Спам тема (всеки е духнал нанякъде) 23.07. до когато!

  • 22 520
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Напече ли ви слънцето?

Опции:

* Гласуването приключено: пн, 30 юли 2018, 00:08

# 30
  • Мнения: 6 354
Оооо, Джу, те сукалчета. И конюнктивит имат. Душички! Мойто е една идея по-възрастно. Много смешно се търкаля на дивана. Все едно е било и пребило у нас.  Чакам наследника да се върне, да му мъдри наименование

Отбелязвам, че в темата има цели трима крале-слънца по анкетни данни.
Моля да се представят!
Whistling  


Аз, аз, че беших на море до днес и наистина доста слънце видях. И облаци, че и дъжд имаше, но жега. Поне до днес. Сутринта си тръгнахме с дъжд (считай - морето плаче за нас - това за повдигане на самочувствието Joy). Сега попътно за работа (следобеда) ме пра дъжд с вятър. Абе знам си аз, че ми върви по вода.  Joy  
Скрит текст:
Като стана дума за котки, та нашта не доде, докато да тръгна. Викане, мацкане, тц, де е зачезнала ... се не знае.

# 31
  • Мнения: 10 610
Не стига че ви е топло, влажно и духовито, ами се и оплаквате !
Ааааа не ! Така НЕ може ! Stuck Out Tongue

# 32
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Много пИче в темата...цели 5 Крале Слънца Joy Разберете се помежду си кой е по-по-най Stuck Out Tongue Winking Eye

# 33
  • Мнения: 1 297
Аз сам най---. Каня мъжката част на барбикю

# 34
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Аз сам най---. Каня мъжката част на барбикю

Вурстчетата ли ще (си) ядете?/:joy:

# 35
  • Мнения: 1 297
Това с тантелките на вурстче ли ти прилича? За вас може да цвърнем по една македонска на леки  hahaha

# 36
  • Мнения: 1 121
Като чуя за барбекю, все се сещам за old man of Bansko, cooked on charcoal Simple Smile

# 37
  • Мнения: 10 610
Добро утро.Време е за кафе и закуска.
Джу, на барбИкюто ще пИчем миди на тенекия. Пекът се в собствен сос Wink

# 38
  • Мнения: 15 619
ДУ
Вярно, препекло ги е. Grinning Нуждаят се от охлаждане.

# 39
  • Мнения: 10 610
Ку мое поечко ветер ! Mr. Green

# 40
  • София
  • Мнения: 6 308
Яяяя, спам. Simple Smile
Добро утро.

* Ментофффф, що не свиркаш беееееееее..

Дес дали времето пак ще е такова? Simple Smile

# 41
  • Мнения: 11 505
Кой каза миди на тенеке? Blush

У СофЯта шъ съ удавим... чакам с трепет и вълнение поредното ходене на море... само след 3 седмици!!!

# 42
  • Мнения: 35 891
по повод ходенето на море, внимавайте момичета Angry Grinning

Скрит текст:

# 43
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 402
Добър ден!
'сичко ми е кално.

Днес се събудих с това:

# 44
  • Мнения: 6 354
Много пИче в темата...цели 5 Крале Слънца Joy Разберете се помежду си кой е по-по-най Stuck Out Tongue Winking Eye

Пу да не съм аз. То ич не е хубуу да си по-по-най. Само требе да си там в калабалъка(сверих така ли се пише ... Wink). Grinning
Сига мочам едни 2 малки ябълки домъкнати от морските дюни. Глад ... Grinning Дано ми се случи да ги опитам и като по-големи. Joy  Така де, колко са 3 седмици, Kiki.mora? Ей ся ше ги изритаме, заедно с лошото време. (Макар че при нас чак днес е по-хладно, щото без слънце де; извод: не съм аз кралят или кралицата-Слънце.)
И ДД! И като казахте кално, винаги като видя кална локва и си викам: "Ей ся съм се подхлъзнала и съм седнала в средата на локвата." Joy

Общи условия

Активация на акаунт