Белара 21+7

  • 746
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да се допитам до вас относно контрацептивите Белара 21+7. По време на приема на плацебо таблетките имах незащитен полов акт. Ясно ми е, че те не съдържат активна съставка, но може ли да съм забременяла?

# 1
# 2
  • Мнения: 1
Здравейте!Вчера гинеколога ми ми изписа тази коварна Белара за лечение на кистичка на яйчника, за намаляне на ДХЕА които са ми високи и за да се намали окосмяването по лицето ми което иначе ме дразни ужасно тъй като се врастват и косъмчета и стават пъпки....абе ужас.Док каза че щели да помогнат и за отслабването, което така силно желая понеже съм висока 175 и тежа 107 кг.Аз обаче както почти всички дами тук съм много притеснена и объркана от страничните ефекти на този медикамент и незнам дали да го пия.Досега минах през една ендокриноложка, която ми каза да не ги пия защото щели да ме съсипят, а нямало да помогнат за нищо.Аз обаче минах през още една която пък каза че трябва да ги пия щом имам такива оплаквания.Това което най много ме тормози е че в листовката пише че се напълнава а аз и без това съм дебела и неискам да качвам вече нито грам.Как така док ми каза че ще спомогнат и да отслабна, а страничните ефекти са пълнеене???Някой от вас може ли да ми разплете тези змии?Доколкото аз разбрах ДХЕА са мъжки хормони андрогени които когато са повишат се появяват вторични полови белези при жената които са характерни за мъжкото съсловие, а именно шкембе, наедряване, косопад започващ от върха на главата - алопеция (характерния мъжки), окосмяване по лицето и гърдите пак каквото е при мъжа, надебеляване на гласа и проблеми с кожата.За нещастие при мен тези симптоми са започнали и много искам да премахна всичко това, но от страничните ефекти разбирам, че тези таблетки са нож с две остриета и тъй като дори лекарите са на различно мнение реших да потърся мнения и от вас.Много ще ми помогнете наистина!

Последна редакция: ср, 31 окт 2018, 10:38 от Goddess_Bastet

# 3
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Имаш две мнения които са за прием на медикамента. Приложи го!

Общи условия

Активация на акаунт