ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ-14

  • 61 019
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 6 305
Паническите атаки може да са предизвикани и от хормоните. Понякога такива може да има и от деф. на витамини. Ако имаш възможност е добре да пуснеш вит Д, фолиева к-на и В12. Кръвна картина ако не си пускала скоро също, да не си си докарала някоя анемия с тези диети.

# 436
  • Мнения: X
И.щитовидната жлеза виж. Аз имах високо ТСХ и получавах сърцебиене, беше стряскащо, вдигах кръвно и не ми стигаше въздух. Всички ми казваха че са паник атаки. Стигнах до антидепресанти. Но за кратко и ги спрях. Сега съм добре, но приемам хапчета за щитовидната жлеза, а също както са казали вече и витамините Б 12 и Д.

# 437
  • София
  • Мнения: 7 483
Като отиде на ендокринолог ще й погледне всички хормони.
Самолекуването в нейния случай не ми се струва подходящо.

# 438
  • Мнения: 6 305
В никакъв случай да не предприема самолечение. Може много сериозно да си навреди. Peace

# 439
  • Мнения: 387
Здравейте дами!
За първи път се включвам в темата, тъй като и на мен ми се наложи след много ходене по мъките да проверя как стоят нещата с имунологията.

Казано накратко - имам четири стимулирани ин витро опита + един на естествен цикъл и никога не сме стигали до + тест. Последно док сметна, че може имунологични причини да пречат на имплантацията. Резултатите ми са следните:



Смятате ли, че реално тези фактори може да са ключовите и че при една терапия (имам Имуноглобулин и Интралипид назначени от доц. Русев) бихме могли да стигнем най-сетне до мечтания положителен резултат?

# 440
  • Мнения: 6 305
Напълно е възможно да успеете със терапия. Има много момичета които са успели. Въпреки че за НК клетките въпросът да е малко спорен, за ембриотоксините до колкото знам със сигурност пречат и нищо чудно те да са причината за неуспехите.

# 441
  • Мнения: 387
Напълно е възможно да успеете със терапия. Има много момичета които са успели. Въпреки че за НК клетките въпросът да е малко спорен, за ембриотоксините до колкото знам със сигурност пречат и нищо чудно те да са причината за неуспехите.

Силно се надявам там да е разковничето! Вече шест години никой не може да определи какъв точно ни е проблема, а аз нямам сили да продължавам да търся причина (то май и не остана изследване, което да не сме направили). Благодаря много, geizer Flowers Hibiscus

# 442
  • София
  • Мнения: 10 642
Тия ембриотоксини... не съм чула някой да ги е изследвал и да са излезнали отрицателни

# 443
  • Мнения: 387
Тия ембриотоксини... не съм чула някой да ги е изследвал и да са излезнали отрицателни

Nandin, това ми е притеснението и на мен. Прочетох страшно много противоречиви неща и не знам дали да влагам каквито и да е надежди. То е ясно, че ще направим вливките за собствено спокойствие, но остава едно съмнение.

# 444
  • Мнения: 6 305
Тия ембриотоксини... не съм чула някой да ги е изследвал и да са излезнали отрицателни

Моите са отрицателни.

# 445
  • София
  • Мнения: 10 642
Е, значи имало и такива Simple Smile

# 446
  • Мнения: 3 902
И аз съм с отрицателни:) виж за Нк клетките познавам само една девойка, на която не са завишени 😂

# 447
  • Мнения: 614
И аз съм с отрицателни:) виж за Нк клетките познавам само една девойка, на която не са завишени 😂
И моите не са😃

# 448
  • Мнения: 1 278
phoenix_fire, ПКЯ ли имаш, че е толкова висок АМХ? Интересни референтни граници има тази лаборатория. Предполагам Малинов.

# 449
  • Мнения: 387
Малинов е, да. С ПКЯ съм.

Общи условия

Активация на акаунт