Подготовка за малкия човек - тема 4

  • 58 314
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 3 713
Ясно ли се вижда, нощното виждане ок ли е? Ииии от кога я ползвате? Сякаш и аз на нея се спрях Simple Smile

# 421
  • Мнения: 35 069
Заповядай да сравниш

Скрит текст:


# 422
  • София
  • Мнения: 3 713
Ехаа супер, мерси много! Много ми помогнахте момичета! HeartFlowers Hibiscus

# 423
  • Мнения: 1 179
PeacockLove, голям сладур е малкият !😍

# 424
  • Мнения: 9 196
PeacockLove, голям сладур е малкият !😍

Абсолютно, супер сладко лапенце! Heart

# 425
  • USA
  • Мнения: 7 233
На какъв принцип избрахте спалните чувалчета за новородени..материя,дебелина,модел?
Огромен е избора и се лутам.

# 426
  • Варна
  • Мнения: 1 592

По красота. Simple Smile Влюбих се в един на Mayoral, бял, на облачета и джобче със зайчета, много плътен, памук, перфектен като размер(около 72 см), раждах декември и... нито веднъж не го използвах! Защото коликите започнаха много рано и все заспиваше на гърда, върху нас, после не виждах как без да го събудя да го намъкна вътре и някак не успях да го вкарам в употреба. Бях купила и 1 на Лорели 56 см, така си и остана и той. Купете най-много 1 и да не е голяма инвестиция или просто набележете. По принцип 56 см ще го израстат за 1 месец, да има цип отстрани, да не са много големи дупките за ръцете и деколтето, да има свободно пространство за краката. Аз, когато търсих, основно бяха доста големи. И вече дебелината според сезона.

# 427
  • Мнения: 25 673
И аз не съм ползвала чувалче. Детето щом се разплаче докато го извадиш се разстройва допълнително. От коликите на зъбките, имат нужда от гушкане.

# 428
  • Мнения: 35 069
Аз грабнах един от Лидл и си спа с него. Отделно с едни китове на Лорели ползвах за зимата. Нямах никакви изисквания. Сега ваклата е пълна с чувалчета, а не прецених, че той ще с еизправя и му трябва чувалче с крачета...

# 429
  • Мнения: X
Здравейте,
Търся си драперия (пола за легло) за кошарата, но ми трябва такава с размери 140 на 70 см. Някой случайно да знае продава ли се някъде готова такава?

# 430
  • Мнения: 4 087
Аз да споделя нещо , което ми беше мн удобно. Тъй като бяхме с дървена кошара, бях закачила един органайзер с мн джобове и държах всичко в него, беше супер удобно

Другото, което си спомням е, че купих протектор за спалнята, защото там повивах, там ми беше най-удобно, да не стърча права.

# 431
  • Мнения: 35 069
Аз махнах всичко около леглото, защото го стимулира да го стигне и ще падне от леглото. Но това е вече към годинката

# 432
  • Мнения: 4 087
Ние просто махнахме 2-3 пръчки от преградата и я научих да слиза, но тя беше много дисциплинирана, никога не ми се е измъквала, като трябва да спи.

# 433
  • Мнения: 2 223
На какъв принцип избрахте спалните чувалчета за новородени..материя,дебелина,модел?
Огромен е избора и се лутам.

Хареса ми марката Grobag, но незнам дали се продава в България. Избрах според дебелината (tog), тоест съобразих с температурата в стаята. Размерът за новородено на тази марка е 0—6 месеца. Много съм доволна и все още ползваме чувалчета за спане (дъщеря ми е почти на 2 г.) освен през лятото.

Чувалчето е без ръкави, а таблицата показва как трябва да бъде облечено детето под чувалчето според температурата в стаята и дебелината на чувалчето.



Поправям се: открих сайт на марката на български. Там всичко е обяснено подробно.
https://www.grobag.bg/pages/page-1

Последна редакция: пт, 05 окт 2018, 06:52 от Anastasiya_S

# 434
  • Мнения: 242
Привет мамчета!Нашата принцеса ще се роди Януари .Споделете ако някой е попадал на дебели зимни комплекти за изписване.На мен всички ми се виждат еднакви и тънки 😒

Общи условия

Активация на акаунт