Спам тема / Морско-воайорска, отпускарска и заспала най-вече/ от 7.08. до когато...

  • 22 092
  • 764
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 505

Добрютрююююююююю!
Пфу... колко рано станах...
Flushed

# 706
  • София
  • Мнения: 6 308
Рано, рано.......колко да е рано.
Аз съм от преди 7. Поливах, поработвам на тихия фронт, после и на тръстиката. Simple Smile Снощи прах, иам и да простирам, понапълнил съм мивката, че снощи немах нерви. Следобяд ако и позачистя, с чиста съвест ше метна, я една джента я една бирка. Smile

# 707
  • Мнения: 11 505
Малиииии, овършал си целата къща от рано.... аз само едно кафе съм изпила и се почесвам още Laughing

# 708
  • Мнения: 15 619
Спокойно може да прекръстим темата на домакински спам и да споделяме техники за облекчаване на битовизмите.  Grinning Полуовършала съм, предстоят ми още вълнуващи изживявания за деня.  Joy
 ДУ. 

# 709
  • София
  • Мнения: 6 308
А? А? Да се видите кви сте. Преметате кълки по цел ден, после мъжете лоши били...Joy
Айдеееееее......раз-два, раз-дваааа Laughing

Скрит текст:

# 710
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
И днес плаж...нанайси Rolling Eyes Да си таковам кармата....

Ааа, на домакински спам резко изчезвам Joy

# 711
  • Мнения: 15 619
И днес плаж...нанайси Rolling Eyes Да си таковам кармата....

Ааа, на домакински спам резко изчезвам Joy
Мое си намериш някой домакин, бе! Щом не те влече. Joy
И аз обичам да плажувам. Даваш ми идея. Ще си направя плаж. Ай, чао ви. И умната!

# 712
  • Мнения: 11 505
То и премятането на кълки не е лесно, ко знайш ти...
Пфу, Жу.... закъсАла си го
Laughing

# 713
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Мое си намериш някой домакин, бе! Щом не те влече. Joy
Не ме влече. Правя го. Но не обичам да го обсъждам Joy

И аз обичам да плажувам. Даваш ми идея. Ще си направя плаж.
Лошааааа сииии Cry

# 714
  • Варна
  • Мнения: 36 575
Аз затова обичам да прехвърлям домакинството на машините - сушилня, миялна... Както споменах, базови модели щот и аз съм базов модел, без екстри 😁 Мисля да се сдобия и с прахосмукачка робот, може и с някой кукър, че съвсем да ми олекне. Кат същи робовладелец ще съм, тц тц тц. Ама чакам черния петък да си накупя това онова.

Пък щерката си е заплюла лилава каска за другата година, моля ви се! Къде да я търся тая лилава каска?!?

# 715
  • Мнения: 11 505
Виж в Декатлон (за каска)

# 716
  • Варна
  • Мнения: 36 575
Там за мотори май няма. Ще ми се да е нещо качествено. Знам аз къде да търся ама силно ме съмнява да има лилави... Миже пък и да имаме късмет.

Оф, някакъв концерт на МТВ ще има тая вечер по плажа във Варна и затварят части от някои улици, а аз трябва да ходя към Златните довечера. Подозирам, че движението ще е кофти по пътя Варна-Златни пясъци, докато отмина отбивката за плажа.

# 717
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 812
Добро утро!

# 718
  • Варна
  • Мнения: 36 575
Бррр, Янче, късно се излюпваш Simple Smile Аз изпих две кафета вече и се замислям за обяд.

# 719
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 812
Ааа, съвсем нормално време си е Wink
Докато решим какво ще правим - дали ще мързелуваме, или ще скитаме, ще пием по кафе и ще закусим.  Времето е чудесно, та има шанс пак да се приберем по никое време.

Общи условия

Активация на акаунт