Мебели "ИДЕА"

  • 5 988
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 97
На лични ще кажа, че може да ме обвинят в реклама.

Може ли и на мен лични Simple Smile

# 16
  • Мнения: 38
На лични ще кажа, че може да ме обвинят в реклама.

Здравейте, може ли и на мен на лично? На нас също ни казаха една фирма в Ловеч, но ще се радвам да проверя дали е същата и дали сте доволни?

# 17
  • Мнения: 21
Здравейте. Интересувам се и аз за фабриката производител. Харесали сме мека мебел холов ъгъл, но бихме искали ако е възможно да уточним един детайл. Консултантите от магазина в София категорично отказват да съдействат. Държат, че това е модела и се прави поръчка по мострата и толкоз. Ще съм благодарна, ако се отзовете. Хубава вечер!

# 18
  • Мнения: 2
Споделям и аз изключително негативно мнение за тази фирма и техния управител - поръчах си от тях гардероб, но както се казва евтиното винаги излиза скъпо накрая. Исках да бъде гланцирана едната му страница, което ме увериха,че ще изпълнят без проблем. За да не влизам в детайли - докараха счупена една от плоскостите и друга в грешен размер. Размотаваха ме след това месец и половина за рекламацията и отново дойде грешна плоскост накрая. В крайна сметка монтираха гардероба с негланцирана плоскост.
По - тревожното  - свързах се с техния управител, който по никакъв начин не разпознава факта,че те са некоректни и в грешка. При мен имам две неизползваеми плоскости, които разбира се искат да си вземат преди да ми възстановят парите. Те са изгубили моето доверие и думата им няма стойност и сме в патова ситуация. Не желаят да проявят инициатива и повтарят едно и също.
НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ НИЩО ОТ ТАЗИ ФИРМА. Не са коректни със сроковете!!! Обещават нещата , които не могат да изпълнят и прехвърлят вината на производителя! Те не са производител! Не се подлъгвайте по по-ниските цени, които имат, защото евтиното винаги излиза скъпо накрая!

# 19
  • Мнения: 7
Бягайте с 300 от тези измамници. Купихме спален комплект от тях за 3000лв. При сглобяването се установи, че частите на леглото, които държат подматрачната рамка нямат нищо общо с това, което сме видяли в магазина, както и в схемата за сглобяване. При разговор по телефона с управителя на магазина в Пловдив (г-н Хаджиев) и изпратени от нас снимки на получения артикул, същият ни каза, че визуално сме получили същия продукт и не може да подадем рекламация, както и че монтажника е некадърен. Не се примирихме с отговорът му и посетихме магазина в Пловдив, за да се разберем нормално какво ще правим. Същият господин ни посрещна много арогантно и неприветливо, носехме частите с нас, но отказа да ги погледне (защото знае, че са в грешка, но не искаше да се извини за причиненото ни неудобстото и да предложи решение на проблема). Много настояваше да извикаме техен монтажник, на който да платим и да извърши монтажа. В крайна сметка се наложи да укрепим леглото с допълнителни летви, както и да пробием допълнителни дупки на рамото на амортисьора на подматрачната рамка, защото същите не съвпадаха.
Първата снимка е от сглобеното легло в магазина.
Втората снимка е на нашето легло


 И така, даваш една шапка пари за некачествен продукт и те изкарват виновен и некадърен, а тях за най-безгрешните. Нервите с тях не си заслужават! Ако имате проблем с мебел от тях, по-добре го разрешете сами и не се обръщайте към мебели Идеа за отстраняване на нередовностите в боклушките им мебели!

# 20
  • Мнения: 1
Аз съм доволен от мебели Идеа, поръчах си гардероб, дойде в срок, добър вид. Дори поръчах допълнително рафтове и шкаф и всичко беше коректно.

Общи условия

Активация на акаунт