Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 420
Здравейте !
От Пловдив съм и имам гинекологичен проблем( кървене между менструациите).
Лутам се повече от 2 години като сменям непрекъснато доктори, защото вдигат ръце и не ми поставят даже диагноза.
Бихте ли ме насочили към добър хомеопат,който има опит в тази област по възможност да работи в Пловдив.
Благодаря !

# 421
# 422
Не се отваря, но на други места намерих статията.
Въпреки че вече имам сериозни резерви към хомеопатията, статията е еб*ти неграмотната. Починало след лечение с хомеопатия, пък лекувано с противовъзпалителни билки. Пък родителите били антиваксъри и държавата трябвало да се намеси Joy
Страшен мишмаш и почти никаква връзка със заглавието.

# 423
Възможно е. Но чудя се защо не се натрапват смъртните случаи при лечение с алопатия, въпреки, че са доста повече. Като добавим и журналистическата склонност към манипулация - оставам без повече коментар относно статията.

# 424
# 425
Няма как много години организмът да е потискан и после да се очакват чудеса от хомеопатията. Знам колко години ми трябваха на мен (сравнително здрава жена) да постигна по-добро ниво на здраве. Знам от къде съм тръгнала и къде съм стигнала. Потискането не е само с медикаменти. Хиляди други неща са. Започват още преди да се родим, минават през възпитанието ни в рожденото семейство и продължават в съзнателния ни живот.

Общи условия

Активация на акаунт