д-р Красимира Чалова - Пловдив

  • 8 094
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 20
Не намерих много информация за д-р Чалова. На 30.07 съм на преглед при нея за потвърждение на бременност, тъй като д-р Амалиев има свободни часове чак след 13.08. Какви са ви мненията за нея и ориентировъчни цени за първия преглед (без направление)?

# 1
  • Мнения: 67
Не намерих много информация за д-р Чалова. На 30.07 съм на преглед при нея за потвърждение на бременност, тъй като д-р Амалиев има свободни часове чак след 13.08. Какви са ви мненията за нея и ориентировъчни цени за първия преглед (без направление)?

Пиша със закъснение, но не мога да се стърпя. Просто я обожавам тази Жена! Нямам думи, с които да изкажа колко съм й благодарна. Тя ми проследи цялата бременност (не съм ходила при друг), а сега и на братовчедка ми. Винаги е мила, усмихната и внимателна, обяснява всичко достъпно, обръща внимание, винаги е на разположение да й се обадиш. Имам й пълно доверие. Щастлива съм, че попаднах на нея в този така важен момент за нас. Уникален Човек! Толкова ме беше страх от раждането и благодарение на нея раждането ми беше невероятно (нормално). Просто й се работи, обича си работата и това си личи. За цените не мога да кажа със сигурност, понеже имах доста проблеми, които не се повлияваха от терапиите и постоянно имах взимане на вагинален секрет и т.н. Скрининга в 12 г.с. имам спомен, че беше 50лв. И ме преглеждаше обстойно около час. Няма да съжалявате за избора си. Не бих я заменила с друг аг. До живот ще съм при нея и 5000лв. Да е раждането при нея, пак ще съм там 😁. А на Вас леко бременеене и здраво бебче на финала.

# 2
  • Мнения: 20
И аз останах с много добро впечатление, което потвърждава Вашите думи. Много любезна. Цената на прегледа беше 40лв., но цената е без значение когато си заслужава.

# 3
  • Мнения: 9 063
Може ли да попитам дали доктор Чалова все още работи в АГ Амалиеви?

# 4
  • Мнения: 67
Може ли да попитам дали доктор Чалова все още работи в АГ Амалиеви?

Да, все още работи там както и в АГ Селена.

# 5
  • Мнения: 9 063
Благодаря от сърце Kissing Heart

# 6
  • Мнения: 1 680
Здравейте!
Прегледах и двете теми за Селена. Никой не споменава д-р Чалова, а нали работи там? Как никой не написа нищо за нея, не вярвам да няма пациентки? 

# 7
  • Мнения: 67
Здравейте!
Прегледах и двете теми за Селена. Никой не споменава д-р Чалова, а нали работи там? Как никой не написа нищо за нея, не вярвам да няма пациентки? 

Ако не се лъжа, мисля че д-р Чалова работи в Селена от 2017г. Преди това е работила в Хирургиите. Има доста пациентки при нея и понякога се налага да чакам за час седмица. Наистина няма много отзиви за нея, но все пак е толкова млада... Самия факт, че работи с Амалиеви, мисля че е достатъчно красноречив.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 327
И аз за първи път чувам за др Чалова от тази тема, много хубави мнения изказвате, а аз вече толкова време съм в търсене на добър гинеколог, така че ще я посетя и дано и на мен ми допадне. Тя само със следене на бременност ли се занимава? Спазва ли се графика, имам предвид закъснява ли с часовете?

# 9
  • Мнения: 67
И аз за първи път чувам за др Чалова от тази тема, много хубави мнения изказвате, а аз вече толкова време съм в търсене на добър гинеколог, така че ще я посетя и дано и на мен ми допадне. Тя само със следене на бременност ли се занимава? Спазва ли се графика, имам предвид закъснява ли с часовете?

Вярвам, че и Вие ще бъдете очарована от д-р Чалова. Не преглежда само за следене на бременност. Има доста жени, които ходят и с други проблеми или профилактика. На братовчедка ми и помогна за забраменяване, тъй като имаше малък проблем, който никой друг гинеколог преди това не беше забелязал. За съжаление често се случва да чакам 10-15мин., за да вляза, но наистина обяснява много подробно всичко, а и не записва тя часовете, а акушерката, която отговаря на телефона.

# 10
  • Мнения: 1 680
На мен ми я похвали моя позната, която е следяла бременността си при нея.
Аз в момента съм в 8 г.с. Живея в малко градче и не се чувствам спокойна само с тукашните АГ, още повече че съм след ин витро и не съм в първа младост. Имам чувството,  че аз зная повече от тях . А те ужасно се дразнят, че съм чела и им задавам много въпроси.
И понеже пък София ми е много по-далече, се спрях на д-р Чалова. За мен е много важно един човек да си върши работата с удоволствие и да иска да я върши както трябва.
След толкова обяснения 😊 искам да попитам запознатите - ако някога отида по спешност без час, дали ще ме върне?

# 11
  • Мнения: 67
На мен ми я похвали моя позната, която е следяла бременността си при нея.
Аз в момента съм в 8 г.с. Живея в малко градче и не се чувствам спокойна само с тукашните АГ, още повече че съм след ин витро и не съм в първа младост. Имам чувството,  че аз зная повече от тях . А те ужасно се дразнят, че съм чела и им задавам много въпроси.
И понеже пък София ми е много по-далече, се спрях на д-р Чалова. За мен е много важно един човек да си върши работата с удоволствие и да иска да я върши както трябва.
След толкова обяснения 😊 искам да попитам запознатите - ако някога отида по спешност без час, дали ще ме върне?

Желая Ви една прекрасна бременност и здраво бебече на финала. Когато аз бях бременна (ох, беше по това време миналата година Blue Heart искам пааак), много се притеснявах когато не усещах бебчо повече от няколко часа. Споделих на д- р Чалова, че на няколко пъти сме тръгвали към нея или Селената да види дали всичко е наред Grin и тя ми е споделяла, че много мами са я пресрещали и са й звъняли просто така да се уверят, че и с тях всичко е наред. Особенно, ако тя Ви следи бременността, не мисля, че би Ви върнала някога. Бях с леки контракции на единия преглед и на следващия ден ми се обади тя, за да пита как съм, дали имам болки. Мога да дам много примери. Не съм виждала по-отдаден лекар от нея. Всеки гледа да те претупа набързо и да те увери, че всичко е наред, а при нея не е така. В такъв важен момент от живота на една жена, трябва да имаш 100% доверие на АГ и при прегледите, и при раждането.

# 12
  • Мнения: 1 680
Аз в момента съм така. След преглед се успокоявам за 2-3 дни, че всичко е наред, и после отново изпадам в паника😂

# 13
  • Мнения: 67
Аз в момента съм така. След преглед се успокоявам за 2-3 дни, че всичко е наред, и после отново изпадам в паника😂

Явно всички мами сме така. И аз постоянно четях и си измислях всякакви симтоми. Докато в един момент просто се успокоих и си казвах, че всичко ще бъда наред. Е, беше истина. Всичко е наред.

# 14
  • Мнения: 10
Здравейте, виждам, че отдавна не е писано в темата. И все пак ми се иска да пипитам, ако някой е ходил скоро на преглед при д-р Чалова, каква е цената на прегледа и как се държи в общи линии?

Общи условия

Активация на акаунт