Спам тема / Морско-воайорска, отпускарска и заспала най-вече/ от 7.08. до когато...

  • 22 115
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 15 619
Та какво казвате върлувало в темата ?
Лиъм не ще да каже.  Joy Аз си върлувам в кухнята. Варя си тука царевицата и мълча.
Янче, туй съм аз, ама ме цъкнали преди да си сваля горнището. Клюкари ниедни! Grinning

# 31
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Та какво казвате върлувало в темата ?
Аз се замислям да не се издавам на кои плажове ходя. Че току виж тайно си дошъл и си ми снимал гъ....педикюра Joy

# 32
  • Мнения: 10 679
За протокола - оценявам рубенсовите форми на някой дами, но не съм им почитател.

# 33
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
От толкова години сме на океанското крайбрежие, само веднъж съм ходила на плаж. Тази година заради децата стъпих на плаж, ама само като придружител:


# 34
  • Мнения: 10 679
Това със шатрите не е плаж.Плаж е да отидеш с една хавлия на пясъка, като излезеш от водата да легнеш на горешия пясък да изсъхнеш докато лежиш там, да се наслаждаваш на водата, пясъка и слънцето. Това с шатри, чадъри, ледени напитки, закуски и какво ли още не си е чиста глезотия. За ползата от плажа може да се говори доста, но повечето хора отиват на море заради купона.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Пък към Варна идат облаци. Чини ми се, че може да ни повали.

# 36
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Това със шатрите не е плаж.Плаж е да отидеш с една хавлия на пясъка, като излезеш от водата да легнеш на горешия пясък да изсъхнеш докато лежиш там, да се наслаждаваш на водата, пясъка и слънцето. Това с шатри, чадъри, ледени напитки, закуски и какво ли още не си е чиста глезотия. За ползата от плажа може да се говори доста, но повечето хора отиват на море заради купона.
Да, така е. Но е хубаво, че е помислено и за хора, които не трябва да се излагат на слънце.
На този плаж конкретно шезлонгите на първа линия бяха във водата. За мен си беше пренаселено. На другия плаж беше по-свободно. Но и на двете места водата беше кристално чиста.

# 37
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Аз си признавам, че си пържа ръчичките и стъпалата на пясъка. Дано има ефект зимъска

# 38
  • Мнения: 15 619
Една жена преди години ми разказваше, как получила някакви болки в главата, носа, челото - малко съм позабравила историята, не си спомням синузит ли беше, каквобеше, но така или иначе, лекарите не могли да помогнат и ставало въпрос вече за операция. Та, отишли на море и тя всяка сутрин ходела на разходки да диша йодни пари, загребвала морска вода и всмуквала през носа. Към края на почивката от носа й излязло някакво парче нещо си и дотам с болежката.

# 39
  • На Марс
  • Мнения: 8 713
Това със шатрите не е плаж.Плаж е да отидеш с една хавлия на пясъка, като излезеш от водата да легнеш на горешия пясък да изсъхнеш докато лежиш там, да се наслаждаваш на водата, пясъка и слънцето. Това с шатри, чадъри, ледени напитки, закуски и какво ли още не си е чиста глезотия. За ползата от плажа може да се говори доста, но повечето хора отиват на море заради купона.

Точно така ... аз дори не ползвам кърпа ами директно си се въргалям на песъко Simple Smile

# 40
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Как да не откликне човек на тази оферта:

# 41
  • Мнения: 10 679
Джу, печи кълки и дупе ! В противен случай, като се съблечеш има шанс на приличаш на ТКЗС труженичка.
Пропуснах обяса и сега ми се яде или кашкавал пане или печено сирене, с бирата в хладилника и студената диня за десерт - ама таратанцииии...
Вън се мъчи да вали ама няма да завали, само се мъчи.
Както се казва, време е да помислим за вечерята и после пак на плантацията.

# 42
  • Мнения: 15 619
И тук се мъчи, ама с мъченето само си остана. Гръмна, трясна, капнаха пет капки и толкоз.
За равномерния тен и аз съм съгласна.

# 43
  • София
  • Мнения: 6 308
Готвач и масажист са преди бармана. Приоритети Stuck Out Tongue Winking Eye
Готвя. Не съм спец, но и масажирам малко. Бил съм и барман. Simple Smile
Други желания? Laughing

# 44
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Ееее, Онзи, ти уби конкуренцията направо!  Сега ще ти направим график за да огрееш всички дами тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт