Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-8

  • 65 644
  • 758
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 39 238
Последния крем от аптека ли е?

# 181
  • Мнения: 978
Благодаря ви за предложенията (Айрол и експигмент), но за тях явно ще почакам до есента - тъй като навсякъде прочетох, че са доста силни.

За в момента, преди да настъпи лятото и силните слънчеви лъчи, мисля да се ориентирам към виктория избелващ крем с екстракт от охлюв. Някакви мнения за него?

# 182
  • Мнения: 4 076
Последния крем от аптека ли е?
Подарък ми е и не знам откъде във Варна е купен,но едва ли е от аптека.По-скоро от магазин за козметика,където продават марката Христина.
Аз лично,когато не знам къде да намеря даден продукт,питам производителя по тел.или мейл и ми казват къде най-близко мога да намеря магазин,който зареждат.Нямам представа тази козметика популярна ли е,на много места ли я има...

# 183
  • Мнения: 661
Последния крем от аптека ли е?
Подарък ми е и не знам откъде във Варна е купен,но едва ли е от аптека.По-скоро от магазин за козметика,където продават марката Христина.
Аз лично,когато не знам къде да намеря даден продукт,питам производителя по тел.или мейл и ми казват къде най-близко мога да намеря магазин,който зареждат.Нямам представа тази козметика популярна ли е,на много места ли я има...

Има магазин на Христина на Витошка точно срещу НДК.

# 184
  • Мнения: 39 238
Проверих в сайта- няма го.

# 185
  • Мнения: 661
Бях преди няколко месеца, освен да са го затворили.

# 186
  • Мнения: 39 238
Ще поръчвам крем- моля дайте си мнението
австралийското злато
неострата
исдин
ивостин солекрин
или
https://www.amazon.co.uk/Heliocare-Ultra-Gel-SPF90-Milliliter/dp … eway&sr=8-202
 този дали е обсъждан?

# 187
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Ще поръчвам крем- моля дайте си мнението
австралийското злато
неострата
исдин
ивостин солекрин
или
https://www.amazon.co.uk/Heliocare-Ultra-Gel-SPF90-Milliliter/dp … eway&sr=8-202
 този дали е обсъждан?

Heliocare ,препоръча ми го дерматолог 90 фактор

# 188
  • Мнения: 39 238
Само заради фактора ли ти го препоръча? Щото аз знам, че след 50-ти фактор, всеки следващ е рекламен трик.

# 189
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Само заради фактора ли ти го препоръча? Щото аз знам, че след 50-ти фактор, всеки следващ е рекламен трик.
Заради марката уж,но май е вярно за фактора че не съществува по-голям от 50

# 190
  • Мнения: X
За около 2-3 дни  премахнах две петна с Expigment, които не успях да премахна с нищо друга, а и  добре че  времето не беше слънчево,  не ми се и налагаше да излизам много. Участъците се дехидратираха, излющиха се, но от петната няма и спомен, сега хидратирам с корейската козметика, която ползвам.

# 191
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
За около 2-3 дни  премахнах две петна с Expigment, които не успях да премахна с нищо друга, а и  добре че  времето не беше слънчево,  не ми се и налагаше да излизам много. Участъците се дехидратираха, излющиха се, но от петната няма и спомен, сега хидратирам с корейската козметика, която ползвам.
Къде и колко големи бяха тези петна?Звучи нереално...

# 192
  • Мнения: X
За около 2-3 дни  премахнах две петна с Expigment, които не успях да премахна с нищо друга, а и  добре че  времето не беше слънчево,  не ми се и налагаше да излизам много. Участъците се дехидратираха, излющиха се, но от петната няма и спомен, сега хидратирам с корейската козметика, която ползвам.
Къде и колко големи бяха тези петна?Звучи нереално...
Бяха с неправилна форма, големина колкото монета от 2лева. Нанасях Expigment вечер и сутрин на петната само.
И аз не вярвах, че ще се премахнат, защото съм пробвала много неща. След като нанасях Expigment вечер на сутринта ексфолирах с домашен уред за диамантено микродермабразио, после нанасях тонер/серум и отново Expigment.

# 193
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416
Е,значи не е помогнал само крема.Благодаря!

# 194
  • Мнения: X
Мисля, че точно крема помогна. Ексфолирането го правих, за да излющя по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт