стойностните не се държат така идиотски високомерно...
Аз съм дотук.

# 924
  • Мнения: 18 979
Ей, смени акаунта и се подмлади, вече си на "почти" 50. Преди колко години навърши 50?

# 925
  • Мнения: X
Аз не казвам, че е забогатял на 50. Може още на 25 да е забогатял. Това не променя произхода му. А произходът все пак matters.

# 926
  • BG
  • Мнения: 892
Бе то, че е дърт не отблъсква толкова, колкото тънките му сметчици да не се мине. Чудя се само, ако жената с която е, ако му прочете постовете тук дали няма да ѝ стане обидно.
Май наистина е добра идея първо да си попишеш и пообщуваш с някой за да не съжаляваш после.
Аз така успях да разбера манталитета на няколко човека след като се разделих с БНД.
А относно чергата-зависи от самият човек, защото и сред лекарите и адвокатите има страшни простаци.

# 927
  • Мнения: X
Ей, смени акаунта и се подмлади, вече си на "почти" 50. Преди колко години навърши 50?

Чети и смятай Кукумицинке, пише го в акаунта. Стария си е. 4 месеца преди 50 съм.
Искам подарък от теб за юбилея. Може да не е от сърце но да е скъп Simple Smile

# 928
  • Мнения: 12 473
Не ставай смешен, естествено, че има.

# 929
  • Мнения: 18 979
Ей, смени акаунта и се подмлади, вече си на "почти" 50. Преди колко години навърши 50?

Чети и смятай Кукумицинке, пише го в акаунта. Стария си е. 4 месеца преди 50 съм.
Искам подарък от теб за юбилея. Може да не е от сърце но да е скъп Simple Smile

Не е старият, този е регистриран юли 2018, и имаш над 100 мнения за по-малко от месец.

През няколко години имаш юбилеи, ще се разоря така. Смята да изчакам до 60-годишния ти юбилей, когато го празнуваш за пети път, и тогава може нещо скъпо да ти подаря, като за 100 евро, дето толкова много ти се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт