Овулация въпрос

  • 1 922
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Добър ден.Последен цикъл имах на 2.08,29-33 дневен.На 16.08 имах почти две еднакви черти на теста за ову.,повече не се е наситил,а от.тогава само избледнява тестовата черта,днес също.Възможно ли е пикът на лх да е вечер след полунощ и за това да не го хванах напълно.Всеки ден от 15.08 насам правим опити,като след снощния получих гадене,топли вълни. В кръста и гърдите от днес ме болят леко и съм с гадене,имам усещането че е минала но не знам кога.Възможно.ли е да е минала и да съм заченлаа и, кога да направя тест,или да просължавам с това безмислено тестване.Много съм объркана,всичките ни изследвания са прекрасни,спермограмата нормоспермия.

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Цветна снимка на тръбите имате ли?

# 2
  • Мнения: 39
Проходими са.

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 730
Много е рано за каквото и да било.Изчакайте си датата. Тези усещания е невъзможно да са симптоми на бременност те идват чак след закъснение. Успех 😉

# 4
  • Мнения: 39
Ще кажа какво е станало.Благодаря

# 5
  • Мнения: 448
Възможно е и това да симптоми на овулация.След като цикълът ти е 29-33 дневен овулацията ти е между 15-20 дни.И щом ти е дошло на 02.08. значи е възможно и сега да си в овулация.Не съм сигурна,обаче дали правиш тестовете правилно.Хубаво е да се правят следобед.И не се насилвайте всеки ден,а през ден по-добре,все пак сперматозоидите оцеляват до 3 дни при благоприятна среда,а и на него му трябва време да произведе нови.Продължавайте през ден още 2/3 дни.Успех!
Ако можеш качи снимки на тестовете по дати.

# 6
  • Мнения: 39
Момичета,горния е като този от вчера следобяд и днес сутринта,долния от днес следобяд,според вас насища ли се чертичката?
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 7
  • Мнения: 448
Хубаво е да ги правиш следобед и да започнеш от деня,в който спре кървенето,за да следиш нарастването.Иначе се насища след ден/два може би ще е положителен.

# 8
  • Мнения: 101
Момичета,здравейте имам въпрос за първи път пробвам тестове за овулация на Clear Ovu Test ,днес ми е 14 ден от началото на цикъла ,направих един тест и нз дали е положителен,кажете мнение ?

# 9
  • Мнения: 105
Положителен е Wink

# 10
  • Мнения: 101
Супер,благодаря за отговора ...дано да има и хубав краен резултат!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт