Китен 2018 - 2019 г.

  • 48 721
  • 609
  •   1
Отговори
# 420
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Здравейте може ли да ми препоръчате уютен хотел близо до плажа и до центъра на приемлива цена? Благодаря предварително!
всяка къща е семеен хотел. в хотелите е по-скъпо.

# 421
  • Мнения: 68 370
Зависи и на кое се вика център - Странджа или Атлиман?

# 422
  • Мнения: 3
Ние се върнахме от там вчера, бяхме с ваучери от Грабо.Поблазних се от това че е нов хотел. Ужасен е, мръсно, пълно с мравки, прашно.При настаняването ни 2 сапуна и това е,нито един път смяна на бельо или хавлии, почистването се състоеше в един мокър парцал по средата на стаята.Закуската под всякаква критика, само сандвич с яйца и сирене или яйца и кашкавал и няколко овехнали домати и краставици, сирене и кашкавал-имитиращи продукти. Единственото по приятно нещо беше басейна, на който няма никой и ясно защо, кафето шварц беше 2 лв а фрапето 5ЛВ.И най важното не е удобно за малки деца, много е шумно от механата на метри от хотела.

# 423
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
и ние се върнахме от Китен.
еееххх момици, момици ... с палави  bombs къдрици  Laughing
като родопски чанове се люлеят  hahaha

# 424
  • Sofia
  • Мнения: 30
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile
За мен няма по добро място в Китен от Тропикана, горещо го препоръчвам на всеки, мисля че ще сте много доволни

# 425
  • Мнения: X
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile
За мен няма по добро място в Китен от Тропикана, горещо го препоръчвам на всеки, мисля че ще сте много доволни

Прочетохме още първото ви мнение за Тропикана. Няма нужда през четири страници едно и също.

Здравейте, преди два дена се върнахме от Китен и за втора поредна година се обеждавам че мястото с най-добрата кухня е едно заведение до северния плаж Атлиман - Тропикана. Заведението е от миналата година и все още не е много посещавано но кухнята им е превъзходна. Горещо препоръчвам на тези които са в Китен да го посетите. Правят страхотни пици на пещ, скара на дървени въглища, доста голямо разнообразие имат на риби, скариди, миди в черупка. С две думи човек има какво да хапне.

# 426
  • В.Търново
  • Мнения: 6 663
Кажете някое хубаво местенце за хапване, без При шопите на ул. Странджа, че музиката не ни понася, ще съм благодарна. Simple Smile
За мен няма по добро място в Китен от Тропикана, горещо го препоръчвам на всеки, мисля че ще сте много доволни
Ние пък обичаме да сме на ол инклузив.Омръзна ми още преди години да обикаляме по заведенията и да висим да чакаме поръчката си, като това ценно загубено време може да го посветим на разходка и посещение на някой обект например. Grinning Особено като сме с деца. Simple Smile

# 427
  • Варна
  • Мнения: 323
Момичета, а влакче до Приморско има ли тази година. В нета ми излиза само инфо от 2018.

# 428
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
има.
на всеки 35 мин. мисля че беше.
3 лв. за възрастен
2 лв. за деца под 7 год.

пп. отговорът ми е валиден, въпреки че съм момък.  hahaha

# 429
  • Варна
  • Мнения: 323
има.
на всеки 35 мин. мисля че беше.
3 лв. за възрастен
2 лв. за деца под 7 год.

пп. отговорът ми е валиден, въпреки че съм момък.  hahaha


Благодаря, Sir:)

# 430
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Като ориентир какви са цените на храната за вкъщи?

# 431
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Като ориентир какви са цените на храната за вкъщи?
с 20-30% по-ниски.
предлагат пластмасови кутийки. в някои от ресторантите също предлагат от тях - остатъка да си го вземеш.

# 432
  • Мнения: 118
Някои да е ходил тази година в хотел Русалка, как е яденето,чистотата и обслужването. Тъй като на 27.07.заминавм за там

# 433
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 999
Някои да е ходил тази година в хотел Русалка, как е яденето,чистотата и обслужването. Тъй като на 27.07.заминавм за там
в хотела не съм стъпвал, но пък всяка година минавам по няколко пъти покрай него.  Laughing
външно изглежда приличен. за чистотата нямам представа.
яденето - писал съм в предишните теми. сервитьорките не се разделяха с телефоните. клиента е на втора линия. тази година може би има промяна. всъщност това ми направи впечатление и из другите кръчми - сервитьорите не се вглеждаха в телефоните. явно са чели във форума забележките  Laughing  принципно яденето зависи от готвача. а те тази година навсякъде бяха кът. също така е истина и, че на някой му харесва дадена храна , а на друг- не. специално за тази година клиентите на ресторанта на този хотел бяха предимно гостите на хотела. около 19-20ч , когато вероятно беше вечерята им, масите бяха почти пълни. преди и след това консумиращите бяха сравнително малко. сравнявам го със съседни заведения в един и същ час.
така или иначе вече си обвързан с хотела. дано да си доволен/а

# 434
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Здравейте! Търся мнение за апартаменти Рали. Някой да е ходил?

Общи условия

Активация на акаунт