Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 376
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 990
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Ми явно мъжете на тяхната възраст са доста зле наистина...
Съгласна съм.В България положението е ... пълен ужас.Неслучайно много от моите връснички са с чужденци.
Големият им проблем е, че масово са инфантилни и тъпи женчовци. Оскубани, лигави и с кунки в газунки, допълва картинката. Да не споменавам отчайващия ръст, пигмей до пигмея. На мен като 32 годишна не ми хваща окото нито набор, нито по-млад.
Имам един колега набор на мъжа ми - да не знаеш какво да му направиш от вълнение. 😆Нагоре по-ловят, само на пръв поглед се вижда, че са различни вселени.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 10:41 от Vermilion`

# 991
  • Мнения: 30 802
Ще връщаме ли казармата? Само че тогава ще станат направо психопати, само това им трябва. Абе нещо изначално им е бъгнато в главата, ти остави лигавенето...

# 992
  • Мнения: 3 510

Големият им проблем е, че масово са инфантилни и тъпи женчовци. Оскубани, лигави и с кунки в газунки, допълва картинката. Да не споменавам отчайващия ръст, пигмей до пигмея. На мен като 32 годишна не ми хваща окото нито набор, нито по-млад.
Имам един колега набор на мъжа ми - да не знаеш какво да му направиш от вълнение. 😆Нагоре по-ловят, само на пръв поглед се вижда, че са различни вселени.
Айде, айде. Май гроздето е кисело. Изобщо не е вярно. По улиците може да срещнеш много момчета, които изглеждат добре и имат мъжествен вид.
Какво лошо има едно момче да се поддържа?

# 993
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Бе не знам дали казармата е спасение, всяко поколение е продукт на времето си. Но са зле в моите очи и за мен е пълен хикс коя жена би харесала подобно нещо, как изобщо ще я запали. Имам дъщеря и направо не знам, защото ако аз съм имала възможност за мъжки модел и в последствие да мога да избирам, тя отсега е по-мъж от много млади мъже. Trollface

# 994
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Скрит текст:

Големият им проблем е, че масово са инфантилни и тъпи женчовци. Оскубани, лигави и с кунки в газунки, допълва картинката. Да не споменавам отчайващия ръст, пигмей до пигмея. На мен като 32 годишна не ми хваща окото нито набор, нито по-млад.
Имам един колега набор на мъжа ми - да не знаеш какво да му направиш от вълнение. 😆Нагоре по-ловят, само на пръв поглед се вижда, че са различни вселени.
Айде, айде. Май гроздето е кисело. Изобщо не е вярно. По улиците може да срещнеш много момчета, които изглеждат добре и имат мъжествен вид.
Какво лошо има едно момче да се поддържа?
Кое грозде? Аз моето съм си го откъснала, а педофилията не е част от сексуалните ми предпочитания и майчински инстинкт имам само към дъщеря ми.Wink

# 995
  • Мнения: 3 510
Ми тогава не говори глупости. Аз съм в среди, в които има предимно млади хора, като университет, заведения и т.н. и мога да кажа, че говориш глупости.

# 996
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Айде, айде, не съм чак толкова древна. И се успокой да не ти излезе някоя бръчка от толкова глупости, че не знам какво ще правиш с този кратък пазарен сезон. Wink

# 997
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Ми тогава не говори глупости. Аз съм в среди, в които има предимно млади хора, като университет, заведения и т.н. и мога да кажа, че говориш глупости.
Там, където си ти сега, ние сме били и вече не ни е интересно.

# 998
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061

Чужденците и те ли са на възраст?
Не,обикновено са състуденти.


Големият им проблем е, че масово са инфантилни и тъпи женчовци. Оскубани, лигави и с кунки в газунки, допълва картинката. Да не споменавам отчайващия ръст, пигмей до пигмея. На мен като 32 годишна не ми хваща окото нито набор, нито по-млад.
Имам един колега набор на мъжа ми - да не знаеш какво да му направиш от вълнение. 😆Нагоре по-ловят, само на пръв поглед се вижда, че са различни вселени.
Айде, айде. Май гроздето е кисело. Изобщо не е вярно. По улиците може да срещнеш много момчета, които изглеждат добре и имат мъжествен вид.
Какво лошо има едно момче да се поддържа?
Ми не е кисело.На български поддържано момче значи оскубани веждаци,крака,ръце и каквото се сетиш,ластична черна тениска на Мускула,диагоналка..как без нея,къси турски дънкови гащЯ и джапанки.Зимата - анцунг с маратонки.Всичко това гарнирано от БМВ или мерцедес,често близо до годината му на раждане по производство.

