Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Аранжиране на маса - тема 7

• 88 218
  • 563
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
DimS, много ми хареса декорацията!
Свежо, зеленко и ароматно! Червеното на приборите пасва чудесно на салфетките, а опушеното стъкло на сивите подложни чинии!

Аз да покажа и обедната маса

# 556
  • БГ
Честит празник момичета!
Чопи много ми хареса масата за цветница и сините чинии имам същото яйце😀.
Димс, чудесна комбинация на жълто със синьо-зелениите чинии и на мен ми допада с различни цветове на салфетките.
Великденската маса  е чудна, пренесе ме в детството с дъх на гора и здрвец.
Тари, кокошия комплект е страхотен , а в чашите се влюбих от къде са?
Ето и нашатите вариации на празнична маса

# 557
Страхотни маси момичета, много ми харесват всички, пролетни и много цветни.
У дома направихме два варианта за обяд и за вечеря

# 558
Много цветни и пълни с настроение маси! DimS, наистина ни пренесе на горска поляна, супер се е получило с природните материали и малко червено за акцент. De4i, с теб имаме еднакъв вкус са декорации, аз пък имам като твоите зайчета и те се появиха на Великденска та ни маса.

# 559
  • Sofia
Честит Гергьовден с едно току-що опечено агънце 😀

# 560
  • Австрия
Привет, момичета Hug

Преди да се включа със снимка, няма как да не отбележа колко се радвам на вашите снимки Grinning
И на мен много ми харесват чашите, Tari Heart Exl Отново се любувам на премерена, елегантна геометрия: сигурна съм, че е трудно да се подреди правоъгълната маса за трима и да се спази оптимален баланс, но ти чудесно го постигаш Simple Smile .. А, хм.. няма да се задълбочавам в темата за калибрирането на мониторите и различните телефони, само ще уточня, че чиниите са тъмнокафяви, но да.. чашите сивеят Relaxed Нищо, де.. няма значение в случая. Признавам, че повече радват ярките и наситени цветове, също и контрастните решения. Впечатлена съм от съчетанието на тъмно петролено зелено със светло тревистозелено - не съм предполагала, че може да е толкова хармонично, Дани Green Heart Покривката е страхотна! И двете маси ми допадат, допълнителните цветови акценти създават много приятно, приповдигнато настроение.
Дечи, комбинацията от розово и светло синьо и аз съм ползвала преди време за великденска маса. Прекрасно ти се е получило! И яйцата са разкошни, а към хортензиите имам особен сантимент.. Широко ме усмихнаха зайците и яйцето, които празнуват и на масата на Чопи Grinning Много нежни пастелни цветове, отново прекрасно хармонирана маса. Да ти споделя, Чопи, че се разтърсих в темата специално за великденските ти маси преди година - истинско удоволствие за очите с интересните чинии, прибори, комбинации на цветове, форми, деко Heart Eyes

Ииии.. понеже много ме развълнувахте с всички тия кулинарни чудесии Yum ще си позволя и аз малка виртуална почерпка от днес:

Скрит текст:

Първата неделя от месец май по тукашните земи се празнува Денят на майката. По случая.. още малко рози:

Скрит текст:

До скоро Hug

# 561
Dims  масата е страхотна,  както винаги си на висота.
Не знам защо , но да не би да имаме телепатична връзка Joy SatisfiedSmiley защото и аз вчера се рових за подобни комплекти за чай за подарък
https://www.aliexpress.com/item/1005001954433449.html?spm=a2g0o. … 316062%2365 
 все още избирам Smile

# 562
  • Австрия
Aу.. тези не съм ги виждала Nerd Впуснах се да разглеждам и кликам насам-натам .. хм... доста от нещата ми идват наистина too much.

Всъщност моите не са комплект т.е. купувала съм ги по различно време от различни места, китайски са, но са от преди появата на али-то. Последно в петък съвсем случайно попаднах на чинийката:

Скрит текст:

Имам и две солнички-рози. Не мисля да разширявам повече колекцията.. то няма и място вече.

Но като стана дума за китайски порцелан.. ох, заболяха ме очите от разглеждане Joy .. харесах си такива.. но си поръчах само една покривка за маса Relaxed

# 563
Dims напълно те разбирам  и аз съм като теб Joy покрай подаръка и аз си поръчах едно две нещица Satisfied Казвам си ,че не трябва да купувам , ама........пусто мислене . Все ги комбинирам с  нещо Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт