Име за момиченце. Приемам и предложения

  • 10 457
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 029
Съжалявам, че трябва да го напиша, но на мен не ми харесва нито едно от предложените имена.
С буквата "А" предлагам Аделина и Анжелика, с буквата "М" предлагам повече имена - Магдалена, Марая, Мариела, Маринела, Мария /макар да не е от модерните точно/, Мария-Магдалена, Мадлен.

# 61
  • Мнения: 2 170
Съжалявам, че трябва да го напиша, но на мен не ми харесва нито едно от предложените имена.
С буквата "А" предлагам Аделина и Анжелика, с буквата "М" предлагам повече имена - Магдалена, Марая, Мариела, Маринела, Мария /макар да не е от модерните точно/, Мария-Магдалена, Мадлен.
Благодаря за предложените имена.
Харесваме имената ,които сме избрали ,но всеки има право на лично мнение 😉.

# 62
# 63
  • Мнения: 2 170
Минавам и тук да кажа ,защото обещах. Днес се роди дъщеря ни . Като я видя ,баща ѝ каза ,че знае как ще се казва и я кръстихме Виктория . От всички имена , точно това, което и през ум не ми е минавало цяла бременност .
Та така вместо Анна или Алис , Виктория, важното е че и на двамата ни харесва, таткото е горд,че той е избрал името и отговаря на изискванията ни да започва с някоя от първите букви на азбуката и да е интернационално!
Благодаря за предложените имена!

# 64
  • Мнения: 2 753
Честита да ви е Виктория! Flowers Bouquet

# 65
  • Мнения: 2 170
Честита да ви е Виктория! Flowers Bouquet
Благодаря😊❤

# 66
  • Мнения: 516
Прекрасно име, да е жива и здрава. Heartbeat

# 67
  • Мнения: 39 036
Честита да е Виктория и винаги да е победителка.

# 68
  • Мнения: 5 004
Честита Виктория! Да е жива и здрава.

# 69
  • Мнения: 4 706
Честита Виктория! Дъщеря ми се казва така, добър избор  Grinning Жива и здрава да ви е!

# 70
  • Мнения: 2 170
Честита Виктория! Дъщеря ми се казва така, добър избор  Grinning Жива и здрава да ви е!
Благодаря, благодаря!!!
Да са ни живи и здрави победителките.

Общи условия

Активация на акаунт