Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Д-р Любомир Христов и новият вид серклаж ЕТКО тема 2

• 44 056
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
Сърдечно благодаря!

# 706
Здравейте, може ли някоя от вас да ми даде някакъв телефон на др Христов,

# 707
Здравейте мили момичета. Предполагам тук има много успели да износят бременност благодарение на серклажите на др. Христов. Чудя се защо няма вьв Фейсбук група бьлгарска за бременност сьс серклаж и за др Христов. Някой би ли се сьгласил да има такава?  Весели празници!

# 708
  • София
Здравейте. На мен ми предстои серклаж в 20 г.с. Разбрах, че един ден по-рабо те приемат преди серклажа, но колко дена общо е самият престой. Защо се налага един ден по-рано да се постъпи в болницата? С пълна упойка ли е серклажа? Има ли контролен преглед след серклажа, ако да то след колко дена е?

Благодаря.

# 709
Приемът е в деня преди серклажа, за да Ви прегледат и да Ви пуснат кръвни изследвания. При ЕТКО серклажът упойката е пълна, след което има и престой в реанимация около 3-4 часа. Ако всичко е наред, изписват на следващия ден. На мен ми казаха, че контролният преглед не е задължителен, но аз записах такъв месец след серклажа.

# 710
  • София
Здравейте. На мен ми предстои серклаж в 20 г.с. Разбрах, че един ден по-рабо те приемат преди серклажа, но колко дена общо е самият престой. Защо се налага един ден по-рано да се постъпи в болницата? С пълна упойка ли е серклажа? Има ли контролен преглед след серклажа, ако да то след колко дена е?

Благодаря.
В 20 г.с едва ли е ЕТКО,по-скоро си е стандартния.
С пълна упойка е,леко и бързо излизаш от нея,самата манипулация също е лека.
Моят е слаган в 21 седмица,резултатът от него е на почти 4 години 🙂 Успех!

Общи условия

Активация на акаунт