Отговори
# 705
  • Мнения: 27 412
И аз съм по миглите .Имам един сън свързан с това и Ча .Ако  искате ще ви го разкажа .Беше отдавна:grinning:

# 706
  • Мнения: 3 371
Еми, линка се отваря.
Сочна!! Ама тя и на сватбата си си въртя з....ка.

И аз съм по миглите .Имам един сън свързан с това и Ча .Ако  искате ще ви го разкажа .Беше отдавна:grinning:
Искаме.

# 707
  • Мнения: 27 412
По - късно ще драсна за съня:blush: Нов актьор влиза в Не пускай ръката ми .Играл е във Висше общество.Голяма скица .Алп мноУ готин

# 708
  • Мнения: 13 507
Здравейте, дами Hug
 Ийт и Нур са големи сладури Heart Eyes
На тези от Вас, които ще гледат довечера "Искрите на отмъщението" пожелавам приятно гледане. Blush
    Силвичка, страхотни гифчета! Благодаря ти! Добре е, че ни подсети и за сериала "Искрите на отмъщението". Мисля да започна да го гледам, но първо трябва да разбера финала! Който знае нещо, пишете ми!




# 709
  • Мнения: 27 412
Емии не съм гледала Дръзките но е с Хепи енд края. Оригиналните епизоди не знам колко са .Нема нищо  в прайм тайма ,което да ми ареса..Брадъра е простотия.Събрали  от кол и въже  кифли ,обратни нам кви си..

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 17:42 от femmi2

# 710
  • Мнения: 13 507
Емии не съм гледала Дръзките но е с Хепи енд края. Оригиналните епизоди не знам колко са .Нема нищо  в прайм тайма ,което да ми ареса..Брадърс е простотия.Събрали ги от кол и въже  .Кифли ,обратни Нам кви си:hear_no_evil:
     Феми, благодаря ти, че ми каза - щом има happy end - ще гледам, когато ми остане време! По ТВ правя несполучливи опити да гледам "Фермата"!

     Момичета, новата тема е готова! Ако ми помогнете тази нощ да я пусна ще ви бъда безкрайно признателна! Днес до 15:00 часа нямах интернет. Моят доставчик прави профилактика на мрежата си и се страхувам, че и утре ще ми "свият" същия номер! Пишете! Остават ни само 20-тина поста!



     

# 711
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Айде да помогна да я избутами.
Дръзки и красиви завършва хубаво. Оригиналните серии не бяха много, около 30. Интересен е особено в началото, към края малко става бозав, но в доста дизита има критични моменти, така, че нищо не очаквано.
Цвети и аз съм още в началото, на 5- ти епизод, много е вълнуващо 😊.

# 712
  • Мнения: 27 412
В началото не ме грабна  .Гладах заради Толга но после ми хареса динамиката в дизито.Инатите на Нур и Ийт . Не трябваше да търпи толкоз и да бъде добра. Искаше да е самостоятелна  мъжа и опаков характер.
По нова почва сезона на Откраднат живот.Не съм гледала  нямам и намерение Laughing

# 713
  • Мнения: 13 507

     "Откраднат живот" и аз не съм гледала, а казват, че е добър български сериал.  Но какво да правя - любимите турски актьори не ме оставят на мира!
     Особено пък този "мамин" хубавец!



# 714
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
И аз съм по миглите .Имам един сън свързан с това и Ча .Ако  искате ще ви го разкажа .Беше отдавна:grinning:

Давай? Слушаме те 😍
И аз нямам против миглите, много променят, но то при нея това е само капка на фона на всичко друго ...

Цвети 😍🤗 чудесни снимки преди и след, благодаря ти 😘

# 715
  • ФЕМИР ФОРЕВЪР
  • Мнения: 1 641
И аз не гледам “Откраднат живот” - нещо новите бг сериали ХИч бе ми харесват, много големи очаквания имах за филма “Възвишение” - мииии не ми хареса и той. Аз съм фен на старите бг филми, “Дом за нашите деца” - четирите сезона, “Баш майстора”, “ Два диоптъра далекогледство” и многооо други и като ги гледам ми е едно мило и напомнящо за хубавите и свободни дни и как бяхме много деца около блока 😂

# 716
  • Мнения: 1 042
Бре, Цвети, този увисналия на прозореца кой е?? Готин тип, малко Бурак бленда го докарва и затова ми хвана окото

# 717
  • Мнения: 27 412
Нади Алп Нарвуз се казва актьора за който питаш.МноУ е готин:kissing_heart:
В момента играят с Алина Боз не пускай ръката ми .Много хора харесват дизито.Не го гледам   чакам си мойте дизита да тръгнат.
Мише така е няма лошо да се гласиш въпроса е да не е кифленско.

# 718
  • Мнения: 13 507
     Аз пак се сетих за "хита" на Алмеда! Какво стана - не минаха ли вече два дни!? Трябваше вече да превземем международната сцена?!






Цветиии, за теб!

# 719
  • On the sea
  • Мнения: 1 849
Хит няма! 😥😥😥
Танер го дават сега по БТВ с Джан Яман Любов на инат май беше, ама нещо не ме грабва това дизи.

Общи условия

Активация на акаунт