Имена за близначки

  • 10 096
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 461
Велина и Дилена

# 31
  • Мнения: 973
От цветните имена фаворит ми е Лилия.
Другите, които също харесвам са Иглика, Ружа и Невена(признавам, защото ги свързвам с конкретни хубави момичета).
Все пак до Биляна ми "стои" най-добре Лилия.
Ако беше Боряна - Ружа. (Може би заради Р-то).
А ако не е важно "Б"-то: Иглика и Невена.

# 32
  • Мнения: 4 000
Кремена, Невена

# 33
  • Мнения: 13
Доротея, Елица.

# 34
  • Мнения: 5 259
Ясенa не ми хaресвa, но Яснa и Ясминa сa стрaхотни. Освен товa Билянa прaзнувa нa Еньовден, a тогaвa прaзнувa и Янa.

Нaй-добрaтa комбинaция обaче е Билянa и Лилия.

# 35
  • София
  • Мнения: 149
Биляна и Лилия е чудесна комбинация.
Предлагам Явора Heart - много ми допада, въпреки, че произлиза от мъжко име.

# 36
  • Мнения: 4
Биляна празнува и на Еньовден, и на Цветница. Кой както си ''подхване'' Simple Smile Ние определено ще го направим на Цветница, тъй като за мен това е най-красивия празник в България. Heart Eyes Доста от имената, които сте предложили много се харесаха на мен и ММ. Едни от фаворитите засега са Калия Heart Eyes ,Цветина и Велина. Едно от тези ще е... Grinning Но така като гледам, може би до последния момент ще се чудим и маем. Rolling Eyes Joy

# 37
  • Мнения: 2 603
Ето няколко имена на цветя, които май не са споменати и на мен доста ми харесват:
Алтея, Камелия, Далия, Ирис

# 38
  • Мнения: 18 503
Биляна за първи път чувам,че празнува на Цветница. Не знаех. За мен няма особена логика. Дилянка знам,че е билка,но за Биляна не знаех.
Цветина и Калия са хубави.Успех и леко раждане!

# 39
  • Мнения: 5 259
Е, то самото име Биляна е Билка Simple Smile Не някоя конкретна като дилянката, а просто билка.

Всеки може да си избере кога да празнува детето му.
Много Галини празнуват на Гергьовден, понеже са кръстени на дядо си Георги. Ива вместо на Цветница, може да празнува на Ивановцен, ако е кръстена на баба Иванка.
Имаше тук една Елица, която празнуваше на св. Елисавета, защото майката не харесваше Цветница и така го чувствала именния ден на детето си.
Може Мирела да проазнува на международния ден на мизиката, понеже името е съставено от три ноти - ми, ре и ла.
Може всичко. Въпросът е кога е именният ден според календара, а вече личните предпочитания може да са всякакви.

# 40
  • Мнения: 973
Калия е хубаво. Харесва ми повече от Велина и Цветина.

# 41
  • Мнения: 18 503
Юна и аз така си го мислех. Но някак не го приемам да има имен ден тогава. Нещо не ми е логично.

# 42
  • Мнения: 4 000
На мен Камелия ми харесва повече от Калия.

Последна редакция: нд, 19 авг 2018, 16:42 от blueeyes

# 43
  • Мнения: 5 007
Калия,Камелия,Ванеса?(не знам празнува ли на Цветница),Елица,Далия,Лили/я,Евелина,Ясмин,Ива,Лора.

Според мен комбинацията Биляна и Лили/я/Биляна и Лора/Биляна и Далия е страхотна.

# 44
  • Мнения: 5 259
Евелина също може да празнува на Цветница, защото произхожда от френско име със значение "лешниково дърво".

Общи условия

Активация на акаунт