Червила, глосове и моливи за устни

  • 61 769
  • 635
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 2 621
Ако снимката е достоверна по отношение на цвета и оттенъка - имам Pillow Talk, доближава се поне на 90% (оставям 10% за фактори като монитор, тен на кожата, etc.)

# 331
  • Мнения: 511
Ако снимката е достоверна по отношение на цвета и оттенъка - имам Pillow Talk, доближава се поне на 90% (оставям 10% за фактори като монитор, тен на кожата, etc.)

Благодаря за мнението, а как е според Вас pilow talk, като качества, заслужава ли си високата цена?

# 332
  • Мнения: 2 255
Нямам конкретно Pillow talk, но ползвма Viva la Vergara. Много си го харесвам!
Маже се като масло по устните, не пресушава и е много красиво.
МАС не харесвам, така че съм пристрастна в мнението си.

# 333
  • Мнения: 1 129
Някоя от вас да е ползвала това дуо? Мнения? Flowers Hibiscus

# 334
  • Мнения: 2 621
Ако снимката е достоверна по отношение на цвета и оттенъка - имам Pillow Talk, доближава се поне на 90% (оставям 10% за фактори като монитор, тен на кожата, etc.)

Благодаря за мнението, а как е според Вас pilow talk, като качества, заслужава ли си високата цена?
За мен червилото е много хубаво, като нанасяне и усещане е топ, не изсушава, стои много равномерно, по-дълготрайно е от останалите си матови колеги в гилза. Сега дали си заслужава парите... аз съм lipstick junkie, и съм склонна да пренебрегна по-високата цена, ако съм решила твърдо, че искам дадено червило, особено ако и цветът е по-особен. Аз бих казала, по-скоро да - ако го пуснат и на промоция, изобщо няма да се замисля.

# 335
  • Мнения: 2 223
Сещате ли се за червилце с такъв цвят?

# 336
  • Мнения: 1 129
Сещате ли се за червилце с такъв цвят?



Ето това се сещам, че видях наскоро, но не е матово, а сатенено.

На Шанел е, Rouge Allure Laque, в цвят timeless.

# 337
  • Мнения: 4 562
Включвам се в темата, за да похваля червилата от серията на DM, trend it up ultra matte, и по-специално номер 477 - страхотен неутрален червен цвят, който не ме прави да изглеждам като клоун с моята светла кожа.

Иначе по принцип точно за червило не съм склонна да дам повече от 20 лева, защото на никого не мисля да показвам марката на това, с което съм нацапала устните си Lips

# 338
  • Варна
  • Мнения: 1 465


Иначе по принцип точно за червило не съм склонна да дам повече от 20 лева, защото на никого не мисля да показвам марката на това, с което съм нацапала устните си Lips
Мисля, че никой не си купува червила, по-скъпи от 20 лева за да се фука и да показва марката!

# 339
  • Мнения: 4 562


Иначе по принцип точно за червило не съм склонна да дам повече от 20 лева, защото на никого не мисля да показвам марката на това, с което съм нацапала устните си Lips
Мисля, че никой не си купува червила, по-скъпи от 20 лева за да се фука и да показва марката!

Е, аз познавам жени, които се фукат със скъпите си червила. А аз досега не съм попаднала на нито една скъпа марка, качествата на чиито червила да ме убедят, че цената им е резонна. Същото важи и за моливите за устни.

Да допълня само, че харесвам и нося само матови червила без всякакви допълнително ефекти.

# 340
  • Мнения: 501
Днес гледах и аз да си купя хубав nude цвят, в крайна сметка купих Катрис sheer beautifying lip balm цвят flirty rose.
Прозрачно розово-кафяв нюанс, доволна съм

# 341
  • Мнения: 4 012
И аз познавам жени, които непрекъснато се фукат с червилата си.
Най-досадна беше бивша колежка. Грозна като смъртта, в лице като булдог, но само разнасяше червила на Шанел и Долче и Габана. Каквото и скъпо червило да сложеше и отвън и отвътре (особено) беше грозен човек!

# 342
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Аз си купувам скъпи червила и заради гилзите.  Joy  Любими са ми кожените капачки на Guerlain и Givenchy .

# 343
  • Sofia
  • Мнения: 4 011
И аз се позатрупах от не съвсем успешни покупки онлайн, цветовете не са точно както си ги представям. Но тези дни поръчах този нюанс на Кико, една дама във фб прави поръчки от някой английски сайт. На картинка е много мой цвят, дано и в действителност е така. Откакто ми спряха една любима серия на ДМ, нищо не ми пасва напълно.
Скрит текст:

Много ми харесва този цвят. Коя марка е червилото?

# 344
  • Мнения: 4 012
Безкрайно са красиви Karen
Жалко че никак не са по джоба на обикновенните хора. Смятам че трябва да има някакви отстъпки за пристрастени 😉 ❤️

Общи условия

Активация на акаунт