Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 108 865
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 020
  • Мнения: X
За някои неща е така. Изхождаш от определена точка, за да го кажеш. Скоро прочетох един материал, в който пишеше за невъзможността на съвременните родители да осигурят пълноценно (както те си го разбират) лято за децата си. Нямало толкова отпуска, за децата нямало интересни места за забавления, самите деца се отегчавали в лунапаркове и аквапаркове. Организирането на детски рожден ден е цяло събитие с мащаба на годеж от времето на дядо ми. Ние (и като деца, и като родители) в това отношение бяхме много лесни. Вероятно това се има предвид. Едва ли някой повехнал, ще тръгне да си мери пи6к@та с младоците.   

То само в тази тема е пълно с "повехнали", които си мерят шушките с младите. Grinning

Всяко време си върви с особеностите и с типа детство. Носталгията е разбираема, но някак все избива на "моето време/детство е по-готино".

А, очаквано - младите мъже/жени са чалгаджии и прекалено оскубани/направени (освен моето гардже, оф корс). Нашето гардже няма как да не е голямото изключение, на мама/тати се е метнало все пак. Смешки.

# 1 021
  • Мнения: X
Абсолютно същото помислих и аз - белег на остаряване е това>  "Еееех, едно време ние какви бяхме, сегашните млади не могат на малкия пръст да ни стъпят!"  Светът се променя и предишното поколение е създало тези деца, които днес определят облика на младежта, младите са функция на родителите си.

Не знам на колко си но масово родителите в Бг не обръщат внимание на децата си. Смятат, че училището е длъжно. Ходил съм на родителски срещи, ми само жени там и то на 11-12 деца, останалите майки не съм ги виждал. Наблягам на майки защото нито един баща не дойде на родителска. А синовете им са вече на по 16-17 и си имат нужда от стягане и подбутване на тази възраст. Но не, всички са много ,,ангажирани,,...

# 1 022
  • Мнения: X
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

Не разбира се. Само интимни части и подмишници. Мани че е космат кат баща си ма и краката му са 43-ти номер.

С толкова малки крака значи е нисичък.Аз съм 172 см и съм 40-41 номер.ММ и баща ми са доста по-нагоре.

178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???

# 1 023
  • Мнения: 3 510

 
Точно на първата ги намирам за нормални,може би подпийнали.От типът който Вермилион описа.
Вторият е точно това което описвах по-горе - булгарише мачо примат,тип мутра,гледащ ''лошо'който за жалост се среща много често.
Моят е от шведския тип.
Такава е световната тенденция. Следя доста момчета от Америка, Австралия и Европа и мога да кажа, че сега навсякъде е модерно да си напомпан и с татуси. Може би изключение правят наистина скандинавските страни, немците и руснаците, където като цяло мъжете чисто генно са една идея по-женствени, тоест прави ми впечатление, че са високи, но по-слаби, светли кожи, очи и коси.

# 1 024
  • Мнения: X
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???

Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.

# 1 025
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
BeautifulM, мъжът ми е 185см и е 43номер, аз 170, 38,5-39 след бременността. Преди и в 37 се навирах, ако много ги исках тези обувки.😂

# 1 026
  • Мнения: X

Ако мъжа не е работник на заплата надай се да остарява по-бързо. Жена на 45 вече е  out.

Хайде, не се перчи толкова- ако поразгледаш темите тук, ще видиш колко жени директно се оплакват от мъжката немощ
на индивиди, ненавършили 40.
При това, жените са ненавършили 30- 35.

И аз съм го чувал от жени на по 33-34 год. Не зная от къде идва. Според мен е от химията в храната и цигарите, добавките дето вземат. Имам приятел, инванзивен кардиолог. Той казва ,,външно са едри, мускули, а вече с по 2 стента на по 32,,

# 1 027
  • Мнения: 251
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

Не разбира се. Само интимни части и подмишници. Мани че е космат кат баща си ма и краката му са 43-ти номер.

С толкова малки крака значи е нисичък.Аз съм 172 см и съм 40-41 номер.ММ и баща ми са доста по-нагоре.

178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???

Тука малко послъгваш, 17 годишни мацки с 44 крак... Wink

Аз на 184-185 съм 45-46номер.

# 1 028
  • Мнения: 2 617
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см

# 1 029
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
То само в тази тема е пълно с "повехнали", които си мерят шушките с младите. Grinning
Не с всички млади, а само с тези, които са по-долу. Не може да отречеш, че зряла жена, чийто външен вид издава природосъобразен начин на живот, и младо момиче с талия на кашалот, чакащо на опашка пред Макдоналдс, са си много различни неща и изказванията ще са все в полза на дъртушата.

# 1 030
  • Мнения: 30 802

Ъм, това високи претенции ли са? Какъв ще ти е бизнесът, след като не може да си позволиш да плащаш нещо, което вече е нормална заплата? Ти какво искаш, на 800 ли да се ловят?

# 1 031
  • Мнения: X
Като отворят пак казармите, до войнишката лафка ще има войнишко козметично студио… Щото как да идеш на стрелби с тия неоформени вежди…

Па едно време какви мъже имаше...

Твоят син оформя ли веждИте? Laughing

Не разбира се. Само интимни части и подмишници. Мани че е космат кат баща си ма и краката му са 43-ти номер.

С толкова малки крака значи е нисичък.Аз съм 172 см и съм 40-41 номер.ММ и баща ми са доста по-нагоре.

178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???

Тука малко послъгваш, 17 годишни мацки с 44 крак... Wink

Аз на 184-185 съм 45-46номер.

Няма смисъл от послъгване, цялото поколение след 2000 е такова

# 1 032
  • Наблизо
  • Мнения: 5 968
Странно Вермилион,явно твоят е изключение,Дядо ми е 43ти и е колкото мен висок.Иначе баща ми е 185 и е 45ти номер.
Скуба,на 17 да си 178 за мъж си е към нисичък.Не баш пигмей,но нисичък.

 
Точно на първата ги намирам за нормални,може би подпийнали.От типът който Вермилион описа.
Вторият е точно това което описвах по-горе - булгарише мачо примат,тип мутра,гледащ ''лошо'който за жалост се среща много често.
Моят е от шведския тип.
Такава е световната тенденция. Следя доста момчета от Америка, Австралия и Европа и мога да кажа, че сега навсякъде е модерно да си напомпан и с татуси. Може би изключение правят наистина скандинавските страни, немците и руснаците, където като цяло мъжете чисто генно са една идея по-женствени, тоест прави ми впечатление, че са високи, но по-слаби, светли кожи, очи и коси.
Ами не е навсякъде модерно,сигурно гледаш латиноси някакви.Такива тип Благо Джизъса са си контингент на силиконовите пластмаси.Да,от тях си има навсякъде,но предизвикват смях сред интелигентните хора.

# 1 033
  • Мнения: X
Не с всички млади, а само с тези, които са по-долу. Не може да отречеш, че зряла жена, чийто външен вид издава природосъобразен начин на живот и младо момиче като кит, чакащо на опашка пред Макдоналдс, са си много различни неща и изказванията ще са все в полза на дъртушата.

Само че това не е истинско сравнение - между най-най-доброто от старите и най-най-лошото от младите. Китът може да отслабне, зрялата жена по-млада няма да стане, а ще остарява на тласъци.

Tsugumi, има, не споря, но и сегашните момичета са по-високи и очаквания на 36 номер ми се вижда прекалено.

# 1 034
  • Мнения: X

Ъм, това високи претенции ли са? Какъв ще ти е бизнесът, след като не може да си позволиш да плащаш нещо, което вече е нормална заплата? Ти какво искаш, на 800 ли да се ловят?

А първо да покажат какво могат, а? Щото първата му работа беше да седне в колата а не да се запознае с работата. Щото с постъпването ако тръгне от 2000...
И зплатите в София масово НЕ СА по 1000 евро. 1300-1400 са в Германия
Мога да твърдя че и 1000 и 3000 да му плащаш все едно и също ще върши като обем

Общи условия

Активация на акаунт