Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 463
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: X
Остарявате. Стигне ли се до "ние едно време какви бяхме, а младите сега...", вече сте остарели. Може не на години, а на психика. Никаква поддръжка и опъвания не могат да заместят свежестта на младостта, енергията, оптимизма и погледа на млад човек, насочен напред, а не назад в доброто старо време. Младият може да няма вкус, да се облича кофти, но е в пика си.

# 1 006
  • Мнения: 18 969


Ми не е кисело.На български поддържано момче значи оскубани веждаци,крака,ръце и каквото се сетиш,ластична черна тениска на Мускула,диагоналка..как без нея,къси турски дънкови гащЯ и джапанки.Зимата - анцунг с маратонки.Всичко това гарнирано от БМВ или мерцедес,често близо до годината му на раждане по производство.

Така се носят някои на около 35-40, които са си останали с модата от тяхната младост. По същия начин съм виждала през 90-те години "натокани" мъже с прически и дрехи, които са били на мода през 80-те. И жени, де. Но диагоналките, тесните тениски и оскубаните вежди твърдо не са характерни за днешните млади мъже на 20-25. Ако искаш да придобиеш представа как се носят по-модерната част от тази възрастова група, обърни внимание на рекламите на мобилните оператори. Модата е по-скоро хипстърска. И не, не са ниски на ръст, според мен родените през 70-те са масово доста ниски и от двамата пола. По-ниски от родените през 80-90-те години и през новото хилядолетие.

# 1 007
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Винаги е имало и ще има мъже и жени за всеки вкус.

А воплите как 20-, 30-годишните и на малкия пръст не могат да стъпят на добре запазената 45-годишна си остават все така смешни. Всяка година има абитуриентска тема, пълно е с хубави момичета и момчета, по улиците също. Голяма драма е това остаряване, но подскачането срещу младите няма да разреши проблема.
Aз съм на 28,това и виждам.Млада съм си,не съм стигнала още до възрастта да се правя на млада.
Масово са зле,сносните са малък процент,но тук хвалещите се майки са интелигентни хора и децата им логично изглеждат добре.Изключвам височината,зле са нещата там.
Ето снимка на типични абитуриенти,еми..не.
http://www.haskovo.net//images/news_images/2018/05/24/orig-31813407488446684.jpg
http://www.kliuki.net/wp-content/uploads/2018/05/ab-2018.jpg

Първата снимка е тенденцозно избрана.
А на втората не виждам какво му е на момчето. Дай снимка на мъжът ти да ги сравним.
Точно на първата ги намирам за нормални,може би подпийнали.От типът който Вермилион описа.
Вторият е точно това което описвах по-горе - булгарише мачо примат,тип мутра,гледащ ''лошо'който за жалост се среща много често.
Моят е от шведския тип.



Ми не е кисело.На български поддържано момче значи оскубани веждаци,крака,ръце и каквото се сетиш,ластична черна тениска на Мускула,диагоналка..как без нея,къси турски дънкови гащЯ и джапанки.Зимата - анцунг с маратонки.Всичко това гарнирано от БМВ или мерцедес,често близо до годината му на раждане по производство.

Така се носят някои на около 35-40, които са си останали с модата от тяхната младост. По същия начин съм виждала през 90-те години "натокани" мъже с прически и дрехи, които са били на мода през 80-те. И жени, де. Но диагоналките, тесните тениски и оскубаните вежди твърдо не са характерни за днешните млади мъже на 20-25. Ако искаш да придобиеш представа как се носят по-модерната част от тази възрастова група, обърни внимание на рекламите на мобилните оператори. Модата е по-скоро хипстърска. И не, не са ниски на ръст, според мен родените през 70-те са масово доста ниски и от двамата пола. По-ниски от родените през 80-90-те години и през новото хилядолетие.
Да,когато не са чалга.Или се правят,че не са.
Иначе са си точно обръсната глава,тениската и късите гащи и гледат лошо по мутренски.
Айде диагоналката позалезе.Сега врат по джобовете.

# 1 008
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
Остарявате. Стигне ли се до "ние едно време какви бяхме, а младите сега...", вече сте остарели. Може не на години, а на психика. Никаква поддръжка и опъвания не могат да заместят свежестта на младостта, енергията, оптимизма и погледа на млад човек, чийто поглед е напред, а не назад. Младият може да няма вкус, да се облича кофти, но е в пика си и има време след десетина години да се превърне в хубав зрял мъж/жена.
Нас старостта не ни плаши, а снимки от младежките си години с афро прическите, буфаните, шалварите, якета бомбър и чарлстоните не искам и да си спомням. Но пък гледам, че якетата бомбър и онези шантави панталонки с високи талии, смачкващи ханша на стратегически места, пак се връщат в оборот, както и джуфките в косите от времето на баба ми, значи не е било чак толкова зле положението. Нека се радва младежта, а ние да си пожелаем да остаряваме като катедралите.

# 1 009
  • Мнения: 18 969
А ти от какъв тип се определяш? Че в нашите ширини подобна визия не е много тачена.

# 1 010
  • Мнения: X
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Че те краката и ръцете им са по-добре епилирани от вашите бе момичета. И това е само външно. Отвътре са пълни с претенции без покритие - заплата 2000 лв, кола и за лично ползване (на един кандидат за работа, на 29 му предложих моята, милия гледа електронен скоростен лост и ме пита как да тръгне но вече беше сменил менютата на български и си беше сложил флашката с ,,хитове,, и то за 10 мин престой в колата), служебен телефон... Остава и служебна жена и служебно костюмче да му осигуря.
Сина ми твърди че това е цяло поколение джендъри - искат всичко на момента, мускули с добавки за 2 дни, брадичка, татуси и никаква мисъл за бъдещето. Иска да вземе сега и веднага

Последна редакция: пт, 17 авг 2018, 12:02 от Анонимен

# 1 011
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
BeautifulM, язък за шведите.😂

# 1 012
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
BeautifulM, язък за шведите.😂

Защо?

# 1 013
  • Мнения: X
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

# 1 014
  • Мнения: 3 542
Абсолютно същото помислих и аз - белег на остаряване е това>  "Еееех, едно време ние какви бяхме, сегашните млади не могат на малкия пръст да ни стъпят!"  Светът се променя и предишното поколение е създало тези деца, които днес определят облика на младежта, младите са функция на родителите си.

# 1 015
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 320
"Еееех, едно време ние какви бяхме, сегашните млади не могат на малкия пръст да ни стъпят!"
За някои неща е така. Изхождаш от определена точка, за да го кажеш. Скоро прочетох един материал, в който пишеше за невъзможността на съвременните родители да осигурят пълноценно (както те си го разбират) лято за децата си. Нямало толкова отпуска, за децата нямало интересни места за забавления, самите деца се отегчавали в лунапаркове и аквапаркове. Организирането на детски рожден ден е цяло събитие с мащаба на годеж от времето на дядо ми. Ние (и като деца, и като родители) в това отношение бяхме много лесни.

Вероятно нещо такова се има предвид. Едва ли някой повехнал, ще тръгне да си мери пи6к@та с младоците.  

# 1 016
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Остаряването е естествен и неизбежен процес от живота. Аз лично нямам проблем с обръщения на госпожо и лелята😆, което е самата истина и е показателно за отношението ми по този въпрос.
А 20+ годишни като ми заговорят за поддръжка, от която дума вече ми се повдига се чудя защо се еб@ват сами със себе си и младостта си, като това им е красивото на тези години и е достатъчно да са чисти и да не миришат на бройлери. СорЕ, но млади момчета с изражение на пристиснати госпожици, подчертано от наболи пооскубани веждички и лакирани нокти не го свързвам с поддържане. Млади момичета пръскащи луди пари, за да са нарисувани и фризирани като добре поддържани 40 годишни жени. Косите им като И са перуки. Ми на моите години, аз лично нямам нужда още от поддръжка, пък нека да съм стара.😉

# 1 017
  • Мнения: X
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

Не разбира се. Само интимни части и подмишници. Мани че е космат кат баща си ма и краката му са 43-ти номер.

# 1 018
  • София
  • Мнения: 24 839

Ако мъжа не е работник на заплата надай се да остарява по-бързо. Жена на 45 вече е  out.

Хайде, не се перчи толкова- ако поразгледаш темите тук, ще видиш колко жени директно се оплакват от мъжката немощ
на индивиди, ненавършили 40.
При това, жените са ненавършили 30- 35.

# 1 019
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

Не разбира се. Само интимни части и подмишници. Мани че е космат кат баща си ма и краката му са 43-ти номер.

С толкова малки крака значи е нисичък.Аз съм 172 см и съм 40-41 номер.ММ и баща ми са доста по-нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт