Бихте ли си взели жена с дете ?

  • 108 859
  • 2 734
  •   1
Отговори
# 1 065
  • волно калдъръмче
  • Мнения: 6 312
Защо когато някой е кукнал на определена възраст, започва да смята, че всички останали в същата възраст също трябва да са кукнали?

# 1 066
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Офтопик.
...50 годишен. Колкото и добре да изглежда рисковете от увреждания на плода са огромни.
Коментирам само това. Рисковете не са "огромни" (колко "огромни" да са?) и определено не това е мотивът на 30-годишната да не заживява с 50-годишен.
За съзнателния мотив говоря, щото за еволюционно-несъзнателния можем само да философстваме теоретично. Wink

Невена, офтопик, по повод пребиваването в България без тебе: мъжът ти и децата ти знаят ли български?

-----
И още един офтопик, по повод мъжа ти, дето нямал бръчки на 50 - аз на живо такъв / такава 50-годишен / -шна, дето да нямат бръчки, не съм виждала, ама из форумите ги има много. Обикновено говорят в първо лице, де.
Иначе и аз при определено осветление нямам бръчки. Wink Даже няма нужда да е много тъмно.
Сега, то наистина зависи и от дефиницията за бръчка, някои може да я стесняват.

Магдена, при мъжете с възрастта фертилността пада и се увеличава броят на увредени сперматозоиди. Това води до голям процент спонтанни аборти, леки и тежки увреждания на плода, ранна смърт. Бременност с увреден под уврежда здравето на бременната жена и я изтощава излишно. Човекът има най-калпаеата спермогенеза от всички бозайници. Колкото е по-стар мъжа, толкова повече вируси е насъбрал. От тях отърсване няма. И при много млади бащи рисковете от увреждания са много високи. Оптималната възраст за раждане на деца е 20-30 за жените и 25-35 за мъжете. 5 години нагоре или надолу толеранс за мая и това е. Пусни в търсачката paternal age effect или older father risks и чети какво излиза. Косата ще ти се изправи. Ако жената, поне, е млада, рисковете са в пъти по-ниски. Същото важи и в другата посока. Стара жена има по-високи шансове за бързо забременяване и раждане на здраво дете с по-млад мъж. Това обяснява връзките на успели по-представителна моми с бедни, но значително по-млади мъже. Тук явлението е масово.

Децата и ММ не знаят български извън обичайните поздрави. Не искат да го учат.

Наистина няма бръчки и бели коси, нито проблеми с холестерола. Всичкото това е свързано с инсулинова резистентност, както някой вече писа. И свекъра няма бели коси, но си има бръчки. Хората с африкански произход се сбръчкват по-късно по принцип а и имат по-груба костна структура и повече мускулна маса.

Бръчките са гликация. Заседнал живот, въглехидрати, липса на витамини и липса на средства за пластична хирургия. От това са. Чета тук, че с талия от 85см рискът от диабет се увеличавал. Хм, доста преди 85см е силно увеличен. Броят бременности също оказва влияние. Диабетът от тип 2 е женска болест. Инсулиновата резистентност се появява най-често след 40-50г. При младите е от ниска хигиена на живот и ниска хранителна култура. При нас старите е от лежане и седяне и хормонален спад.

# 1 067
  • София
  • Мнения: 5 881
Скрит текст:
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см
Идеалната жена Heart
На мен ли говориш? А, обърка се, аут съм аз, почти на 42, че и с 2 деца... Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 068
  • Мнения: X
Невенка, доколкото знам на жената след 35 се взема околоплодна течност за изследване, годините на мъжа нямат значение.

И изобщо забихте темата в бахти посоката - смятате че мъж на 50 взема жена на 30 да й прави деца??? ИзтрещЕхте ли??? Гледате на проблема от собствената ви камбанария. Мъж на 50 взема жена на 30 за да се забавлява. Той вече деца си има, на 50 количка няма да бута, с бебешки рев няма да си развали рахата за който толко години се е борил, памперси още по-малко ще сменя. Заради същия рахат не взема жена с деца да му мрънкат на главата. Затова на 50 си взема 2-местна кола - за него и любовницата, нали за тези мъже твърдите че ги е треснала критическата а не семеен ван. Ако ще си докара такива проблеми то поне ще търпи рева на собствените си деца, на 50 все още може да си ги направи а не чуждите

# 1 069
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см
Идеалната жена Heart
На мен ли говориш? А, обърка се, аут съм аз, почти на 42, че и с 2 деца... Stuck Out Tongue Winking Eye
Еее, хубава работа! Що така, с рогите напред!!!  Не мое ли по-тактично някак да се представиш?
Ся Скуба ще сънува кошмари една неделя. Деца, 40-годишни, малки крачета, пътъци детски размер и Скуба ще се събужда облян в студена пот.
Проклета си, Елице! Joy

