Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

На палатка в България

• 15 025
  • 227
  •   1
Отговори
# 225
Някой с впечатления от различните къмпинги на Градина? Този с 400-левовите бунгала го изключвам, но гледам, че има поне още 3-4 вече там. Кои са по-шумни, кои са по-далеч от плажа, как са общите части? Гледам и че доста каравани под наем се отдават там, но без допълнителна информация ми е трудно да преценя дали ще ни устройва.
Интересувам се и от къмпинг Ахелойска битка, дали има някой посетил го? В сайта camping.bg има коментар, че били много шумно, но дали е така наистина?

Последна редакция: ср, 14 апр 2021, 15:02 от Lúthien

# 226
  • София
Къмпинг Смокиня миналото лято 2020-та какви са били цените за палатките имате ли информация ?

# 227
Някой с впечатления от различните къмпинги на Градина? Този с 400-левовите бунгала го изключвам, но гледам, че има поне още 3-4 вече там. Кои са по-шумни, кои са по-далеч от плажа, как са общите части? Гледам и че доста каравани под наем се отдават там, но без допълнителна информация ми е трудно да преценя дали ще ни устройва.
Интересувам се и от къмпинг Ахелойска битка, дали има някой посетил го? В сайта camping.bg има коментар, че били много шумно, но дали е така наистина?

През годините се сменяха концесионерите на къмпингите на плаж Градина. По едно време средната гора беше Offshore camp, после беше "Гора", после Kite къмпинг, Гора се махнаха, а Offshore се изместиха в края на гората в посока Златна рибка, но взе пак преди нея.  До колкото знам, само в Offshore има места за палатки. Визирам тези места, които са зад плажа и извън официалните предели на къмпинг Градина с бунгалата и караваните. Зад пътя има още няколко, които са по-нови места, зад официалния вход, до хотел Престиж, имаше палатки там, но мястото не ми се струва много подходящо.
Най-хубаво си е в боровата гора на Offshore за палатки. Малко по-добри са станали условията откъм тоалетни и душове. Баните са с жетони за минути топла вода, но има и слънчева безплатна, ако все пак някой не е минал преди теб. (В началото само такава беше и редовно се къпехме с хладка). Вече е станало традиция всяка година да водим там децата за почивните дни около 6 септември. Шумно си е, Кайт Бара и Баш бара произвеждат доволно шум до сутринта, но Баш-а май затвори и тази година не знам как ще е и какво ще цъфне на негово място.
А иначе на каравана на самия къмпинг Градина сме били няколко пъти под наем, хубаво си беше, баните и тоалетните бяха тъкмо новопостроени. Там е тихо.

Общи условия

Активация на акаунт