Пазаруване от H&M (м. август) ➤ 22

  • 147 317
  • 3 557
  •   1
Отговори
# 3 540
  • Мнения: 3 413
Момичета, ще пускам зимна шапка за моето момче. Той носи 128 размер. Шапките са комбиниран размер. Единият 110/128, а следващият 134/170. Кой да взема? Не искам да му стиска, нито пък да е голяма много. Става дума за плетените шапки с пискюл за 13лв.

# 3 541
  • Мнения: 5 282
Искаше ми се на 17-ти септември да се барна малко... Хубаво  си взех сивите форумните кецове аз ,ама с какво да ги съчетая отгоре Rolling Eyes

със средно дълга тюлена пола (от мек тюл, възможно да я има и в Bershka), тениска и дънково яке или вместо тениска и дънково яке - дънкова ризка с дълъг ръкав.

Тук има няколко хубави съчетания, с плисирана пола също изглежда добре
http://wlooks.ru/yubki/s-krossovkami/

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 14:54 от La_Valletta

# 3 542
  • Мнения: 9 662
Аз бих взела по-голямата шапка, ако е плетена.

# 3 543
  • Мнения: 3 413
Аз бих взела по-голямата шапка, ако е плетена.
Точно плетена с подплата отдолу.

# 3 544
  • Бургас
  • Мнения: 5 679
Преди време получих една ризка с папионка за дребен, ама едва сега разгледах тоз аксесоар... и се почувствах леко неудобно - не стоплям хич как да отворя закопчалката. Дали някой ще даде джокер кое накъде да натаманя, че блокирах напълно? Rolling Eyes

# 3 545
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Преди време получих една ризка с папионка за дребен, ама едва сега разгледах тоз аксесоар... и се почувствах леко неудобно - не стоплям хич как да отворя закопчалката. Дали някой ще даде джокер кое накъде да натаманя, че блокирах напълно? Rolling Eyes



Пробвай да натиснеш частта, която трябва да се извади. Или да я повдигнеш нагоре? Не знам Thinking

# 3 546
  • софия
  • Мнения: 25 395
Преди време получих една ризка с папионка за дребен, ама едва сега разгледах тоз аксесоар... и се почувствах леко неудобно - не стоплям хич как да отворя закопчалката. Дали някой ще даде джокер кое накъде да натаманя, че блокирах напълно? Rolling Eyes


Опитай да натиснеш зъбчетата, които са по средата и да разкачиш. Натискаш и дърпаш.

# 3 547
  • Мнения: 68 574
Аз съм да го натиснеш латерално...демек отстрани...

# 3 548
  • Мнения: 5 282
Isssii17, на моята ученичка ще и предложа този вариант (може би с друга, не толкова скучна тениска Simple Smile), но съм почти сигурна, че ще избере дънки Simple Smile. Полата иначе е равна, не е провиснала))).

Скрит текст:

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 15:51 от La_Valletta

# 3 549
  • Мнения: 5 108
На мен ми прилича на нещо като закопчалките на банските, на които с натискане двете части влизат в различни равнини и вече могат да се разкопчаят. Само дето това ще се измъква, по X равнината, пък на банските е по Z равнината Grinning

Isssii17, на моята ученичка ще и предложа този вариант (може би с друга, не толкова скучна тениска Simple Smile), но съм почти сигурна, че ще избере дънки Simple Smile. Полата иначе е равна, не е провиснала))).

Скрит текст:
Ама много ми харесва! Heart Eyes Дано да не смени тениската!

# 3 550
  • Мнения: 5 282
Благодаря, purpletka! Седми клас ще е. Ако е бяла тениска с едно мъничко дискретно фламинго ще е по-свежо ))).

# 3 551
  • Мнения: X
Isssii17, на моята ученичка ще и предложа този вариант (може би с друга, не толкова скучна тениска Simple Smile. С фламинго, например), но съм почти сигурна, че ще избере дънки Simple Smile. Полата иначе е равна, не е провиснала))).

Скрит текст:

Имам същото дънково яке Grinning Полата иначе от къде е  ? Много ми хареса Heart Eyes

# 3 552
  • Мнения: 5 108
Благодаря, purpletka! Седми клас ще е. Ако е бяла тениска с едно мъничко дискретно фламинго ще е по-свежо ))).
Аз просто съм фенка на комбинацията между такова синьо, натурално бяло и пудрено розово Grinning Иначе със сигурност и с тениска с фламинго ще е супер Simple Smile Още повече за ученичка, така като е на снимката ще пасне повече на моите скромни 33 г Grinning
Дано да се хареса и да не слага дънки Simple Smile Пиши как са минали преговорите после Wink

# 3 553
  • Мнения: 5 282
Isssii17 , трябва да питам, етикета е свален. Подарък е. От тук е https://www.facebook.com/Ma-Ch%C3%A9rie-1424443227767272/

purpletka, ще пиша, само да наближи 15-ти ))).

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 16:53 от La_Valletta

# 3 554
  • Мнения: X
Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт