Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Оферти с ваучери - "Грабо, ВипОферта, Почивка ..."

• 4 469
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
Ползвала съм няколко ваучера последно за 6/09 и досега никога не съм имала проблем при настаняване затова че сме ваучери.Не мисля че има друго отношение, ние сме клиенти и си плащаме.За резервация последно ползвах Формата за запитване без да звъня по телефона.Всичко с настаняването беше наред.

# 31
Ползвала съм през Грабо различни дестинации. Моето мнение - делнични пакети не бих си поръчала никога. Прекрасна почивка ни предостави едно хотелче в с.Сейдол Разградско /дотогава даже не го бях чувала/. На брега на язовир, домашно приготвена храна, с дегустация на пресни сирена от мандрата до хотела...С ваучер за х-л Армира Старозагорски мин.бани, делничен пакет със закуска и вечеря - озъбихме се. Фуражно зеле, дървени домати, безвкусни краставици, недопечена мръвка...Хранехме се на центъра в едно заведение. Единия ден за обяд заваля и останахме в хотела - за 1 салата, 2 кашкавала пане /тип гурме/, 1 джин с тоник и 1 бира платихме 52лв... После си мазахме филии с пастет да дочакаме вечерята. Хареса ни само спа-то. Минерална вода и много хубава база.

# 32
Ама какво значение има дали е делничен или уикенд пакета, ако хотелът е кофти, не можах да разбера. Иначе благодаря за отзива и за двата хотела, ще ги разгледам.

# 33
Аз също ползвам ваучери за хотели и предпочитам ползването им през делнични дни, най-вече заради по-спокойната обстановка. Дори тази седмица купих такива за подарък на сина и снахата. Първо звъня в хотела да проверя за моите дати дали има свбодни места и какви точно стаи предлагат за почивка с ваучери. Ако ме устройва плащам ваучерите и после пак звъня, за да ми потвърдят резервацията. За последната резервация пък ползвах формата за проверка за свободни места. От Топ20оферти ми се обадиха и ми потвърдиха, че за моите дати има места, купих ваучерите, пратих копие на платежното по вайбър и те отново ми звъннаха да ми потвърдят, че имам запазена стая.

# 34
  • В.Търново
По-рано си заслужаваше. Сега отстъпките са като в агенциите за почивка.

Общи условия

Активация на акаунт