# 1 070
  • Мнения: X
Скрит текст:
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см
Идеалната жена Heart
На мен ли говориш? А, обърка се, аут съм аз, почти на 42, че и с 2 деца... Stuck Out Tongue Winking Eye

Тамън няма да ме караш деца да правя Simple Smile

# 1 071
  • Мнения: 2 760
Скуба, не говори от името на всички петдесетгодишни, моля те.

# 1 072
  • Мнения: X
Скуба, не говори от името на всички петдесетгодишни, моля те.

Да не прилъга нЕкой 50 годишен деца да прави в таа жега??? Simple Smile

# 1 073
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
Скуба, вече има неинвазивно изследване, което е толкова точно, колкото и амниоцентезата

За децата - зависи. Тук доста 50г нямат деца, а искат. Като бях на 26г получих брачно предложение от 56г бездетни американски милионер. Обясни ми, че майка му го натискала а и вече бил готов за деца. Брат му, на 60, също нямаше деца. Много състуденти на мъжа ми все още нямат деца. Ти вече имаш и твоята е друга. Поне 20% от 50% мъже в Париж са бездетни. Сред белите кореняци, но и сред арабите, процентът е още по-висок.

Ясно е, че човек, който вече има дете, било то мъж или жена, не приритва за деца, независимо от възрастта.

# 1 074
  • Мнения: 15 619
Скрит текст:
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см
Идеалната жена Heart
На мен ли говориш? А, обърка се, аут съм аз, почти на 42, че и с 2 деца... Stuck Out Tongue Winking Eye

Тамън няма да ме караш деца да правя Simple Smile
Я сподели, какво те накара да преосмислиш и ошириш границите на своята любов към жените? Има прогрес от началото на темата у теб, мдааа. Grinning
От 30-годишна, задължително без деца, сега на 40-годишна, с две деца и звучиш много хепи от перспективата.

# 1 075
  • София
  • Мнения: 5 881
Мъж на 50 взема жена на 30 за да се забавлява.
Ама тая жена деца няма ли да има? Или поне наясно ли е с положението си? Подло е това, ще гориш в ада Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 076
  • Мнения: 2 760
Скуба, не говори от името на всички петдесетгодишни, моля те.

Да не прилъга нЕкой 50 годишен деца да прави в таа жега??? Simple Smile
Не, имаме си достатъчно. Но не всички на твоята възраст само голия секс търсят. Това имах предвид.

# 1 077
  • Мнения: X
Скрит текст:
178 см е на 17 год.
Аз за краката съм се чудел, съученичките му са масово 43-44. Баси, къде са жените с малки крачета, 36, макс 37???


Ами нисичък е.

Жените с 36 номер са при ръста 150.
37 номер съм при ръст 167 см
35 номер 160 см
Идеалната жена Heart
На мен ли говориш? А, обърка се, аут съм аз, почти на 42, че и с 2 деца... Stuck Out Tongue Winking Eye

Тамън няма да ме караш деца да правя Simple Smile
Я сподели, какво те накара да преосмислиш и ошириш границите на своята любов към жените? Има прогрес от началото на темата у теб, мдааа. Grinning
От 30-годишна, задължително без деца, сега на 40-годишна, с две деца и звучиш много хепи от перспективата.

35 номер 160 см - мечта. Другите мъже гледат цици но 35 номер 160 см...
Оф размечтах се теб Елицо... Broken Heart

# 1 078
  • Мнения: X
Мъж на 50 взема жена на 30 за да се забавлява.
Ама тая жена деца няма ли да има? Или поне наясно ли е с положението си? Подло е това, ще гориш в ада Stuck Out Tongue Winking Eye

Трай ся, не ми разваляй рахата и ти. И без тва ми повърна на сърцето с тия 42 и 2 деца Simple Smile Simple Smile Simple Smile

35 номер 160 см...

# 1 079
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 763
Скрит текст:
Мъж на 50 взема жена на 30 за да се забавлява.
Ама тая жена деца няма ли да има? Или поне наясно ли е с положението си? Подло е това, ще гориш в ада Stuck Out Tongue Winking Eye

Трай ся, не ми разваляй рахата и ти. И без тва ми повърна на сърцето с тия 42 и 2 деца Simple Smile Simple Smile Simple Smile
35 номер 160 см...
Хм... така да те радват тия 160 см... Почвам да си мисля, че ти самият не си много снажен.

Общи условия

Активация на акаунт