Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 108 866
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: X
Тц, не мисля. Явно момичетата послъгват. Ако беше така, всички след 2000 да са с 43-44 номер, то всички фирми за обувки щяха да произвеждат такива, а нямаше масово да произвеждат 36-40.

Така е, достатъчно е да се влезе в магазин за обувки и да се поиска най-големият дамски номер на някой модел. Май над 41 по обикновените магазини не съм виждала. Може би 42 мнооого рядко в Дайхман.

На мен лично са ми леко безразлични веждите. От един филм научих обаче (The Company of Wolves по Анджела Картър), че мъжете с една вежда са върколаци и това някак ме привлича... Scream Чисти нокти се поддържат и без маникюрист. Е, за най-мръсните професии не знам - монтьори, майстори и т.н.

Аз пък познавам много хора на възраст, които са запазили младежкия си дух, както и младежи не просто с циничен, а с брутално циничен ум. Всичко е въпрос на приоритети, а те са неотменна част за всяка възраст.

Пак се забива към крайности.
В един момент младежкият дух става инфантилост. Съвсем различен е младежкият дух на младока и на стария.

# 1 051
  • София
  • Мнения: 24 839

Скъпи дами, как ще се почувствате, ако мъжът, с когото сте на среща се окаже с мръсни нокти и/или с буйни вежди, преливащи в една единствена? Без значение скъпия часовник и марковите обувки? Нима няма да ви се прииска да бе обърнал внимание и на други подробности?
Прекалено се разводни основната идея на темата, но тъй като в последните страници се коментира основно това - реших да споделя скромно мнение.

Не бъркай поддържането на хигиена с висенето по салоните и лакираните ноктИ.
Все още съществуват 2 пола и е нормално мъжките вежди да са по- буйни, че и в една почти да се слеят- ами, мъжествено е, някак.
А, изскубаният придобива вид на женчо, който още не знае към кой пол му се ще да се присъедини.

Имам едно наблюдение, което не знам дали се споделя от другите жени- оскубаните и лакирани мъже добиват някои чисто женски привички. Оглеждане на маникюра, минаване с пръст по веждите- да не би да са се разрошили, а употребяващите безцветен омекотител за устни, прокарват палец и показалец по двата края на устните- да проверят дали нещо не се е събрало там.


# 1 052
  • София
  • Мнения: 5 881
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см

# 1 053
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Пак се забива към крайности.
В един момент младежкият дух става инфантилост. Съвсем различен е младежкият дух на младока и на стария.
То при някои и на чист резил си избива, но аз, ако не е станало ясно, не съм по крайностите, а по възможните често срещани реалности. Нямам против, ако на теб млада жена без талия или стар човек, който не заспива на новините в 20 часа, защото ще ходи на театър, ти е крайно.

# 1 054
  • Мнения: 3 510

Не бъркай поддържането на хигиена с висенето по салоните и лакираните ноктИ.
Все още съществуват 2 пола и е нормално мъжките вежди да са по- буйни, че и в една почти да се слеят- ами, мъжествено е, някак.
А, изскубаният придобива вид на женчо, който още не знае към кой пол му се ще да се присъедини.

Имам едно наблюдение, което не знам дали се споделя от другите жени- оскубаните и лакирани мъже добиват някои чисто женски привички. Оглеждане на маникюра, минаване с пръст по веждите- да не би да са се разрошили, а употребяващите безцветен омекотител за устни, прокарват палец и показалец по двата края на устните- да проверят дали нещо не се е събрало там.



Само не мога да разбера наизуст ли си говорите или имате такива реални приятели и познати? Аз такива ХЕТЕРО мъже не познавам. Познавам мъже, подобни на описаните от теб, но те съвсем открито заявяват, че са с друга ориентация, което е нещо съвсем различно.

# 1 055
  • Мнения: 330

Скъпи дами, как ще се почувствате, ако мъжът, с когото сте на среща се окаже с мръсни нокти и/или с буйни вежди, преливащи в една единствена? Без значение скъпия часовник и марковите обувки? Нима няма да ви се прииска да бе обърнал внимание и на други подробности?
Прекалено се разводни основната идея на темата, но тъй като в последните страници се коментира основно това - реших да споделя скромно мнение.

Не бъркай поддържането на хигиена с висенето по салоните и лакираните ноктИ.
Все още съществуват 2 пола и е нормално мъжките вежди да са по- буйни, че и в една почти да се слеят- ами, мъжествено е, някак.
А, изскубаният придобива вид на женчо, който още не знае към кой пол му се ще да се присъедини.

Имам едно наблюдение, което не знам дали се споделя от другите жени- оскубаните и лакирани мъже добиват някои чисто женски привички. Оглеждане на маникюра, минаване с пръст по веждите- да не би да са се разрошили, а употребяващите безцветен омекотител за устни, прокарват палец и показалец по двата края на устните- да проверят дали нещо не се е събрало там.



