Списания с подаръци - 9

  • 39 214
  • 257
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Само един цвят ли е или е само този  златистия като за Айше от Факултето.

# 241
  • Мнения: 30 969
Оооо, не е златист, а е невероятно холо. Но е лепкав. Иначе е много як.

# 242
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Много харесвам тези холота и върху най-безличното червило стои супер.

# 243
  • Мнения: 36 198
Това списание така и не го намерих в Плевен. Може ли да се купи онлайн, примерно?

# 244
  • Мнения: X
Списанието, което аз взех, не е с тази корица. Малко по-късно ще снимам и кача, сега съм в движение.

П. П. Така, ето снимка. Опитах да направя и суоч, но нищо не се вижда. На мааалко по-тъмен тен със студен оттенък този гланц прави жената да изглежда на неопределена възраст (чети - изглеждаш стара, но възпитанието не ми позволява да го кажа директно).
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 22 юли 2020, 19:51 от Анонимен

# 245
  • Мнения: 36 198
Грация е с подарък, вчера коментирахме в друга тема:
Скрит текст:
Сенките са тези: https://www.dodis.bg/essence-kremoobrazni-senki-za-ochi-moonligh … hni-tzvetove.html
Цвят номер 2 (поне в моето списание, не знам, може да има повече от един вид). Събират ми се по клепача, сигурно трябва да използвам някаква основа...
Кажете ако има Гламър с интересен подарък или някое друго - вчера огледах, но при нас нямаше много голям избор.

# 246
  • Мнения: 36 198
Сега видях, че декемврийската Грация е с лак за нокти на Катрис, но не мисля да го купувам, защото рядко се лакирам.

# 247
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Днес видях че в Грация има подарък червило на Bell.

# 248
  • Мнения: 36 198
Преди няколко дни видях списание Мода с подарък единични сенки Есенс (бледо жълти).

# 249
  • Мнения: 312
Списание грация, откъде мога да го купя? За Варна става въпрос.

# 250
  • Мнения: 639
Списание грация, откъде мога да го купя? За Варна става въпрос.

В "Bulmag", където е MaxiFit-a съм виждала и съм си го купувала, както и от вестниците дето са пред Марешки на кръстовището цветята на Чаталджа.

# 251
  • Мнения: 803
Здравейте ! В Грация видях мини кутия на BelleBox. Някой може ли да каже, дали си заслужава?

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 13 386
Мострите се коментираха в темата за бг кутии.

# 253
  • Мнения: 803
Мострите се коментираха в темата за бг кутии.
Благодаря!

# 254
  • Мнения: 36 198
Намерих го, благодаря за информацията.
Струва ми се, че преди съм виждала списания с повече мостри между страниците. Тук единственото различно е, че са ги сложили в сладка кутийка.

Общи условия

Активация на акаунт