Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 65 760
  • 758
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 18 542
Какви може да са страничните ефекти от този крем?,и сега не е ли опасно да се маже,вече слънцето е много
Ако се използва правлно (по предписания начин), минимални. Евентуално раздразнение. Слънцезащитата е абсолютно задължителна.
Аз го ползвам така: 3 месеца мажа, 3 почивам. Нямам никакви странични ефекти. Доволна съм.

# 166
  • Мнения: 1 416
От къде си го купувате?

# 167
  • Мнения: 18 542
От къде си го купувате?
Аз онлайн от Индонезия.

# 168
  • Софето
  • Мнения: 619
 Миоки целогодишно през 3 месеца ли го ползваш?

# 169
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
От къде си го купувате?
В Испания се продава свободно във всяка аптека без рецепта Pigmentasa 4%.
Цената е около 20 евро.
Миоки стана ми интересно от върл противник (що дебати сме водили  по въпроса), вече си привърженик на Хидрохинона.

# 170
  • Мнения: 18 542
В началото докато се изчистят петната да, сега веднъж годишно за 3 месеца само на частите, на които ми се струва, че има неравномерна пигментация.

# 171
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Според вас  Аирол( третиноин) или Екзипигмент( хидрохонин) е по-ефикасен? От октомври ползвам Аирол, естествените ми лунички се поизбелиха, но петната от слънцето и след бременностите не.

# 172
  • Мнения: 186
Да ви питам като Ви чета за кремчета и прочие, някоя правила ли си е хормонално изследване след консултация от дерматолог? Просто ми е интересно дали само по външния вид на кожата работят.

# 173
  • Мнения: 331
А някой ползвал ли е крема на Лиерак за изравняване на тена - този с двете фази - дневна и нощна.

# 174
  • Мнения: 18 542
Според вас  Аирол( третиноин) или Екзипигмент( хидрохонин) е по-ефикасен? От октомври ползвам Аирол, естествените ми лунички се поизбелиха, но петната от слънцето и след бременностите не.
За петна, хидрохинон работи по-бързо. Ако се ползват и двата в комбинация се предполага, че ще е още по-ефективно.

tonibonboni_stz, по външния вид на кожата си личи от какво са петната. Хормоналните (мелазма) имат типично разположение по лицето - бузи, мустак, чело. Често обаче е комбинация от мелазма и слънчеви.  

# 175
  • Мнения: 3 023
Да ви питам като Ви чета за кремчета и прочие, някоя правила ли си е хормонално изследване след консултация от дерматолог? Просто ми е интересно дали само по външния вид на кожата работят.
На мен са ми правили. Не само хормонални, два листна с изследвания....Оказа се, че имам хеликобактери пилори, който също има връзка със слънцето и кожата. Не се оправиха петната де  #Crazy

# 176
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Благодаря, Миоки. Есента ще започна и с Екзипигмент.

# 177
  • Мнения: 4 076
Подариха ми едно кремче на Христина.Малка бяла кутийка,син надпис Избелващ,hand made,натурал фарма,не знам колко струва.
Доволна съм,защото ми изчисти тена,а наличните петна леко избеляха и се свиха.Отначало е с малко по-плътна консистенция,но после омеква и се нанася добре,изключително икономичен.Отначало слагах върху пигментацията само,но после започнах да мажа върху цялото лице вечер(не всяка).Сутрин лицето ми изглежда по-гладко,подхранено и не само аз го забелязавам.Докато не е станало жега,ще продължа да го ползвам.

# 178
  • Мнения: 1 109
Може ли снимка на крема?

# 179

Общи условия

Активация на акаунт