Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 юли 2018, 10:46 ч.

Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО тема 2

• 27 542
  • 398
  •   1
Отговори
# 390
  • София
Благодаря Луна, днес следобед беше спокойно положението. Сега пак усещам нещо като спазми. Утре ще се обадя на доктора. А понеже още пия аб зинат след серклажа дали може той да има нещо общо според вас?

# 391
  • София
Пиши му във вайбър, винаги ми е отговарял ! Съмнявам се аб да има общо с нещата, които описваш.

# 392
Аз имах бодежи предърпвания некомфортно си беше няколко дни дори до прегледа след две седмици имах концентрирана болка бодежи по скоро по средата.Пиеш ли магнезий или коринфар нещо за контракции?Зината няма нищо общо със състоянието в което си.

# 393
  • София
Мииии,как сте с бебе?на колко е вече?Някой ден с бебетата от ЕТКО можем да си направим една среща в София-ще е хубаво и забавно.Очакваме скоро и нови пухчета така,че има време да се организираме ако искате Simple Smile))))))))
Силвето ако ни чете,нека да пише как я кара с тумбака?
Сандра свърза ли се с доктора,какво става с теб?

# 394
[Луничке Микаела е на 7и половина много кротко бебе много .Съгласна за срещата но айде малко да поотрасне Мики че както знаете аз съм от далече и не искам все още да я подлагам на такова дълго пътуване .Ще бъде хубаво.

# 395
  • София
Ейй момичета, бройте ме и мен Wink
С miii се запознахме в болницата, ще се радвам да се запознаем и с другите девойки и бебоците . Ние вече сме на почти 4 месеца коригирана възраст и Мимка е много кротко и усмихнато бебче Simple Smile
Всеки ден благославям доктора аз Heart

# 396
Banbolinka  miiii,  следя ви ,вие сте мойта надежда .Желая ви много здраве на вас и на сладките бебчета .Ще посетя към края на месеца клиника във Валенсия .Това е последния ми шанс и се надявам да гушна бебенце.Успех на всички коремчета !

# 397
Здравейте мамчета. Вчера ходих на мерене на шийката - 18мм. Значи за 2 седмици не е мръднала, даже е с половин мм. отгоре. Доста ме обнадеждава това, в петък ще направя 27 седмици.

# 398
Чук е!
Здравейте мамчета. Вчера ходих на мерене на шийката - 18мм. Значи за 2 седмици не е мръднала, даже е с половин мм. отгоре. Доста ме обнадеждава това, в петък ще направя 27 седмици.

Общи условия

Активация на акаунт