Стара Загора - 77 тема

  • 106 269
  • 824
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 433
Знаете ли кога има  класиране за яслите и към кой мога  да се обърна?
. Виж тук : https://priem.starazagora.bg:5443/allDay/news Simple Smile Има и мейл за връзка.

# 361
  • Мнения: 499
Класиране има всеки месец, зависи кога искаш детето ти да започне ясла. Например ако майчинството ти свършва май месец трябва да кандидатстваш за класиране тогава. 5 дни след класирането трябва да запишеш детето и до две седмици трябва да започне ясла. Миналата година и аз се бях шашнала и никой никъде не обясняваше. За по-сигурно може да звъннеш в общината да питаш за график на класиранията.

# 362
  • Мнения: 648
Еййй най- накрая някаква информация! Благодаря много! Писала съм го за Март ,защото и до тогава ми е майчинството

# 363
  • Мнения: 1 802
Здравейте! Не съм от Стара Загора, но имам питане за моя близка, която гледа възрастен на легло, и общо-взето никъде не може да мръдне/ а колкото и да обичаш един човек в един момент това се оказва доста изтощаващо/ и бих искала да и помогна. Чух че към много общини има услуга "социален асистент?" (мисля, се води)- от социалното им заплащат и им върви стаж на тези асистенти, които гледат болни хора. Имате ли представа къде трябва да отиде да подаде заявление и да кандидатства или просто да попита? И изобщо имате ли някаква информация по въпроса? Благодаря и успешен ден!

# 364
  • Мнения: 2 230
Трябва да попитате в Социални грижи, сградата се намира малко под СОУ "Иван Вазов".

# 365
  • Мнения: 6 167
Здравейте! Не съм от Стара Загора, но имам питане за моя близка, която гледа възрастен на легло, и общо-взето никъде не може да мръдне/ а колкото и да обичаш един човек в един момент това се оказва доста изтощаващо/ и бих искала да и помогна. Чух че към много общини има услуга "социален асистент?" (мисля, се води)- от социалното им заплащат и им върви стаж на тези асистенти, които гледат болни хора. Имате ли представа къде трябва да отиде да подаде заявление и да кандидатства или просто да попита? И изобщо имате ли някаква информация по въпроса? Благодаря и успешен ден!
Питала съм преди за соц.асистент в Социалното,казаха ми болният да има 90 % ТЕЛК и тогава отпускали.

# 366
  • Мнения: 64
Здравейте, моля за мнения на родители на четвъртокласници в училище Димитър Благоев, интересувам се от Госпожите които този Септември ще поемат първи клас и ще бъда безкрайно благодарна на разширени коментари по темата

# 367
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Здравейте мили дами, да знаете къде в градът ни изработват или продават шоколадови ръчно направени бонбони или бисквитки. Става дума за 8 Март, да са тематични Innocent

# 368
  • Мнения: X
Сещам се за един гръцки магазин за шоколадови изделия срещу магазин Бебе. Нещо с Вълвет му беше името. Чак тематични за 8ми март не знам как биха изглеждали, но имат страхотни бонбони и ги опаковат много старателно.

# 369
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
https://www.facebook.com/sweet.bijouuu/

Поръчвала съм от тук, доволна съм.

# 370
  • на земята
  • Мнения: 4 094
Препоръчвам, всичко е прекрасно,вкусно,опаковано за ценители.
Сигурна съм,че ще останете доволни и момичето е много приятно.
https://www.facebook.com/blackvelvetchocolaterie/?ref=br_rs

# 371
  • Мнения: X
Препоръчвам, всичко е прекрасно,вкусно,опаковано за ценители.
Сигурна съм,че ще останете доволни и момичето е много приятно.
https://www.facebook.com/blackvelvetchocolaterie/?ref=br_rs
Точно този имах предвид и аз Simple Smile

# 372
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Много благодаря за отговорите. Ще намина тези дни да видя и до полицията и срещу магазин "Бебе" какво предлагат. Хубав ден , прекрасни Innocent Gift Heart

# 373
  • Мнения: 47
Знаете ли каква е цената на слушане на тоновете на бебето при бременна жена в болница Тракия ?

# 374
  • Мнения: 2 230
Здравейте. Знаете ли дали в Кожен диспансер Стара Загора се взема час предварително или отивам и чакам? Намирам някакъв телефон, но не може да се набере.

Общи условия

Активация на акаунт