Неслучайно подчертах, че не трябва да се изпада в крайност, очевидно не си обърнала внимание на това. Напълно съм съгласен, че остаряването трябва да е адекватно, с вкус и ясна, и реална самооценка, заставайки пред огледалото, но за мен лично - подръжката и суетата не са нещо, което ме е изтрещяло и изкривило разбиранията ми тепърва. Правя го отдавна и заради себе си, а не защото единствено и само се опитвам да впечатля нежния пол, а това че вижданията и разбиранията се припокриват - само допринася за личния комфорт.

# 1 056
  • Мнения: X
Резилът за мен е да се сравняваш и да си в конкуренция с хора, които могат да ти бъдат деца. Резил е примерно в темата за абитуриентите да си постваш снимка с идея, че си много по-добре от средната абитуриентка, дори не и от т.нар. кит, и още "ставаш". В същото време обаче да го играеш над тези неща, зрял, приемащ мъдро остаряването и естествения ход на времето. Резил е да се хвалиш, че те свалят 25 годишни - като доказателство колко те бива.

Без талия има и слаби жени, а ходене на театър е много далеч от представата ми за живост и запазен младежки дух.

# 1 057
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Е, това бяха просто някакви примери. Не говорех за дадености като жени без бюст или без талия, освен това нищо против нямам за теб старците да са си просто старци.

# 1 058
  • Мнения: 15 619
Нали никой не си въобразява, че младостта и свежестта могат да бъдат конкурирани с "поддръжка", каквото и да влага всеки в думичката!? И за мъже, и за жени.

# 1 059
  • Мнения: X
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см

Идеалната жена Heart

# 1 060
  • Варна
  • Мнения: 208
Резилът за мен е да се сравняваш и да си в конкуренция с хора, които могат да ти бъдат деца. Резил е примерно в темата за абитуриентите да си постваш снимка с идея, че си много по-добре от средната абитуриентка, дори не и от т.нар. кит, и още "ставаш". В същото време обаче да го играеш над тези неща, зрял, приемащ мъдро остаряването и естествения ход на времето. Резил е да се хвалиш, че те свалят 25 годишни - като доказателство колко те бива.

Без талия има и слаби жени, а ходене на театър е много далеч от представата ми за живост и запазен младежки дух.
Много далеч от истината.На театър,балет и опера ходят и доста млади хора на които им харесва.
Така че,това не може да бъде критерии за живост и запазен младежки дух.Изобщо.

# 1 061
  • Мнения: X
Е, това бяха просто някакви примери. Не говорех за дадености като жени без бюст или без талия, освен това нищо против нямам за теб старците да са си просто старци.

Не знам защо се опитваш да ме изкараш някакъв човек, мразещ старите хора. Има страхотни хора сред много възрастните (80+), активни, непредали се - но да се сравняват с енергията на 20+ няма как.

Аниш, и аз това имам предвид - това, че някой ходи на театър, а е на възраст, не означава автоматично, че има младежки дух. Просто харесва театъра, вероятно и на младини го е харесвал.

# 1 062
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Е, това бяха просто някакви примери. Не говорех за дадености като жени без бюст или без талия, освен това нищо против нямам за теб старците да са си просто старци.

Не знам защо се опитваш да ме изкараш някакъв човек, мразещ старите хора. Има страхотни хора сред много възрастните (80+), активни, непредали се - но да се сравняват с енергията на 20+ няма как.
Нищо подобно не съм имала предвид, а и не знам защо лансираш, че се сравнявам с младите. Просто и логично е, че различните хората във всяка възраст си остават различни. Има младежи с дух на песнионери - не напускат естествената си зона на комфорт. Такива и ще си останат. Но има зрели хора, запазили младежкия си дух. За тях търсенето на възможности и обогатяване с впечатления и преживявания е било и ще остане начин на живот.

# 1 063
  • София
  • Мнения: 24 839
Резилът за мен е да се сравняваш и да си в конкуренция с хора, които могат да ти бъдат деца. Резил е примерно в темата за абитуриентите да си постваш снимка с идея, че си много по-добре от средната абитуриентка, дори не и от т.нар. кит, и още "ставаш". В същото време обаче да го играеш над тези неща, зрял, приемащ мъдро остаряването и естествения ход на времето. Резил е да се хвалиш, че те свалят 25 годишни - като доказателство колко те бива.

Без талия има и слаби жени, а ходене на театър е много далеч от представата ми за живост и запазен младежки дух.

И тук ли ще робуваме на двойния стандарт?
Значи, днешните 30- 35 годишни били вчерашните 20 годишни и като висят по дискотеките, накипрени като истинските 20 годишни, е нормално.
Но, жена на 40 и с деца, няма как да изглежда на 30- 35 и да се равнява по истинските на тази възраст................щото те, до една имат визията на 20 годишни..... newsm78

А, да е резил, че се хвалиш как те сваля 25 годишен- в кой век живееш?
Оня ден пак бяха снимали целулита на Никол, докато наш Гришо перпилеше покрай нея с присъщия за 25 годишен, ентусиазъм.

# 1 064
  • Мнения: X
Къде пък видя двойни стандарти и кога съм изказвала мнение, че 35-годишните са новото 20?

Общи условия

Активация на акаунт