Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 763
  • 635
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 112
кожата ми е светла, но си харесвам и по светли цветове , Golden Rose 98 e моето

# 301
  • Мнения: 7 563
Mac Patisserie, Charlotte Tilbury-pillow talk, Mac Velvet Teddy.

# 302
  • Мнения: 4 012
И моето е Golden Rose 98 още откакто бях тийн. Обаче му смениха малко цвета. Сега е леко по-розово. Нищо де, аз пак го обичам ❤️

# 303
  • Мнения: 25
От това се опасявах. Аз редовно купувах 99, но когато имах 98 помня че беше същото само леко по-розово. Пак си е телесно нали? Не бие на розово червило, надявам се?

# 304
  • Мнения: 4 012
Веднага наснимах малко червила за да се види колко е розово. 99 аз помня че беше действително по-бежово, но и него са го сменили като нюанс ми се струва.
Второто от ляво надясно е 98.
Долната снимка е само на него.
Пазя си едно и от време оно. Чакайте да го снимам и него, ако го намеря.
Значи на трета снимка е старото от преди поне 12 години и новото. Не си личи особено на снимката, но повярвайте ми на живо има разлика.
Скрит текст:


Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 19:54 от Lale_Lili

# 305
  • Мнения: 7 563
Кое е в бялата опаковка?😘

# 306
  • Мнения: 25
Веднага наснимах малко червила за да се види колко е розово. 99 аз помня че беше действително по-бежово, но и него са го сменили като нюанс ми се струва.
Второто от ляво надясно е 98.
Долната снимка е само на него.
Пазя си едно и от време оно. Чакайте да го снимам и него, ако го намеря.
Значи на трета снимка е старото от преди поне 12 години и новото. Не си личи особено на снимката, но повярвайте ми на живо има разлика.
Скрит текст:



Благодаря за тези снимки. На мен и така ми харесва. Чудесно е 98! И цялата ти колекция де!

# 307
  • София
  • Мнения: 3 069
Кое е последното вдясно?

# 308
  • Мнения: 4 012
Candy_girl - Bell - Peach Pie (номер 05). Кръстила съм го червилото на J. LO. Леко розово, много блестящо и нюд. Много го обичам и го пазя за специални поводи. Цялата серия от тези червила беше страхотна. Да я бях купила още тогава сега да ме утрепате не мога да ги намеря. Червилото е поне на 4 години.
Последното в дясно е Revlon - Pink in the Afternoon (номер 415)
Момичета ако ви кажа още колко червила имам, ще ме помислите за луда. Обожавам нюдовете и никога не са ми достатъчно. Хвърлете поглед и на Лореал Нюд червилата в светло бежовата двуцветна опаковка. Често ги намаляват на 15 лева за брой и са супер яки ако ме питате мен. А се мажат като масло на устните. Не са особено трайни, но пак ми харесват да ви кажа

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 20:09 от Lale_Lili

# 309
  • Мнения: 25
Ето гооо това Bell 05 https://beautycosmetic.biz/bell-secretale-nude-chervilo-p-15006.html

Мазничко ли е и покривно ли е? Ако да веднага поръчвам  и аз.
Аз търся Maybelline Color sensation второто или третото, но все греда...

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 20:18 от littleanglell

# 310
  • Мнения: 4 012
За мен си е олиесто. Има средна покривност. Не е плътно, леко прозрачно. Седи като глос в началото. Предната ми камера не фокусира. Съжалявам Sad
Скрит текст:

# 311
  • Мнения: 1 167
Най-любимото ми червило е на Golden rose velvet matte - 31. Наистина на мейбълийн червилата са прекрасни, но няма никакво разнообразие в ДМ и Лили.
Момичета, търся си евтин вариант на Velvet Teddy. Някоя намирала ли е нещо от дрогерията в съвсем същия нюанс?

# 312
  • Мнения: 25
Тъкмо щях да ходя в Лили да търся червило.... но май там наистина няма избор... На мен GR 99 ми е много сходно с тези Mac Blankety и подобни.

# 313
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Коя от сериите на GR харесвате?

# 314
  • София
  • Мнения: 4 709
Кои са номер ию1 и 4?

Общи условия

Активация на акаунт