Пациентки на д-р Владимиров и СБАЛАГРМ "София"-тема 4

  • 49 388
  • 735
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 369
Момичета загубих си талончето,което ми даде жената от лабораторията и сега няма как да си проверя резултатите...утре ще работи ли клиниката да звънна да попитам дали могат да ми продиктуват номерчето...
Да,утре клниката ще работи със сигурност.Аз съм на преглед даже.
Благодаря!

# 421
  • Мнения: 1 036
Момичета загубих си талончето,което ми даде жената от лабораторията и сега няма как да си проверя резултатите...утре ще работи ли клиниката да звънна да попитам дали могат да ми продиктуват номерчето...
Звънете в Цибалаб казвате си егн и къде сте пуснали изследванията ще ви продиктува ид и паролата в централата виждат всичко за всички филиали.

# 422
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Христос воскресе, момичета!Нека донесе на всички здраве,обновление и благополучие.Да сме по-добри и желанието за детенце да ни се сбъдне.Бог да ви благослови и честита светла седмица.

# 423
  • Мнения: 1 630
Привет момичета! Отдавна никой не е писал тук. Аз минавам да кажа какво се случва при нас.
Края на март ми дойде цикъла и стартирахме процедура. Този път всичко се разви по съвсем различен начин. Първо бях на едно хапче противозачатъчни. Още с първите инжекции яйчниците ми отговориха и имах 10 еднакви и няколко по-малки фоликули. На пункцията изкарахме 10 яйцеклетки, от тях се опллдиха 9. Искахме да изчакаме до 5 ден с всичките и останаха 6 бластоциста. Оплождането беше 50/50 ин витро-икси. Върнахме 2 бластоциста, идеални АА качество. На 7 ден след трансфер ЧХГ- то беше над 100. Днес чух и видях две прекрасни ембриончета със сърчица.
Дано, всичко до края да е наред!

Успех на всички и говорете с доктора, обсъждайте и питайте!

# 424
  • Мнения: 369
Здавейте дами!Искам да попитам някоя от Вас дали знае,през колко време може да се направи ЕРА тест..(доколкото знам аз през 1 год.) Една приятелка ми каза,че не е задължително да правя втори път след,като не е настъпила бремнност.Пък на 10 май правя точно 1 година.

# 425
  • София
  • Мнения: 621
Здавейте дами!Искам да попитам някоя от Вас дали знае,през колко време може да се направи ЕРА тест..(доколкото знам аз през 1 год.) Една приятелка ми каза,че не е задължително да правя втори път след,като не е настъпила бремнност.Пък на 10 май правя точно 1 година.

ЕРА тестът важи за 1 година.Ако не планирате процедура,няма смисъл да го правите.Хубаво е да се направи при повече от два неуспешни ин витро опита,без да има намерени конкретни причини за неуспеха.

# 426
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 930
Привет момичета! Отдавна никой не е писал тук. Аз минавам да кажа какво се случва при нас.
Края на март ми дойде цикъла и стартирахме процедура. Този път всичко се разви по съвсем различен начин. Първо бях на едно хапче противозачатъчни. Още с първите инжекции яйчниците ми отговориха и имах 10 еднакви и няколко по-малки фоликули. На пункцията изкарахме 10 яйцеклетки, от тях се опллдиха 9. Искахме да изчакаме до 5 ден с всичките и останаха 6 бластоциста. Оплождането беше 50/50 ин витро-икси. Върнахме 2 бластоциста, идеални АА качество. На 7 ден след трансфер ЧХГ- то беше над 100. Днес чух и видях две прекрасни ембриончета със сърчица.
Дано, всичко до края да е наред!

Успех на всички и говорете с доктора, обсъждайте и питайте!

Чудесна новина,още една двойка близнаци.Много, много се радвам за теб!
При мен нещата стигнаха до там,че направих лигавица и всичко вървеше ОК,но за съжаление ще чакам другия месец,т.к.трансфер трябваше да има сега в неделя на 12-ти,но няма кой да ми направи PGS-а в почивните дни.Направо ми идеше да се разрева в клиниката,дано поне следващия път стане иначе нещата отиват сигурно за септември...

# 427
  • Мнения: 43
mmm-st  прекрасна новина!  И сега какво?  Братче и сестричка 😉 Много,  ама много се радвам!  Лека и безпроблемна бременност до края! 😚😚😚

# 428
  • Мнения: 28
Здравейте момичета,
Готвя се за трансфер ДЯ, но изненадващо на 11-ден прием Марвелон прокървих и мисля, че цикълът ми идва. Опасно ли е, ако продължавам да го взимам. Предписанието ми е 21 дни х 1 табл.

# 429
  • Мнения: 4
Здравейте, предстои ми стимулация и подготовка за ин витро. Тъй като не съм от София и ще отсъствам от работа през цялото време, дават ли болничен от клиниката?

# 430
  • Мнения: 100
Здравейте, предстои ми стимулация и подготовка за ин витро. Тъй като не съм от София и ще отсъствам от работа през цялото време, дават ли болничен от клиниката?
Да, дават.

# 431
  • София, България
  • Мнения: 89
Здравейте момичета,
Готвя се за трансфер ДЯ, но изненадващо на 11-ден прием Марвелон прокървих и мисля, че цикълът ми идва. Опасно ли е, ако продължавам да го взимам. Предписанието ми е 21 дни х 1 табл.
Случвало ми се е и на мен, обадете се на д- р Владимиров по телефона, мисля че ми увеличиха таблетките с още една на ден, но беше отдавна и не си спомням точно. Успех!

# 432
  • Мнения: 100
Здравейте момичета,
Готвя се за трансфер ДЯ, но изненадващо на 11-ден прием Марвелон прокървих и мисля, че цикълът ми идва. Опасно ли е, ако продължавам да го взимам. Предписанието ми е 21 дни х 1 табл.
Най-добре е да звъннеш на доктора и да те прегледат в понеделник. На твое място не бих спирала приема, докато доктора не го потвърди. Възможно да е само реакция на организма, която да отшуми бързо.

# 433
  • Мнения: 28
Благодаря ти, Аmaretti!
Докторът каза да не спирам Марвелона. Следваме плана.

# 434
  • Мнения: 4
Здравейте, предстои ми стимулация и подготовка за ин витро. Тъй като не съм от София и ще отсъствам от работа през цялото време, дават ли болничен от клиниката?
Да, дават.
Благодаря за отговора

Общи условия

Активация на акаунт