Стара Загора - 77 тема

  • 104 741
  • 824
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 6 092
Някой лежал ли е скоро в Университетската болница (кожното) ,как са условията там-мизерно ли е или бива,има ли топла вода за къпане  Thinking

# 151
  • Мнения: 43
Здравейте мами. Не знам въпроса ми дали не се повтаря, но ако мога да получа малко повече информация относно педиатъра. Например да ми препоръчате някой/я и евентуално да ми кажете, кога се записва бебчето, кога е първият преглед. Задължително ли е, след като ни изпишат от родилното, да ни направи посещение вкъщи? Тъй като ще ми е първо детенце и нямам поглед към тези неща. Благодаря предварително!

# 152
  • Мнения: 97
Здравейте мами. Не знам въпроса ми дали не се повтаря, но ако мога да получа малко повече информация относно педиатъра. Например да ми препоръчате някой/я и евентуално да ми кажете, кога се записва бебчето, кога е първият преглед. Задължително ли е, след като ни изпишат от родилното, да ни направи посещение вкъщи? Тъй като ще ми е първо детенце и нямам поглед към тези неща. Благодаря предварително!
Ние сме при Веселина Шишманова, много съм доволна, но тя ни е и ЛЛ. Желателно е да се направи домашна визита, ще ви обясни съответният педиатър какво да правите, какво може да очаквате. Първият преглед след посещението у дома беше на 1 месец измерване на ръст, тегло, преслушване и т.н. Хубаво е преди изписването да имате избран педиатър.
Успех!

# 153
  • Мнения: 5
Здравейте, предстои ми сватба в града и след като не видях да има тема, реших да попитам тук. Има ли някъде някои хубав бутик за рокли в града? Гледах сайта на един Mon Ange , но никъде не мога да намерия някакви мнения за него. Минавах покраи един, ами всички рокли бях тип "циганска мечта",- огромни торти и много камъни. За съжаление и в София където гледам повечето са такъв вид. Отделно,че аз съм по-пълна и на повечето места ми казват,нямаме размери, харесайте се модел взимаме мерки и го поръчваме да го шият. Добре,но как да преценя дали модела е моя или не, без проба? Мислех си да ида и до Асеновград,но ходих преди няколко месеца служебно и имах малко време да видя какво има по магазините,ами то навсякъде кич и камънаци. А аз търся стилна рокля. Къде бих могла да ида в града и да потърся рокли?

# 154
  • Мнения: 2 219
В Универсалния магазин има един, отдясно на входа, виждат се роклите през витрината, но името не се сещам. Simple Smile

# 155
  • Мнения: 648
В Асеновград има един бутик “ Версай” ! За в града се сещам за едно място до градинката на Алана и на улицата зад съда ( не знам коя е)

# 156
  • Мнения: 43
Здравейте, мами. Има ли някоя от вас близките месеци да е раждала в Ниа Мед? Избрала съм си там да раждам и искам да разбера, мнението ви като цяло за всичко.

# 157
  • Мнения: 2 219
Това много пъти е коментирано.
Аз лично, съм доволна. И 2те ми деца са родени там, нормално, при д-р Христов. Макар, че родих почти само с акушерката.

# 158
  • Мнения: 43
Това много пъти е коментирано.
Аз лично, съм доволна. И 2те ми деца са родени там, нормално, при д-р Христов. Макар, че родих почти само с акушерката.
Аз видях, че е коментирано, но исках малко по- скорошна информация.

# 159
  • Мнения: 186
Второто си дете родих секцио по медицински причини при Христов миналата година. Доволна съм.

# 160
  • Мнения: 49
Добър ден! Ще водя детето си на преглед про д-р Дърмонов (ортопед), но не съм сигурна къде точно преглежда и не мога да се свържа с него. Бих се радвала, ако някой знае и сподели! Благодаря ви! Flowers Tulip

# 161
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Добър ден! Ще водя детето си на преглед про д-р Дърмонов (ортопед), но не съм сигурна къде точно преглежда и не мога да се свържа с него. Бих се радвала, ако някой знае и сподели! Благодаря ви! Flowers Tulip
Работи в Свети Лука.

Име:Д-р Дърмонов
Мобилен:088 742 0294

# 162
  • Мнения: 648
Лично аз не съм доволна макр че и нас педито ни прати там! Преглед 2 Мин ???? Ами то обличането и събличането траеше повече!

# 163
  • Мнения: 448
Аз водих моето дете при доктор Крумов

# 164
  • Мнения: 496
Откъде мога да си купя малки бурканчета от 190мл за детската кухня?

Общи условия

Активация на акаунт