Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 775
  • 635
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 570
Аз търся аналог ня този гланц

# 121
  • Мнения: 31 168
Момичета, ще вдигна темата с едно въпросче. Simple Smile

Периодично забравям да сондирам мнения, но днес, след като за пореден път се присетих за прозрачния Lipglass на M.A.C (този) от темата за козметичните похождения, ще ми е интересно да споделите отзиви за продукта? От отдавна съм му хвърлила око...

Любопитно ми е, ако бъде нанесен върху течно матово червило, какъв ефект по-точно ще се получи? И изобщо – това препоръчителна практика ли е? Могат ли матовите червила да се превърнат в "бляскави бомби", посредством нанасянето на безцветен глос, като показания по-горе?

Интересна ми стана и тази част от описанието на продукта: "A unique clear lip gloss that can create a glass-like finish or a subtle sheen." – наистина ли ефектът е толкова впечатляващ на живо?
Да, наистина.
Глосът дава супер блясък, супер, но е лепило. Абсолютно лепило. Иначе се слага на клепачи, на устни върху всичко, на лице и всичко стои като огледало. Много е хубав, но трябва де се примириш с това, че ще имаш лепило на лицето си и това е супер дискомфортно. Аз не можах, така ми стои.

# 122
  • Мнения: 7 570
Страхотно е лепилото , но никога не го носи с пусната коса.😃

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря ви! Peace Снощи гледах някакви ревюта в YouTube и също ми се стори доста лепкаво. Може би ще го взема при следващото намаление на M.A.C, за да си създам лични впечатления, а и подобен продукт, така или иначе, липсва в колекцията ми.

# 124
  • Мнения: 7 570
Много хубав продукт е , устните стават като стъкло ,над червило е страхотно , но наистина е адски лепкав глос.

# 125
  • Мнения: 167
Моля, ако някой може да ме ориентира как да стигна до това червило, което рекламира Ева Кикерезова:
Имам си ново любимо червило и вече нямам снимки, на които да не съм с него 😍
https://www.facebook.com/JaneIredaleBulgaria/

# 126
  • Мнения: 501
Много съм доволна от новите червила на Катрис Power Plumping Gel Lipstick.
Аз имам номер 50 - бледо розово. Лесно се нанася, сравнително издръжливо и поне на мен много ми харесва ефекта  Simple Smile                                                                                                                                                   

# 127
  • Мнения: 511
Много съм доволна от новите червила на Катрис Power Plumping Gel Lipstick.
Аз имам номер 50 - бледо розово. Лесно се нанася, сравнително издръжливо и поне на мен много ми харесва ефекта  Simple Smile                                                                                                                                                   

Поддържам. Моето е 40 - прекрасен розов нюд, или на мен ми стои така, с по- тъмна кожа съм. Овлажняващо и комфортно червило на много прилична цена.

# 128
  • Мнения: 3 413
Търся супер издръжлив, матов молив за устни nude.
Моля за предложения.

# 129
  • Мнения: 511
Да похваля новото ми червило на KIKO. Много красива гилза, добра консистенция, красив цвят и добра цена , около 15-16 лв. Препоръчвам!
Снимките са от Интернет

# 130
# 131
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Търся супер издръжлив, матов молив за устни nude.
Моля за предложения.

Моливите за устни на NYX са много хубави, според мен. Имат немалко нюдове.

# 132
  • Мнения: 1 349
На Римел и Есенс също са хубави моливите за устни и имат хубави нюд.

# 133
  • Мнения: 5 686
Търся супер трайно, по-мазно и с естествен цвят червило, което да не изсушава устните, подходящо за ежедневието.
Не съм намерила още таков червило...
Но май трайността и изсушаването са право пропорционални, както някой беше казал.

# 134
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Velvet Teddy на M.A.C изсушава ли ти устните? На мен – не, а и го намирам за доста трайно.
Но щом пишеш, че си търсила, а не си намерила до момента, вероятно препоръката ми не ти върши особена работа. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт