Самотна майка на 20

  • 8 903
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, всичко е много объркващо, но ще се радвам да ми дадете правилния съвет, имам нужда.Така въпросния човек го срещнах преди 2 години, той имаше приятелка от 5 , просто правихме секс, за първи път бях решила да пробвам просто така.По едно време реших да пробвам с друг човек, не стана...След време първия въпросен човек разбра за другото момче и реши, че не може да ми го прости, въпреки чр беше с мен и с приятелката си.След дълги мъки останахме заедно някак, секс и по сериозни нещата станаха, аз не го обичах просто, умирах за него....и в един момент стана белята и пих Ескапел, но въпреки всичко забременях.В началото решихме просто така е писано, той се стресна, първия момент не го искаше, в последствие решихме да го оставим.Раздели се с това момиче, бяхме щастливи наистина.Моите родители ни подкрепиха, но неговия баща не...живяхме 2 месеца с идеята , че ще имаме бебе, бяхме щастливи, даваше и се грижеше за мене, обичале ме , всичко.След като се скара с баща му той реши, че не съм човека за него, не иска мен, детето, не може да ми прости за това момче, срам го е от мен, не съм неговия тип, не ме обича, сега му е по добре, изнудвала съм го с бебето, манилупирала съм го, просто не го иска .Мисля да го запазя,ще дам всичко за него, поне това ми остана от него, защото аз дадох наистина всичко за него и накрая в 13г.с съм сама, мога да го махна, но не искам.Имам пълната подкрепа от родителите ми, объркана , наранена, нямам никой.Очаквам съвети, благодаря ви хора!Изгубих човека кокто най много обичам, загубих приятелите си, всичко...самл бебето ще бъде мое спасение и няма да ме предаде, знам че ще е трудно.

# 1
  • Мнения: 18 680
Махни си личните данни като снимка и имена. В даден момент може да не искаш всякакви непознати да са запознати с историвта ти и да те свързват и в реалния живот с нея.

# 2
  • Мнения: 25 441
Сигурна ли си, че си на 20 години? Или профилът е на майка ти?

# 3
  • Мнения: 3
Махнах си всичко, регистрирах се чрез фб на майка ми.Ще опитам да махна личните данни.

# 4
  • София
  • Мнения: 15 910
Не виждам проблем и драма.
Родителите те подкрепят, ще помагат за бебето.
Използвай майчинството за да учиш нещо.
С гадежето - било, каквото било. След като не иска да е с вас - прав му път.
По-нататък заедно с бебето ще срещнете добър мъж и баща - сигурна съм.

# 5
  • Мнения: 3
Определено ми даваш сила, благодаря ти, просто ме е страх дали ще се справя психически и дали детето ми ще е щастливо.Това е най важното да е щастливо, всичко се срина за дни...Ще го гледам и ще дам всичко за него, това е единственното нещо за което си струва да дадеш всичко.Просто отсъствието му ме прави несигурна за справянето .

# 6
  • Мнения: 25 673
Малко извън драматичните факти около бременността, но кога пи ескапел? Постарай се да направиш всички БХС и ФМ, знам звучи ужасно, но ако това хапче не е шега.

# 7
  • Мнения: 12 648
Аборт. Не търси спасение в бебето.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Ако наистина го родиш, помисли си хубаво дали да запишеш бащата в акта за раждане. Прочети хубавичко няколко теми в СО и особено в родители, които отглеждат децата си сами.

# 9
  • Мнения: 25 673
Аборт. Не търси спасение в бебето.
На 20 г май това е по добрия вариант, дори и плода да е добре след ескапела.

# 10
  • Мнения: 116
Малко извън драматичните факти около бременността, но кога пи ескапел? Постарай се да направиш всички БХС и ФМ, знам звучи ужасно, но ако това хапче не е шега.

Подкрепям, хапчето е хормонална бомба. Направи всички необходими изследвания.

А иначе щом си убедена, че искаш бебето, ще се справиш.
Млада си, ще намериш и мъж, гледай обаче да избираш разумно този път.

# 11
  • Мнения: 7 006
Аборт. Не търси спасение в бебето.
Именно.

Изгубих човека кокто най много обичам, загубих приятелите си, всичко...самл бебето ще бъде мое спасение и няма да ме предаде, знам че ще е трудно.

И кво му обичаш на боклука зарязал те бременна?
Къде са родителите ти да ти ударят един зад врата и да ти обяснят,че любовта значи предимно ГРИЖА,а не само пеперуди в стомаха,туй в онуй и душата в рая?О,пардон..те те "подкрепят"..
Бебето не е куче,че да ти е вярно до гроб,нито е длъжно да те обича безрезервно и предано.
Ако мотивът ти да родиш,се крепи на доводите изложени от теб,и от тайни надежди ,любимия да дотичка обратно,щото нали,като види бебето,и като във филм ще съзрее,поумнее и ще осъзнае колкп те обича..Забрави тоя сюжет..

Последна редакция: сб, 18 авг 2018, 10:28 от Какво?

# 12
  • София
  • Мнения: 24 839
!Изгубих човека кокто най много обичам, загубих приятелите си, всичко...самл бебето ще бъде мое спасение и няма да ме предаде, знам че ще е трудно.

Не, нищо не знаеш, а и не виждаш по- далече от носа си!
Бебето е човек, не спасителен пояс и не то трябва да те спасява, а ти трябва да си дадеш сметка, че нищо не можеш да му дадеш.
Имаш родители, спомни си какво са ти дали те, какво са ти осигурили- ти можеш ли да осигуриш каквото и да било на това бебе?
Не, разбира се, защото и образование нямаш, но пък си решила да го прехвърлиш на родителите си- те, така и така са свикнали, що да не ти го отгледат?

# 13
  • Мнения: 25 673
Много сте брутални, но подкрепям с 2 ръце всичко написано.
Детето не е спасение, то е ОТГОВОРНОСТ, задължение, грижа, ангажимент...няма вече партита, забрави за излизания вечер, цуни гуни с обвързани мъже, дискотеки, плажове, и други такива неща които на твоята възраст им е време. Забрави, че ще има време за грим, коса, дрехи, маникюри...и 5 лева да имаш, няма да са за фрапе с приятелка а за пюрета, хубаво си помисли какво искаш от живота, защото с едно бебе той няма нищо общо с живота без бебе.

# 14
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Или просто ще бъде оставено за отглеждане на родителите!

Общи условия

Активация на акаунт