Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 65 644
  • 758
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 248
Здравейте,не знам дали проблемът ми е за тук,но все пак ще ви помоля за съвет. След всяка пъпка независимо от метода за третиране ми остава червена "раничка"-петънце. Кожата ми беше чиста,но след това се появи проблем и след третирането на пъпките сега съм цялата в червени петна. Знам,че след месеци изчезват,но все пак с какво мога да забързам процеса? Използвам всеки ден крем с фактор.

# 106
  • Мнения: 18 542
Ексфолиране с киселини  Peace

# 107
  • Мнения: 71
ако всяка вечер се използва Нео Страта /кърпичките/ не се ли набръчква на сутринта кожата, не стават ли корички, не се ли изсушава кожата ?

# 108
  • Мнения: 134
ако всяка вечер се използва Нео Страта /кърпичките/ не се ли набръчква на сутринта кожата, не стават ли корички, не се ли изсушава кожата ?
Моята не се набръчква.Даже е гладка и хидратирана.Слагам и крем ,след като обтрия с тампончето.

# 109
  • Мнения: 71
Благодаря за отговора!  Пожелавам да си жива, здрава и КРАСИВА !

# 110
  • Мнения: 134
Flowers Hibiscus
Благодаря!

# 111
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Отчет за резултата от пилинга на Неострата.
Като цяло кожата на лицето ми е по свежа.По светла и по блестяща, не бих казала.Порите са си горе долу същите.
Споменавам и за крема с хидрохинон, който дни след като беше закупен стигна  до дамата, която ми го поръча.Вчера се чухме,  измазала е половината от опаковката(горе долу 20 дни) и петната вече са в миналото.
При мен преди десетина и повече години не помогна, явно са променили формулата или естеството на петната е било различно.

# 112
  • Мнения: 39 238
Ох, крем с хидрохинон(турските експигмент) на мен не ми помогнаха. Дали има смисъл да пробвам твоя, sl?

# 113
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Нямам идея , при мен  Pigmentasa беше предписан от дерматолог  и не помогна(2005 или 2006) .Нямаше никакъв ефект, после ми пращаха от турските, там май беше по добре, но като цяло не ми изчистиха  петната.Единия Еxpigment  беше 2% , другия 4%.
По тази причина се учидих  и зарадвах от бързия ефект.
Явно си зависи от произхода на петната.
За мен най доброто решение си остава преглед при  добър дерматолог.
Защото там не само получаваш адекватно мнение , но и ти се обяснява значението и начина  на защита от нови  петна.Което е фундаментално за да бъдат запазени резултатите.

Последна редакция: нд, 30 дек 2018, 13:58 от sl

# 114
  • Мнения: 1 270
Имате ли опит с избелващите на Биотрейд? Насочила съм се към нощния или този с тройно действие и търся мнения. Петната са ми от слънце и от пъпки.

# 115
  • Мнения: 175
Да напълно осъзнавам ролята на слънцезащитата и затова се притеснявам как ще се справя. Току що получих крема Трилукс /Пигманорм и като прочетох упътването  и страничните раекции напрово взех да се разубеждавам. Дори в листовакта пише че и да изчезнат при голяма част от хората пак се "връщали".

 А без грим с тези петна означава да не се показвам изобщо пред хора.

Откъде поръчахте Пигманорм крема? В България не го намирам.

# 116
  • София
  • Мнения: 2 060
Трилукс (със същите съставки като Пигманорм - хидрохинон, третиноин и триамцинолон ацетонид (кортикостероид)) се приготвя в аптека Ерудита. Може да се поръча за доставка само ако имате рецепта, иначе - не.

# 117
  • Мнения: 175
Трилукс (със същите съставки като Пигманорм - хидрохинон, третиноин и триамцинолон ацетонид (кортикостероид)) се приготвя в аптека Ерудита. Може да се поръча за доставка само ако имате рецепта, иначе - не.

Благодаря много. Имам рецепта за Пигманорм. Дали ще я приемат?

# 118
  • София
  • Мнения: 2 060
Да. Аз си поръчах от тях Трилукс точно с рецепта за Пигманорм.

# 119
  • в джунглата
  • Мнения: 916
 И аз така си го поръчах, снимах рецептата и пратих снимката .

Общи условия

Активация на акаунт