Пазаруване от H&M (м. август) ➤ 22

  • 147 155
  • 3 557
  •   1
Отговори
# 3 525
  • Мнения: 10 012
5 мм е разликата в един и същи размер за различни модели сандалки, сега го измерих, а и по крачето на детето си личи, само че не намерих в момента линк към тях на сайта. Както и да е, има разлики, поне при нас, може малко да изглежда като разлика, но за малко краче и това си е доста.
 А индийския няма всички мерки, които са нужни, дали са верни не съм сверявала, затова и питам, когато нещо ме съмнява 😉

# 3 526
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 718
Аз получих форумите кецове. Много съм доволна. Обаче 100% са върнати от някой друг, защото едната обувка не беше опакована. Simple Smile

# 3 527
  • Мнения: X
В какъв смисъл не беше опакована ? Нямаше хартии вътре или какво ?

# 3 528
  • Мнения: 5 239
Аз тотално се разочаровам от тоя сайт. Как може да ми вадят нещата от количката. И то само 10-15 мин след като ги вкарвам в нея ?!

# 3 529
  • Мнения: 183
Някой правил ли е поръчка от индийския сайт?

# 3 530
  • Мнения: 1 953
Аз тотално се разочаровам от тоя сайт. Как може да ми вадят нещата от количката. И то само 10-15 мин след като ги вкарвам в нея ?!

Ама как те ще ви ги изваждат от кошницата?! Когато от даден артикул има 1 бр., намален е, изглежда прилично, за 10-15 мин. вероятността да го купи друг е мнооого голяма. Вчера ми се случи същото с един джегинс, докато се натуткам и някой си го купи.
Но пък преди дни си купих едни изчерпани очила и са ми ги изпратили. Вероятно някой е забравил да забрани избора на бутона "Добави", когато наличността е изчерпана.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 12:59 от rovaru

# 3 531
  • Мнения: 9 650
От количката да ги извадят, но докато плащам е редно да ги резервират за няколко секунди поне.
А, относно количката, доколко разбрах, от този склад поръчват Централна и Източна Европа. Не е чудно, че една бройка изчезва бързо.

# 3 532
  • Мнения: X
Поръчката ми от сутринта е отказана...

# 3 533
  • Мнения: X
Някой правил ли е поръчка от индийския сайт?
Доставката е доста скъпа, май. Иначе в индийския сайт има по- различни неща, които в нашия ги няма, има намаления, безплатни доставки и някои стоки ми харесват повече.

# 3 534
  • Мнения: 47 956
Аз разбирам някой да го купи, и да изчезне. Но да го поръчам, и да ми го анулират, и после да седи със седмици...хората да го поръчват и да им го анулират отново...е това вече е доста неприятно

# 3 535
  • Мнения: X
Вече ми се отщяха и тениски по левче и всичко...

# 3 536
  • Мнения: 5 279
Получих този панталон - страхотен и материята също.Добре, че поръчах р.40. Изобщо не е толкова дълъг, поне върху мен Simple Smile.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0594264003.html

Риза на райе, за сега съм разочарована, мисля я.  Много е плътна, р.XS e ОК, цената беше много намалена, но е полиестер! А същата синя на цветя е от чудесна на допир тънка 100% вискоза.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0634541003.html

А исках да ги направя комплект, барабар с кецки, кръглата чанта и белите очила Simple Smile.

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 13:46 от La_Valletta

# 3 537
  • на пистата
  • Мнения: 5 824
Получих този панталон - страхотен и материята също.Добре, че поръчах р.40. Изобщо не е толкова дълъг, поне върху мен Simple Smile.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0594264003.html

Риза на райе, за сега съм разочарована, мисля я.  Много е плътна, р.XS e ОК, цената беше много намалена, но е полиестер! А същата синя на цветя е от чудесна на допир тънка 100% вискоза.
http://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0634541003.html

А исках да ги направя комплект, барабар с кецки, кръглата чанта и белите очила Simple Smile.

Ризата синьо рае и аз я имам от 2 месеца...на мен пък ми харесва материята...обаче ми е много голяма.36размер взех все едно е л-хл размер.Аз съм с дълги ръце ,но тази риза 36 напрява са ми дълги ръкавите

# 3 538
  • Мнения: 5 279
Погледни етикета, възможно да е вискоза, като тази на цветя. Моята е черно и бяло райе, полиестер си е. Подгънах маншетите, по-добре изглежда.

# 3 539
  • Мнения: X
Искаше ми се на 17-ти септември да се барна малко... Хубаво  си взех сивите форумните кецове аз ,ама с какво да ги съчетая отгоре Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт