Пуешко и заешко? От кой месец?

  • 4 369
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 446
Мисля , че можеш да захраниш.

# 16
  • Мнения: 95
ANNARD,  Joy много ми хареса как си се регистрирала: "малкото село Тракия квартал на Пловдив" - и аз съм живяла там много години.   Peace Имах една колежка в университета от Ямбол, която след като разбра, че живея там ми каза: "ааа, знам го това село в Пловдивско  - като пътувам с влака, то се пада на 10 мин. преди Пловдив"  hahaha
А, относно захранването - мисля да ви послушам и още утре ще опитаме пуешкото! По принцип съм много доволна от педиатърката си и май винаги я слушам, но този въпрос не го бяхме обсъждали с нея.
Благодаря на всички  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 3 677
Аз го захранмам по-раничко
Пуешко и заешко хапна на 6 месеца за първи път- веднага след пилешкото
Телешко и свинско дадох една на скоро

# 18
  • Мнения: 8 917
Към годинката пробва и двете

# 19
  • Мнения: 742
Заешкото и птичите меса се препоръчват за начално захранване с месо.

Ние започнахме (на 6 месеца) със заешко, после въведохме пуешко и пилешко, след около месец телешко, след 8-ми месец свинско и риба след 10-ти месец.
Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 3 787
С пуешко и заешко захраних в 8 месец

# 21
  • Мнения: 2 116
През 6тия месец!  Hug Нямахме проблеми! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 4 629
Не съм чувала да трябва да се изчаква по някаква причина с тези меса. Според мен можеш да ги даваш

# 23
  • Мнения: 4 392
Заешкото и пуешкото са най-леките и се препоръчват за захранване с месо.Ние ядем най-вече пилешко и телешко,другите не ги тачи особено.Свинско и риба не съм давала.

# 24
  • Мнения: 1 555
Заешко и пуешко дадох от 6 месец, така че няма проблеми за вас ! Започни със заешко   bouquet

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Можеш  Peace

# 26
  • Мнения: 391
На дъщеря си в шестия месец  й  предложих пюрета с пуешко ,а от седмия и със заешко месо. Много хареса пюрето на Гербер със заешко .Педиатърката  ни посъветва да даваме заешко и пилешко от шестия месец.

# 27
  • Мнения: 5 299
Пуешко съм давала само 1 път. Беше пюре на ХИп, и бебе изобщо не беше очарована от него. Това стана към 7 м. Заешкото въведох по същото време във супите. Пак тогава,даваха на кухнята и рибена чорба, и нея ядеше.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 982
На 9 месеца беше Димана, когато й дадох за първи път месо - пуешко. Захранена е на 6 месеца. Иначе започнах с пуешко, после заешко, после пилешко. Давам купешки пюрета, ХИП и СЕМПЕР ( Семпер имат едни пуешки кюфтенца - като топчета за супа, в буркан,  така можеш да прецениш колко да дадеш, намачкано, като добавка в зеленчуково пюре)

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Иво тръгна на детска кухня на 9 навършени месеца. В нашата кухня готвят с пилешко, заешко,телешко, агнешко и (тогава да, но напоследък-не) пуешко месо.
Значи след 9 навършени съм дала за първи път пуешко и заешко. Преди това беше ял пилешо и телешко.

Общи условия

Активация на акаунт