Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 109 469
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 18 973
С толкова малки крака значи е нисичък.Аз съм 172 см и съм 40-41 номер.ММ и баща ми са доста по-нагоре.

Едър кокал имаш. Аз не съм с фино телосложение, но нося н.39-40 на по-висок ръст. Имам приятелка, висока над 180, която носи 37-38 номер. Само по номера на обувките не може да се направи заключение за ръста.

# 1 036
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
BeautifulM, ходилата му са тесни, пък и не е някой с маса по себе си. Корав и жилав е, без тлъсто.😆

# 1 037
  • Мнения: X
BeautifulM, аз съм 176 см и съм 41
Бившата ми приятелка е 155 см и е 35-36, обличаше се едва ли не от детския щанд, роклите и бяха XS. Сегашната е 167 см и е 36-36,5
Тук да си призная, винаги съм гледал ходилата на жените. Над 37 ми ми идват в повече

# 1 038
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
Може би заради това,и ММ и баща ми са от типа натурално мускулест  с крака на футболист.Кофтито е,че ако се ''оядат'' качват на корем и затова ММ внимава.Но той е и доста по-висок.Баща ми е друга история.
BeautifulM, аз съм 176 см и съм 41
Бившата ми приятелка е 155 см и е 35-36, обличаше се едва ли не от детския щанд, роклите и бяха XS. Сегашната е 167 см и е 36-36,5
Тук да си призная, винаги съм гледал ходилата на жените. Над 37 ми ми идват в повече
Ясно.Значи си си нисък и затова си търсиш миньончета,че да се чувстваш мъжествен и ако сложи токчета да не е по-висока от теб.

# 1 039
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Само че това не е истинско сравнение - между най-най-доброто от старите и най-най-лошото от младите. Китът може да отслабне, зрялата жена по-млада няма да стане, а ще остарява на тласъци.
Китът малко трудно ще отслабне, ако в младежката си възраст няма подобни амбиции. Но е безспорен факт, че зрялата жена знае какво иска и как да живее в мир със себе си. Това е голямо предимство. Не случайно се казва "сега да съм по-млад, ама със същия акъл". Акъл за младост не се търгува.

# 1 040
  • Мнения: 30 802
Ъм, за това какво могат нали си има подбор и интервюта и тестове, за да видиш може или не може. То ако на всяка работа трябва да тръгваш да показваш какво можеш, то и работодателят не е много наясно как изглеждат специалистите и какво иска.

# 1 041
  • Мнения: X
Китът малко трудно ще отслабне, ако в младежката си възраст няма подобни амбиции. Но е безспорен факт, че зрялата жена знае какво иска и как да живее в мир със себе си. Това е голямо предимство. Не случайно се казва "сега да съм по-млад, ама със същия акъл". Акъл за младост не се търгува.

Отлично се отслабва и на 20, и на 25, и на 30.

Познавам много зрели на възраст жени, които нито знаят какво искат, нито живеят в мир със себе си.

То хубаво да си запазиш акъла, но какво ли ще правиш с циничния ум на дъртак сред връстници, които са на нормално ниво с двайсетарски илюзии? Как ще се влюбиш, как ще приятелуваш, как ще рискуваш, как ще гориш като младеж?

# 1 042
  • Мнения: 15 619
Сега и по крака/години/ръст/кокали/красота и свежест ли се мерим?  Grinning
 
 

# 1 043
  • Мнения: 330
Вярвам, че преобладаващо негативното мнение спрямо мъжете, които се грижат за външния си вид изхожда най-вече от крайностите, с които всеки се сблъсква и които граничат с неясна сексуалност. Мое лично мнение е, че жените, с които съм имал отношения или най-малкото съм коментирал темата - до една, категорично, предпочитат мъжът срещу тях да е с добре поддържана визия - разбирайте както епилиране на тялото, така и оформяне на вежди, маникюр и т.н. Същевременно съм сигурен, че никоя от тях не би върнала даден кандидат, ако всичко останало си му е наред, но въпреки това един добре поддържан мъж оставя съвсем различно впечатление и усещане, особено, ако същият вече не е в първа младост (отново подчертавам - без изпадане в крайности, които единствено и само могат да представят мъжа в комична светлина).
Скъпи дами, как ще се почувствате, ако мъжът, с когото сте на среща се окаже с мръсни нокти и/или с буйни вежди, преливащи в една единствена? Без значение скъпия часовник и марковите обувки? Нима няма да ви се прииска да бе обърнал внимание и на други подробности?
Прекалено се разводни основната идея на темата, но тъй като в последните страници се коментира основно това - реших да споделя скромно мнение.

# 1 044
  • Наблизо
  • Мнения: 6 076
При желание за продължение на темата за българските мъже,какво могат и какво не и дали лесно хващат окото:
http://www.bg-mamma.com/?topic=1056689.new#new
Модератор може да пренесе мненията по тази тема тук.

# 1 045
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 321
Аз пък познавам много хора на възраст, които са запазили младежкия си дух, както и младежи не просто с циничен, а с брутално циничен ум. Всичко е въпрос на приоритети, а те са неотменна част за всяка възраст.

# 1 046
  • Мнения: 251

Тука малко послъгваш, 17 годишни мацки с 44 крак... Wink

Аз на 184-185 съм 45-46номер.

Няма смисъл от послъгване, цялото поколение след 2000 е такова

Тц, не мисля. Явно момичетата послъгват. Ако беше така, всички след 2000 да са с 43-44 номер, то всички фирми за обувки щяха да произвеждат такива, а нямаше масово да произвеждат 36-40.

# 1 047
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Elrond, аз се чувствам идеално с адекватно изглеждащи хора - мъже и жени. А предполагам всеки, който не е дете може да си реже ноктите и да ги поддържа в чист вид. Не знам как някои мъже успяват без помощта на маникюристка и розов мат отгоре. Wink

# 1 048
  • Мнения: 3 510
За мъже с маникюр и аз не съм ок, но съм забелязала, че такъв по-скоро използват мъжете гонещи визия тип „италианец”- спретнат, зализан и т.н., а не мутроподобните, които вие така заклеймявате и анатемосвате.

# 1 049
  • Мнения: 2 749
Темата май се пренесе в други измерения ... За мен остаряването е въпрос на  психика. Имам по-млада от мен колежка, която се депресира сериозно от кръгла годишнина и даже ми се чудеше аз как не съм. Ами така, то това е неизбежно. Въпросът е как се чувстваш. Е, без крайности, разбира се, защото жена на 60, облечена в бонбонено розова къса рокличка изглежда нелепо. Но пък има и жени, които се държат като "лелки" още на 25. Виж, за мъжете е по-сложно. Над една определена възраст /критическата Grinning/ жената, отледала децата им, вече им се струва стара, децата са големи и е време за живот - нова жена, нова кола, екстремно ново хоби и какви ли не глупости, с които да си докажат, че още стават. Ами ефектът от страни е същия като при 60 годишната в розовото. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт