Любители на котки - Тема 123

  • 44 703
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 477
Вчера бил международен ден на 🐈 Heart
Да са ни живи и здрави прекрасните косматковци!

Ето един Блеки "върху горещ ламаринен покрив" Grinning



Любимото му място от няколко дни- стои там привечер и ни гледа от високо.

# 61
  • Мнения: 1 050
Първата снимка е страхотна Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 8 348
Понеже още не съм серазписвала в темата....
Честит ни ден.

И серия досадни ранобудници изпращащи ни на работа











# 63
  • Мнения: 583
possessed, прекрасни са, само за мачкане Heart Но и те като моята откачалка имат палав поглед и изглеждат все едно са намислили нещо Grinning

# 64
  • София
  • Мнения: 8 348
А баш, надпреварват се коя по-голяма беля да свърши.
И не дават да ги мачкаш. Да дойде по-сивата да се гушне, може. Ама не и да я гушна аз, тя трябва да лежи до мен или върху мен, иначе не. А шареното е тотално диване, хапе, дере, спи на тая етажерка и като мина край нея задължително ме закача с нокът.

# 65
  • Мнения: 583
Което ме навежда на спомена как онази вечер мъжа ми си играе с Кари и нещо се боричкат там, тя ходи сама да го търси да се борят Grinning И така са се разиграли и се гонят, а аз най-невинно съм си пуснала едното краче да виси от дивана, докато лежа и гледам филм. Лудата котка, докато се гони с него, минава покрай крака ми, захапва ме (явно ей така просто, да си знам) и продължава гонитбата... Grinning По груби сметки до 2-3 месеца трябва да стане на 2 години и вече се чудим дали ще си остане така ненормална, защото всички ни казваха, че до годинка и ще се успокои Grinning

# 66
  • Мнения: 1 050
Все е имало за какво да те за'Апе Joy

possessed, грехота е да не могат да се мачкат тези красоти Weary Егоистична котешка работа. Нацуп!

# 67
  • София
  • Мнения: 4 714

Тази снимка ще е изпринта, ламинирам и показвам постоянно на моя маймун.
Всеки ден дърпах кресла, а през ден разтягах и дивана за да вадя нещо подобно. В един момент видях, че съм надрала лака на паркета. Вече не помръдвам нищо, играчките станаха толкова много на брой, че "извират" отвсякъде, даже и от кот.Т. Open Mouth
За мачкотенето - и моя не винаги е в настроение. Но аз не го и питам. Simple Smile И започва едно жално пъшкане, все едно капнал от умора продължава да оре на нивата. Simple Smile
Любимото му е да ме захапе за дясна предмишница ако нещо се разсея за повече от 5 мин. Даже и пред гости го прави, дето преди уж много им се плашеше...

Честит ни котешки ден!!! Simple Smile

# 68
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Майя, по повод сръдните на Котуньо -
Скрит текст:
имах два хамстера баща и син - Пухчо и Малчо. Малчо беше най-най-най-невероятният хамстер на света (сега като пиша ми се насълзяват очите след повече от десет години). Та ние ги пускахме да се разхождат из стаята един след друг. Гледам Малчо се вмъква под чекмеджето на един шкаф, дърпам и какво да видя - билетчета, хартийки от бонбони, бонбон дропс, абе каквото видял примъкнал. Почистих. Той премести скривалището под другия шкаф. Разбрах го, когато видях Пухчо да изнася скритите съкровища. Та Малчо крие, Пухчо изнася. Обожавам хамстери, ама много кратко живеят и много боледуват от рак.

# 69
  • София
  • Мнения: 8 348
Имала съм бая хамстери, ама и при нас бяха паметни двама, татко и син. Джон Вайпър Савов и Джон Вайпър Савов Джуниър. Джони и ДжейДжей. Като ракети бяха и двамата, размазваха ти се пред погледа, така търчаха. Джони беше първа любов с пенсионера, тичаше през него, направо му се вреше в устата, а пенсионера само мижеше и се обръщаше на другата страна. А Джони му се вреше под корема, чак заспиваше там гушнат. Някъде имам снимки.

Имахме и два папагала - Мерилин и Менсън. Подозирам, че бяха еднополови, ама на кой му пука. Кучето ги дебнеше да ги яде, пенсионера хич.

Имахме една огромна блатна костенурка Кьопчо, нямаше си две крачета, и я отглеждах на отговорно пазене 5 години. И тритон Тито, живя бая години момчето.

# 70
  • Мнения: 5 508
Ей, представих си хамстерите Grinning В зоомагазина, в който работя, имаме ама са гадове - само гледат как да ти перфорират пръста, пфу!

Ето и една снимка от вчера. Погледа говори достатъчно, а после се сърди като я карам да яде малцова паста 😁

# 71
  • Мнения: 3 893
Страшно хубаво трицветно коте

# 72
  • София
  • Мнения: 9 534
Ооооо, хамстери..!  Two Hearts Обожавам ги! Първоначално бях твърдо против когато брат ми каза, че ще си вземе хамстер. Някаква мишка! Вкъщи! В детската стая! Абсурд! Но когато братлето ме постави пред свършен факт направо се влюбих в малката миша муцунка и чаровните миниатюрни крачета! Heartpulse Имахме няколко хамстера през годините, но един остава трайна следа в сърцата ни - Белчо. Бял ангорски хамстер с невероятни червени очи. Живя доста дълго. Спомина се неочаквано. Тъжихме много за него и друг хамстер не си взехме. Беше умно диване. Някак беше запомнил по кое време на денонощието имаме възможност за игри и ако случайно се отплеснем и не го извадим от аквариума, започваше едно бясно скачане и драскане по стените на аквариума, за да ни подсети. Laughing

# 73
  • Мнения: 3 893
И аз да покажа един пиратко.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 70
           На село сме и се размазват от обиколки по двора.

Общи условия

Активация на акаунт