Ми явно мъжете на тяхната възраст са доста зле наистина...
Съгласна съм.В България положението е ... пълен ужас.Неслучайно много от моите връснички са с чужденци.
Големият им проблем е, че масово са инфантилни и тъпи женчовци. Оскубани, лигави и с кунки в газунки, допълва картинката. Да не споменавам отчайващия ръст, пигмей до пигмея. На мен като 32 годишна не ми хваща окото нито набор, нито по-млад.
Имам един колега набор на мъжа ми - да не знаеш какво да му направиш от вълнение. 😆Нагоре по-ловят, само на пръв поглед се вижда, че са различни вселени.
Да,пигмейчовци са...ужас!Ако ми хване окото някой на улицата в България,почти винаги се оказва чужденец.

# 999
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
... почти винаги се оказва чужденец.
На мен са ми били винаги много предвзети, премерени и зализани, като коне с капаци. Карирани ризки, бежови къси панталонки с джобчета и спортни сандали или платнени кецове. В другите сезони пак с ризките, с дълги панталонки и кожени ретро обущета, от които често се подават черни чорапи с леко разръфани ластици. Въобще не си давам зор да ги опознавам.

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 11:33 от Сърнела

# 1 000
  • Мнения: X
Винаги е имало и ще има мъже и жени за всеки вкус.

А воплите как 20-, 30-годишните и на малкия пръст не могат да стъпят на добре запазената 45-годишна си остават все така смешни. Всяка година има абитуриентска тема, пълно е с хубави момичета и момчета, по улиците също. Голяма драма е това остаряване, но подскачането срещу младите няма да разреши проблема.

# 1 001
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 319
Винаги е имало и ще има мъже и жени за всеки вкус.

А воплите как 20-, 30-годишните и на малкия пръст не могат да стъпят на добре запазената 45-годишна си остават все така смешни. Всяка година има абитуриентска тема, пълно е с хубави момичета и момчета, по улиците също. Голяма драма е това остаряване, но подскачането срещу младите няма да разреши проблема.
Е, това спокойно може да го каже жена, която е преминала 50-те, но някак си ѝ се иска да е на 44.

Всяка възраст има своя чар.

# 1 002
  • Мнения: 3 510
Много ви се иска да са гейове днешните млади мъже, да сте спокойни,че нищо не изпускате, ама ще си останете с искането.
Колкото до типът, който описа една от вас, с черна тениска, анцуг, изкубани вежди и не знам си още какво, аз такива не познавам. Ако синовете ви се движат така, май проблемът е във вас.

# 1 003
  • Наблизо
  • Мнения: 6 061
Винаги е имало и ще има мъже и жени за всеки вкус.

А воплите как 20-, 30-годишните и на малкия пръст не могат да стъпят на добре запазената 45-годишна си остават все така смешни. Всяка година има абитуриентска тема, пълно е с хубави момичета и момчета, по улиците също. Голяма драма е това остаряване, но подскачането срещу младите няма да разреши проблема.
Aз съм на 28,това и виждам.Млада съм си,не съм стигнала още до възрастта да се правя на млада.
Масово са зле,сносните са малък процент,но тук хвалещите се майки са интелигентни хора и децата им логично изглеждат добре.Изключвам височината,зле са нещата там.
Ето снимка на типични абитуриенти,еми..не.
http://www.haskovo.net//images/news_images/2018/05/24/orig-31813407488446684.jpg
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2018/05/ab-2018.jpg
шведски абитуриенти
http://exchangestudentworld.com/images/uploads/stories_articles/ … h-school-prom.jpg
https://thesangerscene.com/wp-content/uploads/2016/09/SHSExchangeStudents1a.jpg
http://exchangestudentworld.com/images/uploads/stories_articles/ … h-school-prom.jpg

# 1 004
  • Мнения: 3 510
Винаги е имало и ще има мъже и жени за всеки вкус.

А воплите как 20-, 30-годишните и на малкия пръст не могат да стъпят на добре запазената 45-годишна си остават все така смешни. Всяка година има абитуриентска тема, пълно е с хубави момичета и момчета, по улиците също. Голяма драма е това остаряване, но подскачането срещу младите няма да разреши проблема.
Aз съм на 28,това и виждам.Млада съм си,не съм стигнала още до възрастта да се правя на млада.
Масово са зле,сносните са малък процент,но тук хвалещите се майки са интелигентни хора и децата им логично изглеждат добре.Изключвам височината,зле са нещата там.
Ето снимка на типични абитуриенти,еми..не.
http://www.haskovo.net//images/news_images/2018/05/24/orig-31813407488446684.jpg
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2018/05/ab-2018.jpg

Първата снимка е тенденцозно избрана.
А на втората не виждам какво му е на момчето. Дай снимка на мъжът ти да ги сравним.

Общи условия

Активация на акаунт