КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 246
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 2 672
Честит празник в дома ти, Дидия! Да ти е жив и здрав мъжа и да те слуша все така! Наздраве!



Здравче, направо си отличничка! Тук си, на линия си, сега остава да ни изчетеш, а ще пишеш в новата тема. И ползай "редактор", моля. Може ли един истински редактор от плът и кръв да не ползвя някакъв си бутон "редактор"? А, не става така.

И аз правих щрудел с ябълки, тиква и круши. Страхотен стана!

Иве, ти пък чак до сън го докара. Този сборник, дето го споменаваш и да днес си е ценен. Аз навремето, като не я обичах тази наука, все сънувах, че не мога да реша една задача и се изпотявах и наяве. Събуждах се цялата облян Луда работа!  hahaha

Дидимити, каква изненада сте готвили така и не разбрахме?  newsm78

Жачето сигурно я е завихрила нЕкоя фиеста!  Heart Eyes

Изкушена съм да поканя любителките на поезия на специална вечер, но ще се въздържа, че да не додея на останалите. Ще го свърша по жицата.  Heart Eyes Подарък за душата!


Лека  нощ, до нова тема!

# 751
  • Мнения: 894



Иве, ти пък чак до сън го докара. Този сборник, дето го споменаваш и да днес си е ценен. Аз навремето, като не я обичах тази наука, все сънувах, че не мога да реша една задача и се изпотявах и наяве. Събуждах се цялата облян Луда работа!  hahaha



Sweat SmileWink

# 752
  • Мнения: 5 490

Яжке, ще ти препоръчам едно много хубаво лекарство, което открих преди месец, когато имах начални позиви за простуда. Препоръчаха ми го в аптеката. Много ми помогна, отрязах болестта в зародиш. Има го в аптечната мрежа.
http://humexgrip.bg/
Успех и дано да ти мине бързо.

# 753
# 754
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270
    

          ЧЕСТИТ ДЕН НА ПЕНСИОНЕРА! И ДАНО ДЪЛГО СИ ПОЛУЧАВАМЕ ПЕНСИИТЕ, КАКВИТО И ДА СА!

# 755
  • София
  • Мнения: 8 311
Привет красавици!
ЧЕСТИТ НИ ПЕНСИОНЕРСКИ ПРАЗНИК!
И за да не ни е много хубаво, а ЧЕСТИТИ НИ ПОВИШЕНИЯ НА КАКВОТО СЕ СЕТИТЕ. Ще си светим със свещи, ще се увиваме в юргани.  cold Дано зимата е по-благосклонна, че ако тракаме много със зъби, може и да си счупим ченетата. hahaha tooth

# 756
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 537
Без да искам да хвана последния влак за тази тема.
Ивлин, честит рожден ден! На патерици, но от сърце ти желая много здраве и щастие!
Дидия, честит и на тебе рожденник! Да ти е жив и здрав още много години!
Здравче,  здравей! Как си?
Фло, успешна учебна година!
Яжке, бързо оздравяване!
Дидимити, много хубава картинка, вече забравихме какво е памук!

01.10.  е Световен ден на музиката и на поезията,
                на възрастните хора,
                на архитектите
                Световен ден за борба с хепатита,
                първият ден на Световния месец за борба с рака на гърдата.
                ден на вегетарианците,
                Световен ден на кафето

Честит да ви е Първи октомври!

# 757
  • Мнения: 2 099
Smiling ImpRageЗдравейте всички, мили душички! Two Hearts
Гледай как от радост, че пак съм тук - и да стихоплетствам взех.Black Nib А, Маринка? Ти довечера на радиопоетите и др. ли ще ходиш?  Взимам си бележка за несресаното нередактиране. От радост пак, снощи пренебрегнах едно мое желязно правило: не пускай нищо да отлети непрочетено!!! Scream

Дидимити мила, картинката ти е супер! Hands Plus1
Флоранс, хайде хайрлия да е с таз "малка" книжчица! Bell
Честито и на всички държавни стипендиантки и на мен - Деня на музиката, пък и на едно приятелче-архитект. Hands Clap
Ох, изчезвам.
Какъв ли пост нашарих - не знам как се получава новият интерфейс и оцветяването на разни думички. Hands Nail Care

# 758
  • Мнения: 2 099
Нищо не се получава с оцветяването на отделни думички. Знае ли някой как става?
За сведение - актуална информация: 1 медицинска бележка за ученик струва 250 лв. в джобчето на доктора.
Нямам думи.
А милата Жабунка още не се е осеферила от връщането си от татковината и от всичките тукашни фиести. Емнала я е и някоя тамошна, която като приключи - и ще има нова тема. Пожалете човека. Нищо, че изглежда като състезателка по плуване на ок. 30 г.

# 759
  • София
  • Мнения: 8 311
Сколасах да седна за няколко минути при вас ( а то къде другаде?) и после да яхвам метлата  afwitch
ЗДРАВЧЕ, много ти се радвам на появлението и честити ти празници-музикални и рентиерски Simple Smile
АЛФЕЯ, усмихна ме с това, че си хванала последния влак на темата Joy
ЖАБКАТА развява стройна снага по испанските курорти и събира погледите на всички #Crazy
Градско ЯЖКЕ, как е твоето тяло? Отдаде ли се на вирусите или успешно се съпротивлява. Я колко дружки ти дадоха съвети.
ДИДИА, как изкарахте празника?
ДИДИМИТИ, чак сега си пия кафето. Тенкю баба. Да те питам, поддържаш ли английския?
МАРИНКА, цяла сутрин се ослушвах за ново стихотворение, но не би.
ДЕЛТА, как е внучката?
ГРЕТИ, свикна ли с новата обстановка? Беше обещала снимка на реставрирания шкаф.
Лелееее, как бягат стрелките на "чифоника" . Време ми е да потеглям, няма да ми се размине Mr. Green
Всички неспоменати красавици ги прегръщам силно, силно, чак кокалите да им изпукат. Hug
А къде е баба АЙША? Сигурно довечера ще се яви на рапорт. И да каже как се казва внучето.
Хайде, останете си със здраве  Heart Eyes

# 760
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нова темичка!!!
http://www.bg-mamma.com/?topic=1065897.new#new

# 761
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 270
  Хайде и аз следобедно!
Здравунке, толкова се радвам да те "видя".
За новата тема..ами до сега сме били коректни! Сега един път да ни изтърпят модераторите! Жабка ще се появи!А ние ще си пишем до тогава!

Общи условия

Активация на акаунт