Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 395
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 975
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Старите поколения едва ли са се засилили да сменят памперси. Но пък 30+ е в момента нормата за първо дете, ако всички си избираха партньор, според здравословното му състояние чак до болежки...😂😉

# 976
  • София
  • Мнения: 5 883
Какво значение имат белите коси и бръчките?
Доколкото следя нишката на диалога, имало значение как би изглеждал 50 годишният до една 30 годишна.
До мен примерно пак не би стоял добре, защото на 30 още ме питаха кой клас съм, (темата явно е за хвалба и за реклама), та пак щеше да е като чичко Stuck Out Tongue Winking Eye

Но и според мен няма особено значение външният вид, дори към момента въпросният да младее с десетина години,  не е чудо невиждано. Към настоящето може и да се срещнат като партньори и интетеси, обаче я си ги представете след още 15 години, тя на 45, което си е средна възраст, на жената й се живее, има си и енергия и физически още е в разцвета си. А той ще е вече дядка на 65, с предпочитания да отмаря някъде с вестника и вечерните новини. А с времето още по-зле ще става, мъжете си остаряват по-рано и продължителността на живота им е по-къса, за никого не тайна, та пропастта все повече ще се отваря...

# 977
  • Мнения: 12 473
“Старите” поколения се грижат много повече за себе си от изтървалите се вече 30 годишни..

# 978
  • Мнения: X
Стентове масово слагат на 30-32 годишни мъже. В кардиологията вече са на по 20 год - лоша храна, стрес и химия.
Младите мъже са по-болни от сегашните 45-50 годишни

# 979
  • Пловдив
  • Мнения: 14 357
Е, нали в една друга тема (дали е само една, не знам) сегашните 40-годишни бяха млади и стройни за разлика от едновремешните 40-годишни - сегашни 70-годишни, които бяха дебели лелки навремето... изобщо обърках се кое поколение е по-здраво и се грижи повече за себе си.

Цитат
Младите мъже са по-болни от сегашните 45-50 годишни
Аха, както и младите жени са по-дебели и разплути от сегашните 45-50-годишни. Wink

# 980
  • Мнения: X
Какво значение имат белите коси и бръчките?
Доколкото следя нишката на диалога, имало значение как би изглеждал 50 годишният до една 30 годишна.
До мен примерно пак не би стоял добре, защото на 30 още ме питаха кой клас съм, (темата явно е за хвалба и за реклама), та пак щеше да е като чичко Stuck Out Tongue Winking Eye

Но и според мен няма особено значение външният вид, дори към момента въпросният да младее с десетина години,  не е чудо невиждано. Към настоящето може и да се срещнат като партньори и интетеси, обаче я си ги представете след още 15 години, тя на 45, което си е средна възраст, на жената й се живее, има си и енергия и физически още е в разцвета си. А той ще е вече дядка на 65, с предпочитания да отмаря някъде с вестника и вечерните новини. А с времето още по-зле ще става, мъжете си остаряват по-рано и продължителността на живота им е по-къса, за никого не тайна, та пропастта все повече ще се отваря...

Ако мъжа не е работник на заплата надай се да остарява по-бързо. Жена на 45 вече е  out.

# 981
  • Мнения: 14 966
Къде се загуби майката с детето в темата ?

# 982
  • Пловдив
  • Мнения: 14 357
Остарявате, мой човек, остарявате и вие точно като жените. Богатите мъже, разбира се, не остаряват, но по малко по-други причини. А на теб можем да ти вярваме, че си от тях, колкото на всеки друг, който го твърди във форум.
За останалите изборът е връстнички, дето са аут, платен секс - ама на цени като за бедни - или самообслужване, няма кой знае какво друго.

# 983
  • Мнения: 30 802
Аз започвам да си мисля, че динамиката чичак - милениълка е някъде в сферата на фантастиката, това са поколения от различни планети.

# 984
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Аз започвам да си мисля, че динамиката чичак - милениълка е някъде в сферата на фантастиката, това са поколения от различни планети.
Има ги много,само аз наоколо имам нчколко двойки,в които жената е около възрастта на голямото дете на мъжа.
Даже някои мъжете не са кой знае колко богати.

# 985
  • Мнения: 30 802
Ми явно мъжете на тяхната възраст са доста зле наистина...

# 986
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Смърдящите на риба са около тази възраст. Започвам да се чудя, като си толко оборотен и готЕн, що се вреш при тях?

# 987
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Ми явно мъжете на тяхната възраст са доста зле наистина...
Съгласна съм.В България положението е ... пълен ужас.Неслучайно много от моите връснички са с чужденци.

# 988
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Ми явно мъжете на тяхната възраст са доста зле наистина...
Съгласна съм.В България положението е ... пълен ужас.Неслучайно много от моите връснички са с чужденци.
Ами зле ще са. Или учат и работят нещо неперспективно, или само работят. Голяма част отмарят по кафетата с парите на мама и тати, докато търсят добре платена работа.

Чужденците и те ли са на възраст?

# 989
  • София
  • Мнения: 5 883


Ако мъжа не е работник на заплата надай се да остарява по-бързо. Жена на 45 вече е  out.
Е, колко да е аут, повече от 65 годишен?
Да бе, да, надай се, Къно...Stuck Out Tongue Winking Eye

Човек на заплата пък е подложен на доста по-малко психическо напрежение и стрес, така че... пак си е абсолютно валидно написаното от мен.

Дай ми пример, ако ще селебрити да е, не е на заплата Sunglasses, който при такава разлика да изглежда добре до жена си, не като баща й, дядо й...

Общи условия

Активация на акаунт