Избор на моп за ламинат в голям апартамент

  • 13 071
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • при моите любими
  • Мнения: 2 528
И аз вече се чудя какво да си взема, мисля да пробвам с еднократни кърпи за под. Много ми ги похвали една съседка, че събира дори косми и прах. Като взема и изпробвам ще споделя мнение. https://www.youtube.com/watch?v=oaClQlMfC9M

# 17
  • Мнения: 41
Аз живея в чужбина и имам моп , върху който се залепя едни напоени кърпи с препарат . За еднократна употреба са , аз съм много доволна , понеже не се събират бактерии. Blush

# 18
  • София, България
  • Мнения: 456
Препоръчвам този комплект на Leifheit (ХL и кофа на колелца варианта),много съм доволна! Живеем в голям мезонет на два етажа и ми се налага да чистя доста, а отскоро имаме и бебе,демек тестван е в екстремни условия Grinning. Много е практичен,удобен, нищо мръсно не пипаш с ръце, а и се контролира лесно влажността на мопа. Единствено трябва да съобразиш за каква точно настилка ще ти трябва - микрофибърните мопове са различни за паркет, за плочки и и са сух под (ненужно,според мен...). Комплектът пристига с микрофибър за ламинат, аз допълнително си поръчах резервен моп за плочки/ламинат. В твоя случай, въобще не ти трябва резерва.
Има го по онлайн магазините, емаг например.

# 19
  • Мнения: 471
Препоръчвам този комплект на Leifheit (ХL и кофа на колелца варианта),много съм доволна! Живеем в голям мезонет на два етажа и ми се налага да чистя доста, а отскоро имаме и бебе,демек тестван е в екстремни условия Grinning. Много е практичен,удобен, нищо мръсно не пипаш с ръце, а и се контролира лесно влажността на мопа. Единствено трябва да съобразиш за каква точно настилка ще ти трябва - микрофибърните мопове са различни за паркет, за плочки и и са сух под (ненужно,според мен...). Комплектът пристига с микрофибър за ламинат, аз допълнително си поръчах резервен моп за плочки/ламинат. В твоя случай, въобще не ти трябва резерва.
Има го по онлайн магазините, емаг например.



Точно такъв си поръчах от е маг наскоро  , наистина е много  добър , но ...и цената му е Rage  Случайно го видях  намален 40 %  и това силно ме мотивира да го поръчам .Дойде на следващия ден и наистина  много лесно , бързо и качествено се почиства с него . Пластмасата  и микрофибърната кърпа са  доста  добро качество , изобщо е без забележки . Гледах ги  от много време , но цената им  все ме спираше , та като го видях намален не се чудих повече от 2 секунди .

# 20
  • Мнения: 8 939
Прахосмукачка робот с моп функция.

# 21
  • София
  • Мнения: 39
Аз първо минавам с прахосмукачка и после с такъв вид моп. Винаги е чисто, бързо изсъхва и става много бързо и лесно.



# 22
  • Мнения: 1
Бихме ви препоръчали този моп с кофа за вашия паркет.

# 23
  • Мнения: 10 384
Най съм доволна от обикновен прост моп, 10тина лева от кой да е магазин. Подменям гъбичките, а на няколко месеца с нов. Най-добре обира и се измива после в кофата. Всичко друго само замазва и разнася мръсотията.

Общи условия

Активация на акаунт